Аліні потрібна допомога в лікуванні
Аліні потрібна допомога в лікуванні
Завершений

Аліні потрібна допомога в лікуванні

Проект здійснює
Розпочато: 13.07.2021
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
12348,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12348,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У віці до року Аліна не могла сидіти, не повзала, тільки лежала. Далі були численні курси масажу і 2 операції, тільки після проведення яких дитина стала самостійно сидіти і повзати, і трохи (із підтримкою мами) стояти на ніжках. У Аліни складний діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, груба затримка психо-мовного розвитку, епілепсія. Вона має інвалідність із дитинства, у неї перша безстрокова група.

Перший напад епілепсії у Аліни трапився у віці 2 місяців. Відтоді дівчина постійно приймає протиепілептичні препарати. "На превеликий мій жаль, – ділиться наболілим мама, – в останні роки ПЕП препарати один за одним ідуть на перереєстрацію і не повертаються в продаж". Така ситуація була цієї зими з одним із препаратів, який приймала Аліна.

На цьому тлі в дівчини були найсильніші напади, щоночі по кілька разів до Аліни приїжджала швидка, робили укол, дії якого вистачало на 2 години. Аліна практично не їла, мало пила, була весь час в напівпритомному стані. У неї почалося зневоднення і піднявся ацетон. А на тлі ацетону ще сильніше почастішали напади. Замкнуте коло... "Я бігала по лікарях, – каже мама, – я просила і благала дільничного лікаря оформити виклик додому дитині невропатолога, взяти на дому аналізи. Але все марно, і все закінчилося плачевно...". Аліна увійшла в епістатус, це означає, що напади вже не припинялися взагалі ні на хвилину. Потім була швидка, реанімаційна бригада і митарства з хворою дитиною на руках з однієї лікарні в іншу, потім в третю.

Аліну прийняли у міській лікарні. Десять днів крапельниці, таблетки, уколи. "Було дуже складно, – каже мама, – адже дитина моя абсолютно домашня і не пристосована до таких умов, але тоді я розуміла, що це єдиний вихід". У лікарні Аліні підібрали препарат "Депакін хроно" 300 мг, який вона приймає з лютого. Дівчина тільки стала приходити в себе, набиратися сил. Щоб підтримати Аліну в лікуванні, ми відкриваємо збір на 12 упаковок препарату "Депакін хроно" 300 мг на суму 12 348 грн.

"За 28 років життя моєї дитини пережито дуже багато, – пише мама Аліни. – Всього не опишеш. Я у своєї дитини одна, не працюю, оскільки змушена перебувати поруч з нею 24/7, грошей не вистачає катастрофічно. Але я не опускаю руки. Головне, що у Алінки є я, мама, і ми все переживемо разом. Я ніколи не здамся і завжди буду поряд зі своєю дівчинкою".

Повне ім’я: Богдан Аліна Олегівна, 03.06.1993 р.
Місто: Запоріжжя
Діагноз: дитячий церебральний параліч, помірно-виражений спастичний тетрапарез, з явищами вторинного контрактування гомілково-стопних суглобів. Вальгусна деформація стоп. Стуктурна епілепсія з частими парціальними судомними нападами з вторинною генералізацією
ID: 7294
Підтримали
Благодійна допомога
27.07.2021 18:02
1989,30 грн.
Благодійна допомога
27.07.2021 02:26
150,00 грн.
Благодійна допомога
26.07.2021 18:28
101,83 грн.
Благодійна допомога
26.07.2021 10:06
203,85 грн.
Благодійна допомога
26.07.2021 01:36
254,58 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Кабіна для реабілітації дітей
Підтримати
Здоров'я
Кабіна для реабілітації дітей
Бригада дитячої мобільної паліативної допомоги при Дитячій поліклініці №2 м. Одеса потребує обладнання д…
Дитинство, не проходь повз
Підтримати
Здоров'я
Дитинство, не проходь повз
Анечка дуже ніжна, весела, життєрадісна дівчинка. Любить малювати, пісні Винника і гру братика на гітарі…
Серйозна боротьба Діми
Підтримати
Здоров'я
Серйозна боротьба Діми
Коронавірус, пневмонія, лімфома Беркітта – ще пару місяців назад Діминій мамі у страшному сні не наснило…
Нагодувати хворих малюків!
Підтримати
Здоров'я
Нагодувати хворих малюків!
Не від усіх хвороб рятують медикаменти або операції. Іноді надія на життя, зростання, розвиток полягає
Показати всі