Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.03.2021
Завершений
Всього зібрано
28130,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28130,00 грн.

Неспокій, спричинений COVID-19 та заходи що з цим пов’язані, впливає на дітей, сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, виховують дитину з інвалідністю. Заходи, що застосовуються для запобігання розповсюдження COVID-19 - обмеження пересування та втрата доступу до соціальних послуг - ускладнюють і так важке становище таких сімей, де є дитина з інвалідністю.  Вже понад 4 роки БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» надає соціальні послуги по реабілітації для дітей і молоді з міста Хмельницького та Хмельницької області, які хворіють на ДЦП, аутизм,  синдром Дауна тощо. Перевезення даної категорії осіб здійснює «соціальне таксі», що курсує вже 3 роки. За даних умов, надаючи послуги по реабілітації та перевезення дітей з інвалідністю,  наша організація прагне забезпечити безпечне середовище при наданні соціальних послуг – встановити у місцях перебування дітей безконтактні дезінфектори, як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».
Сума, яку необхідно зібрати, всього 28 130 грн. Завдяки цим коштам ми придбаємо такі необхідні для нас прибори для безконтактної дезінфекції і сьогодні та в майбутньому діти, наші підопічні, зможуть бути у безпеці. 
Дорогі наші добродії та жертводавці, нам потрібна ваша підтримка! Допомоги потребують діти, яким сьогодні найважче!

Сучасні умови змушують людей більш уважно ставитися до питання санітарних норм. У кожного з нас в сумці, в машині, на робочому місці з'явився антисептик і антибактеріальні серветки. Намагаємося зайвий раз не торкатися до поверхні і частіше мити руки. З громадськими місцями - ситуація складніша. Особливо це стосується місць, де перебувають діти чи особи з інвалідністю.

Соціальний центр святого Миколая Чудотворця  для дітей та молоді з особливими потребами БО «БФ «Карітас-Хмельницький УНКЦ», працює для того, щоб допомогти дітям з інвалідністю, які хворіють на ДЦП, аутизм, синдром Дауна тощо, відкрити весь спектр їх відчуттів та отримати вкрай необхідну фізичну та психологічну допомогу. Щоденно вулицями Хмельницького курсує 5 автомобілів «соціального таксі», які здійснюють перевезення осіб/дітей з інвалідністю до місць реабілітації, в школи, лікарні та інші комунальні заклади міста. Сьогодні, в час поширення пандемії коронавірусу, гостро постає питання про вжиття усіх заходів щодо убезпечення осіб з інвалідністю від небезпечного інфекційного захворювання. І першочерговим завданням стає придбання сенсорних безконтактних дезінфекторів, з метою забезпечення стерильності рук і дотримання норм особистої гігієни в місцях громадського користування. Мета нашого проєкту – придбання безконтактних сенсорних дезінфекторів та встановлення їх в місцях загального користування - як в приміщеннях Соціального Центру, так і в автомобілях «соціального таксі».

Найбільший плюс дезінфектора – він працює дистанційно, його не треба торкатися, достатньо піднести руку. Таким чином, є менший ризик зараження. Реалізація проєкту дасть змогу створити безпечні санітарно-гігієнічні умови для проведення реабілітації дітей з інвалідністю та їх перевезення. Застосування сенсорного дезинфектора для рук – це оптимальний метод профілактики, коли відсутня можливість обробки з використанням води і мила. 

Давайте подбаємо про безпеку дітей/осіб з інвалідністю разом! Наша з вами турбота про дітей з інвалідністю -це запорука здорового суспільства з щасливими дітьми.

ID: 6945
Підтримали
Благодійна допомога
29.12.2021 10:47
2180,43 грн.
Благодійна допомога
28.12.2021 14:41
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.12.2021 17:17
400,00 грн.
Благодійна допомога
27.12.2021 11:16
20,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2021 15:46
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Підтримати
Соціальна допомога
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто …
Комфортне житло для переселенців
Підтримати
Соціальна допомога
Комфортне житло для переселенців
LEO STATES – це благодійний проєкт, що створено з метою підтримки вимушених переселенців, біженців, укра…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Подаруй свято дітям Героїв 2
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй свято дітям Героїв 2
Цьогоріч вдруге поспіль мережа АЗК SOCAR, благодійна платформа dobro.ua та фонд “Діти Героїв” реалізують…
Показати всі