Апарат, що повертає дітям зір
Апарат, що повертає дітям зір
Завершений

Апарат, що повертає дітям зір

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.09.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
1367,58 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1367,58 грн.

Порушення зору у дітей – досить поширена проблема в усьому світі. "Офісний" спосіб життя людей теперішнього часу визначив зростання числа людей, що страждають різними захворюваннями зору. Поганий зір тепер стає нормою. З проблемою зору стикаються як пенсіонери, так студенти і школярі. Причин, які викликають такі порушення, безліч. Відповідно, зростає і число немовлят, що мають спадкові вади зору. Діти з порушеннями зору потребують особливої кваліфікованої допомоги в умовах спеціальних закладів дошкільної освіти. 

Одним із таких дитсадочків є ЗДО №32 – єдиний заклад дошкільної освіти у Голосіївському районі м. Києва, який відвідують діти з порушеннями зору, серед дітей є діти з інвалідністю. Садочок працює з 1961 року, його відвідує 80 дітей, і це на третину більше від нормативної наповнюваності закладу. Персонал садочку невтомно працює з дітками, що потребують лікування, корекції спрямованої на відновлення зорових функцій у дошкільнят. Багато з них мають особливості розвитку. Для надання кваліфікованої медичної допомоги дітям у закладі обладнано офтальмологічний кабінет, в якому щодня медичний персонал проводить лікування та тренування окорухового апарату тривалістю 30-40 хвилин.

Проте є в закладі і проблеми. А саме застаріле обладнання в офтальмологічному кабінеті, що не дає можливості отримувати високі результати у лікуванні зору дітей. Один з таких апаратів – синоптофор, для діагностики та лікування косоокості. Слід зазначити, що з допомогою цього апарата проводять додаткове лікування та тренування очних м'язів до та після операції дітей з косоокістю. Косоокість – одне з найчастіших захворювань очей у дитячому віці. Внаслідок цього дитина втрачає зiр, через що може стати замкнутою і примхливою, набути психологічні комплекси. За результатами роботи ЗДО №32 у минулому році, з 50 дітей з косоокістю 6 повністю вилікувались, а в 40 зменшився кут косоокості. І лише четверо потребують операції для відновлення зору.

Апарат синоптофор – дорогий, і самостійно дитсадок його придбати не в змозі. Мрія педагогів, медичного персоналу, дітей та їх батьків цього закладу – це новий та сучасний синоптофор, який є незамінним у подоланні косоокості у дітей та поверненні їх до повноцінного життя. "Ми щиро віримо, що Ваша допомога надасть нам можливість відновити порушений зір наших дітей. Сприятиме тому, що діти матимуть змогу навчатися в загальній школі, та найголовніше – подарує їм можливість бачити красу навколишнього світу", – звертається до небайдужих людей директор закладу дошкільної освіти №32 Надія Валентинівна Бригинець.

 

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 1 367.58 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 5394
Підтримали
Благодійна допомога
21.02.2020 20:19
203,67 грн.
Благодійна допомога
24.01.2020 09:16
101,96 грн.
Благодійна допомога
13.01.2020 16:55
25,46 грн.
Благодійна допомога
06.01.2020 22:22
50,00 грн.
Володимир Олійник
30.12.2019 14:36
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор. На ста…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Імʼя цієї красуні – Едіт, їй 7 років. Її історія важка, проте ми впевнені – із щасливим закінченням! Нар…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Показати всі