Аделіна задихається від астми
Аделіна задихається від астми
Завершений

Аделіна задихається від астми

Проект здійснює
Розпочато: 27.09.2018
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
37132,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
37132,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У травні 2014 року у молодого подружжя Дар’ї та Владислава Чернишових народилася донечка. Дитина народилася в термін, з гарними фізичними даними: з вагою 3 700 кг і ростом 54 см! Батьківській радості не було меж! А назвали донечку незвичайним ім’ям - Аделіна.Все було б добре, якби маленька не хворіла. Від народження її переслідувала висипка на шкірі, яка супроводжується свербінням. Лікарі ставили діагноз атопічний дерматит, призначали мазі для зволоження шкіри, спеціальну дієту. Але все допомагало на короткий термін, після їх відміни через 5-7 днів йшло загострення і висипи знову продовжували турбувати дитину.

Особливо діставалося малечі у спеку. Місцеві лікарі розводили руками і направили дівчинку до спеціалістів у Дніпро, потім у Краматорськ. Консультації у алерголога, багаточисленні аналізи… Врешті решт дитина потрапила на консультацію на кафедру дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології (м.Київ), де і встановили діагноз. В дівчинки первинний імунодефіцит. Крім того, на фоні ауто імунного захворювання у дівчинки діагностовано бронхіальну астму, яка за останній рік загострювалася кілька разів та цілорічний алергічний риніт. Астма супроводжується обструкцією, дитина може задихнутися, оскільки перекриваються дихальні шляхи. Захворювання проявляється вже в перші місяці життя. Так склалося і в Аделіни. Вона часто хворіє. Тільки отит у дівчинки буває до 10 разів на рік.

Дитині показано лікування препаратом Ксолар. Даний препарат представляє собою білки штучного походження, аналогічні білкам, які утворюються в нашому організмі. Потрапляючи в наш організм, вони блокують речовину, яка формує атопічну бронхіальну астму.

Цей препарат дорого вартісний. Місячний курс лікування коштує 18 566,00 грн. Сума дуже велика для батьків Аделіни. І хоча в сім’ї працюють і тато і мама, проте на цей специфічний препарат бюджету сім'ї мало. Тато дівчинки працює шахтарем, матуся – медсестрою.

Аделіна – чудова дівчинка, розвивається згідно віку. Почала відвідувати дитячий садочок, хоча мама дуже хвилювалася: дитина не перебувала в дитячому оточенні, часто хворіє, як вона буде в садочку? Але мамині побоювання виявилися марними, дівчинка швидко адаптувалася і перезнайомилася з дітками у групі. Аделіна контактна та товариська, дуже любить спілкуватися, малювати, збирати пазли та танцювати. У свої чотири з хвостиком роки вона вже читає!

Це малеча – єдина дитина в сім’ї. Батьки дуже люблять її і переживають за неї. Вони сподіваються на вашу допомогу і підтримку, адже вона дуже важлива для маленької дівчинки. Підтримаймо разом Аделіну!

 

 

ПІБ: Чернишова Аделіна Владиславівна, 28.05.2014р.
Місто: Мирноград, Донецької області
Діагноз: Первинний імунодефіцит: синдром гіперімуноглобулінемії Е, обумовлений гетерозиготною мутацією в гені DOCK8 (D.82.4). Атопічний дерматит, ліхеноїдна форма, тяжкий юезперервнорецедивний перебіг (L20.8). Цілорічний алергічний риніт (J30.3). Бронхіальна астма, змішана форма (J45.8), персистуючий перебіг середньої тяжкості, легке загострення. Рецидивний гострий гнійний середній отит (H66.3). дефіцит вітаміну Д. Дефіцит заліза. Гострий вторинний вульвовагініт.

ID: 4475
Підтримали
Благодійна допомога
08.12.2018 11:45
0,89 грн.
Благодійна допомога
08.12.2018 11:42
2762,00 грн.
Володимир Ш
08.12.2018 00:46
916,50 грн.
ДИС
07.12.2018 23:36
119,14 грн.
Благодійна допомога
07.12.2018 23:31
25,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: змагання з муковісцидозом
У цьому проекті збираємо кошти на придбання 10 степперів. Це саме той випадок, коли спортивний тренажер …
Віка хоче бігати! 2
Підтримати
Здоров'я
Віка хоче бігати! 2
Віка народилася на 27 тижні вагітності, і оскільки вона не могла самостійно дихати, її відправили до реа…
Артемію потрібне лікування. 2
Підтримати
Здоров'я
Артемію потрібне лікування. 2
З маленького тіла новонародженого хлопчика виходять трубочки, на його тілі датчики, до ручки під’єднана …
Доки біжиш – живеш
Підтримати
Здоров'я
Доки біжиш – живеш
Спорт корисний для всіх. Для наших підопічних у спорті – шанс врятувати і продовжити життя на роки. Наш…
Показати всі