Антон: встати на ноги заради сім’ї
Чередниченко Вікторія
БФ "Архангела Михаїла"
16.08.2021 13:25
403 перегляди
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2021/08/16/banners/124371028_813120902852373_519570166355170127_n.jpg.840x500_q85_box-0%2C28%2C720%2C457_crop_detail.jpg)
Виражаємо велику вдячність БФ "Киян"!!!
Та особисто Чередніченко Вікторії Матвіївні за допомогу збору коштів на реабілітацію у Центрі Стимуляції Мозку " Пріоритет"!!!
А також завдячую лікарю Ворошилову Євгенію Олександровичу який працює зі мною, та завдяки якому у мене з'явилась позитивна динаміка в нижніх кінцівках!!!
За чотири місяці я підвівся з візку та почял пересуватися на ходунках та милицях!!! Дякуємо всім хто підтримав мене на шляху до щасливого життя!!! Дякуємо!!!
Кривошлыков Антон.