Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.03.2021
Завершений
Всього зібрано
28130,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28130,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Неспокій, спричинений COVID-19 та заходи що з цим пов’язані, впливає на дітей, сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, виховують дитину з інвалідністю. Заходи, що застосовуються для запобігання розповсюдження COVID-19 - обмеження пересування та втрата доступу до соціальних послуг - ускладнюють і так важке становище таких сімей, де є дитина з інвалідністю.  Вже понад 4 роки БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» надає соціальні послуги по реабілітації для дітей і молоді з міста Хмельницького та Хмельницької області, які хворіють на ДЦП, аутизм,  синдром Дауна тощо. Перевезення даної категорії осіб здійснює «соціальне таксі», що курсує вже 3 роки. За даних умов, надаючи послуги по реабілітації та перевезення дітей з інвалідністю,  наша організація прагне забезпечити безпечне середовище при наданні соціальних послуг – встановити у місцях перебування дітей безконтактні дезінфектори, як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».
Сума, яку необхідно зібрати, всього 28 130 грн. Завдяки цим коштам ми придбаємо такі необхідні для нас прибори для безконтактної дезінфекції і сьогодні та в майбутньому діти, наші підопічні, зможуть бути у безпеці. 
Дорогі наші добродії та жертводавці, нам потрібна ваша підтримка! Допомоги потребують діти, яким сьогодні найважче!

Сучасні умови змушують людей більш уважно ставитися до питання санітарних норм. У кожного з нас в сумці, в машині, на робочому місці з'явився антисептик і антибактеріальні серветки. Намагаємося зайвий раз не торкатися до поверхні і частіше мити руки. З громадськими місцями - ситуація складніша. Особливо це стосується місць, де перебувають діти чи особи з інвалідністю.

Соціальний центр святого Миколая Чудотворця  для дітей та молоді з особливими потребами БО «БФ «Карітас-Хмельницький УНКЦ», працює для того, щоб допомогти дітям з інвалідністю, які хворіють на ДЦП, аутизм, синдром Дауна тощо, відкрити весь спектр їх відчуттів та отримати вкрай необхідну фізичну та психологічну допомогу. Щоденно вулицями Хмельницького курсує 5 автомобілів «соціального таксі», які здійснюють перевезення осіб/дітей з інвалідністю до місць реабілітації, в школи, лікарні та інші комунальні заклади міста. Сьогодні, в час поширення пандемії коронавірусу, гостро постає питання про вжиття усіх заходів щодо убезпечення осіб з інвалідністю від небезпечного інфекційного захворювання. І першочерговим завданням стає придбання сенсорних безконтактних дезінфекторів, з метою забезпечення стерильності рук і дотримання норм особистої гігієни в місцях громадського користування. Мета нашого проєкту – придбання безконтактних сенсорних дезінфекторів та встановлення їх в місцях загального користування - як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».

Найбільший плюс дезінфектора – він працює дистанційно, його не треба торкатися, достатньо піднести руку. Таким чином, є менший ризик зараження. Реалізація проєкту дасть змогу створити безпечні санітарно-гігієнічні умови для проведення реабілітації дітей з інвалідністю та їх перевезення. Застосування сенсорного дезинфектора для рук – це оптимальний метод профілактики, коли відсутня можливість обробки з використанням води і мила. 

Давайте подбаємо про безпеку дітей/осіб з інвалідністю разом! Наша з вами турбота про дітей з інвалідністю -це запорука здорового суспільства з щасливими дітьми.

ID: 6945
Підтримали
Благодійна допомога
29.12.2021 10:47
2180,43 грн.
Благодійна допомога
28.12.2021 14:41
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.12.2021 17:17
400,00 грн.
Благодійна допомога
27.12.2021 11:16
20,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2021 15:46
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Ремонт у Центрі мами та дитини
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт у Центрі мами та дитини
Завдяки цьому проєкту ми зможемо відремонтувати Центр мами та дитини БФ "Асперн", що у Києві. Згалом у…
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
Підтримати
Соціальна допомога
Транспорт для термінової допомоги літнім людям
У рамках цього проєкту ми зможемо придбати вантажний автомобіль вантажопідйомністю до 3 тонн, завдяки як…
Марафон Добра #гастропак
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Путівка в життя для випускників інтернатів
Підтримати
Соціальна допомога
Путівка в життя для випускників інтернатів
Понад 100 тисяч українських дітей не мають родин та дорослих, які б про них піклувалися, допомагали у ск…
Показати всі