Артема вбиває "вовчанка". 2
Артема вбиває "вовчанка". 2
Завершений

Артема вбиває "вовчанка". 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.05.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
17356,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17356,00 грн.

Він вже втомився вести боротьбу із власним тілом... Спочатку – судоми, запаморочення, набір ваги... Потім – параліч кінцівок, і ось уже третій інсульт. Його організм атакує системний червоний вовчак. І боротьба з ним триває вже кілька років. Для 16-річного Артема Гаркавенка витримка і мужність – не порожні слова. Він, старанний хлопець, раніше професійно займався спортом – силовою акробатикою. Та зараз він мріє не про медалі і звершення. Він хоче бодай жити...

Він вже втомився вести боротьбу із власним тілом... Спочатку – судоми, запаморочення, набір ваги... Потім – параліч кінцівок, і ось уже третій інсульт. Його організм атакує системний червоний вовчак. І боротьба з ним триває вже кілька років. Для 16-річного Артема Гаркавенка витримка і мужність – не порожні слова. Він, старанний хлопець, раніше професійно займався спортом – силовою акробатикою. Та зараз він мріє не про медалі і звершення. Він хоче бодай жити...

12 років безтурботного життя. Артем росте здоровим хлопчиком, добре вчиться, займається спортом. Та в одну мить усе це обривається: на нозі Артема з'являється пухирець, тіло буквально горить від підвищеної температури і вкривається синіми плямами. Причиною цьому медики спершу називають ювенільний ревматоїдний артрит – рідкісна недуга, збій в роботі імунної системи, коли власне тіло сприймається ним як вороже. Лікування від нього не допомагає, хлопчику лише гіршає, з’являються приступи епілепсії, за ними – ішемічний інсульт. Він уражає ноги. Два роки лікування гормонами, колись стрункого спортивного хлопчика вони "роздувають" як повітряну кулю, але геть не допомагають, усе намарно. У відчаї рік тому батьки везуть сина до ІПАГу.

І знову дороговартісне лікування та тривалі пошуки діагнозу. Системного червоного вовчака, генетичну хворобу, яка ховалася в тілі дитини роками, медики розпізнають лише за три місяці, але згодом визнають – безсилі. Вовчанка його безжально вбиває... Завдяки вам минулого року ми допомогли придбати дуже дороговартісний препарат "Мабтера", який допоміг стримати недугу, але сьогодні потрібно зміцнити імунітет дитині і підвищити рівень імуноглобуліну, щоб протидіяти хворобі. 

Щомісяця Артем лікується в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології – проходить терапію препаратом "Біовен". 5 флаконів на місяць – його шанс на життя. Організм втрачає імунітет і вже не має сил боротися з хворобою. Хлопець потребує імуноглобуліну в організмі, який допоможе зміцнити імунітет, аби Артем міг і далі триматися за життя. Зараз на складі ІПАГу залишився 1 флакон препарату, і найближчим часом державної закупівлі цього препарату не передбачається. Щоб Артему пройти повний курс лікування, цього місяця потрібно ще 4 флакони, вартість яких складає 17 356 грн. Для родини, яка виснажена багаторічним дороговартісним лікуванням, це непідйомні кошти.

Виробник пішов нам на зустріч і погодився надати препарат в борг, але з умовою оплатити в найближчий час. Ми хочемо подарувати батькам Артема можливість виховувати свого сина, а хлопцеві – шанс на майбутнє і нові перемоги. Будь-яка сума від вас може стати вирішальною! Разом ми можемо більше!

 

 

ПІБ: Артем Гаркавенко Сергійович, 08.04.2003 р.

Місто: Київ

Діагноз: системний червоний вовчак

ID: 5069
Підтримали
Володимир Ш
09.05.2019 01:56
1979,93 грн.
Благодійна допомога
09.05.2019 01:30
300,00 грн.
Благодійна допомога
09.05.2019 00:12
65,00 грн.
Благодійна допомога
09.05.2019 00:08
30,64 грн.
Благодійна допомога
08.05.2019 23:43
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Глухота не стане на заваді мріям!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не стане на заваді мріям!
Неля – дівчинка зі зниженим слухом, її діагноз звучить як "лівобічна нейросенсорна глухота та правобічна…
Показати всі