НОВИНИ
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2022/09/20/banners/1.jpg.840x500_q85_box-0%2C124%2C1600%2C1076_crop_detail.jpg)
За допомогою проекту «Аутизм у всіх різний…» наприкінці 2021 року Сергію закупили Осполот за 3 350,00 грн. В липні 2022 року змогли зробити нічний відео-ЕЕг-моніторинг та отримали консультативне заключення лікаря невролога-епілептолога для корекції терапії.
Наприкінці серпня 2022 року мама с Сергієм виїхали з свого міста, який постійно під обстрілами, до Києва і тут пройшли курс реабілітації в Центрі стимуляції мозку. Були проведені реабілітаційні послуги для дитини, такі як, консультації лікаря невролога та логопеда, логопедичні комплекси, заняття з сенсорної інтеграції, масажі та інше.
Залишок коштів проекту у сумі 300,00 грн будуть повернені на рахунок МБФ «УББ» згідно Правилам, Принципам та Процедурам УББ.