Арт-терапія для дітей Героїв
Арт-терапія для дітей Героїв
Завершений

Арт-терапія для дітей Героїв

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.06.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
24287,37 грн.
Зібрано у відсотках
10%
Потрібно
225000,00 грн.

Проєкт "Арт-терапія для дітей героїв" є ініціативою благодійної організації "Діти героїв", яка працює над наданням підтримки дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок російської війни в Україні. Діти, які пережили втрату, а тепер перебувають в умовах війни, знаходяться в особливо вразливому стані. Вони часто відчувають емоційну незахищеність, тривогу та можуть страждати від посттравматичного стресового розладу. 

Арт-терапія дозволяє дітям безсловесно виразити свої почуття, переживання та травматичний досвід, що для дітей може бути складно сформулювати словами. Арт-терапія сприяє процесу зцілення, допомагає зменшити тривогу та підтримує соціальну адаптацію дітей. 

Одне заняття коштує 225 грн, курс для однієї дитини триває 26 занять (2 рази на тиждень). Ми маємо на меті надати дітям під нашою опікою 1 000 онлайн-занять з арт-терапії – це цілий місяць занять для 125 дітей.

Через арт-терапію діти зможуть зустрітись з однолітками, які також пережили схожі травматичні втрати, і відчути солідарність та підтримку спільної групи. Проєкт "Арт-терапія для дітей Героїв" відкриває перед ними можливість виразити свої почуття, знайти внутрішню силу для подолання труднощів та стати на шлях зцілення й розвитку. 

Ми вже маємо досвід надання послуг арт-терапії підопічним нашого фонду, і тому знаємо, що це дієвий інструмент для подолання наслідків втрати. Від початку повномасштабної війни Вікторія разом із мамою та маленькою сестричкою Соломією три тижні перебували під обстрілами у Чернігові. Через небезпеку, що загрожувала їхнім життям, родині довелося залишити свій дім та переїхати до бабусі з дідусем.

Деякий час їм доводилося жити у підвалі, зовсім не виходячи на вулицю: було особливо небезпечно та страшно, поки російські війська залишалися у місті. Саме у підвалі молодша сестра Вікторії навчилася ходити. На жаль, згодом родина отримала трагічну новину про загибель люблячого батька та чоловіка, який мужньо захищав нашу державу від загарбників. Втрата дорогої людини призвела до сильного розпачу, і діти дуже важко переживали смерть батька. Проте завдяки людям, що підтримували фонд, у Вікторії з’явилася можливість долучитися до занять з арт-терапії. Маленька підопічна Фонду бере повноцінну участь у цих творчих заняттях: такі активності допомогли їй відволіктися від поганих думок, врівноважити емоційно-вольову сферу, розкритися як творча особистість та вдосконалити креативні навички. Сама ж Вікторія просто у захваті від занять і зберігає позитивну динаміку в особистому розвитку.

Ми не можемо повернути дітям батьків. Але можемо дати шанс на світле майбутнє.

ID: 8838
Підтримали
Благодійна допомога
15.04.2024 15:38
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2024 11:30
500,00 грн.
Paul Zavorotnikov
19.03.2024 13:57
30,00 грн.
Благодійна допомога
13.03.2024 01:31
200,00 грн.
Яна :)
05.02.2024 16:24
20,37 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Кураж х Superhumans Center
Підтримати
Здоров'я
Кураж х Superhumans Center
У сезоні 2024 року частину прибутку від заходу, благодійних внесків від учасників та відвідувачів, Кураж…
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Подвійна загроза життю Єгора
Підтримати
Здоров'я
Подвійна загроза життю Єгора
У чотири місяці у Єгора діагностували муковісцидоз. Щоб жити, йому потрібно постійно приймати дорогі лік…
Показати всі