Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Проект здійснює
Розпочато: 23.03.2021
Активний
Залишилось зібрати
26857,48 грн.
Зібрано у відсотках
4%
Потрібно зібрати
28130,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Неспокій, спричинений COVID-19 та заходи що з цим пов’язані, впливає на дітей, сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, виховують дитину з інвалідністю. Заходи, що застосовуються для запобігання розповсюдження COVID-19 - обмеження пересування та втрата доступу до соціальних послуг - ускладнюють і так важке становище таких сімей, де є дитина з інвалідністю.  Вже понад 4 роки БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» надає соціальні послуги по реабілітації для дітей і молоді з міста Хмельницького та Хмельницької області, які хворіють на ДЦП, аутизм,  синдром Дауна тощо. Перевезення даної категорії осіб здійснює «соціальне таксі», що курсує вже 3 роки. За даних умов, надаючи послуги по реабілітації та перевезення дітей з інвалідністю,  наша організація прагне забезпечити безпечне середовище при наданні соціальних послуг – встановити у місцях перебування дітей безконтактні дезінфектори, як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».
Сума, яку необхідно зібрати, всього 28 130 грн. Завдяки цим коштам ми придбаємо такі необхідні для нас прибори для безконтактної дезінфекції і сьогодні та в майбутньому діти, наші підопічні, зможуть бути у безпеці. 
Дорогі наші добродії та жертводавці, нам потрібна ваша підтримка! Допомоги потребують діти, яким сьогодні найважче!

Сучасні умови змушують людей більш уважно ставитися до питання санітарних норм. У кожного з нас в сумці, в машині, на робочому місці з'явився антисептик і антибактеріальні серветки. Намагаємося зайвий раз не торкатися до поверхні і частіше мити руки. З громадськими місцями - ситуація складніша. Особливо це стосується місць, де перебувають діти чи особи з інвалідністю.

Соціальний центр святого Миколая Чудотворця  для дітей та молоді з особливими потребами БО «БФ «Карітас-Хмельницький УНКЦ», працює для того, щоб допомогти дітям з інвалідністю, які хворіють на ДЦП, аутизм, синдром Дауна тощо, відкрити весь спектр їх відчуттів та отримати вкрай необхідну фізичну та психологічну допомогу. Щоденно вулицями Хмельницького курсує 5 автомобілів «соціального таксі», які здійснюють перевезення осіб/дітей з інвалідністю до місць реабілітації, в школи, лікарні та інші комунальні заклади міста. Сьогодні, в час поширення пандемії коронавірусу, гостро постає питання про вжиття усіх заходів щодо убезпечення осіб з інвалідністю від небезпечного інфекційного захворювання. І першочерговим завданням стає придбання сенсорних безконтактних дезінфекторів, з метою забезпечення стерильності рук і дотримання норм особистої гігієни в місцях громадського користування. Мета нашого проекту – придбання безконтактних сенсорних дезінфекторів та встановлення їх в місцях загального користування - як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».

Найбільший плюс дезінфектора – він працює дистанційно, його не треба торкатися, достатньо піднести руку. Таким чином, є менший ризик зараження. Реалізація проекту дасть змогу створити безпечні санітарно-гігієнічні умови для проведення реабілітації дітей з інвалідністю та їх перевезення. Застосування сенсорного дезинфектора для рук – це оптимальний метод профілактики, коли відсутня можливість обробки з використанням води і мила. 

Давайте подбаємо про безпеку дітей/осіб з інвалідністю разом! Наша з вами турбота про дітей з інвалідністю -це запорука здорового суспільства з щасливими дітьми.

ID: 6945

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Игорь Просто
07.05.2021 07:44
509,16 грн.
Игорь Просто
14.04.2021 17:11
452,14 грн.
Благодійна допомога
09.04.2021 22:56
50,00 грн.
Serega Beltser
05.04.2021 19:45
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.03.2021 23:17
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Гарячі обіди для бездомних
Підтримати
Соціальна допомога
Гарячі обіди для бездомних
Кожен з нас має теплу затишну оселю та смачний обід. Але не треба забувати, що поруч є люди, які опинили…
Промінчик надії для нужденних
Підтримати
Соціальна допомога
Промінчик надії для нужденних
Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Дл…
Розірвати ланцюжок насильства
Підтримати
Соціальна допомога
Розірвати ланцюжок насильства
Діти теж є постраждалими від домашнього насильства. Однак тільки одне зі 130 звернень в українські служб…
Прихисток та допомога найслабкішим
Підтримати
Соціальна допомога
Прихисток та допомога найслабкішим
Центр соціально-профілактичної допомоги, що багато років діє при нашому фонді, є чи не єдиним місцем у р…
Показати всі