Безпечне середовище для заняття спортом
Безпечне середовище для заняття спортом

Безпечне середовище для заняття спортом

Проект здійснює
Розпочато: 09.11.2020
Хмельницька обл.
Активний
Залишилось зібрати
13834,18 грн.
Зібрано у відсотках
4%
Потрібно зібрати
14500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров`я. Середовище, в якому живе і виховується дитина, фізично розвивається, має бути чисте та безпечне, особливо це стосується приміщень, де діти займаються спортом.

Неприємні запахи від cпітнілого одягу і взуття можуть швидко заповнити приміщення спортивних та тренажерних залів, роздягалень, шафок для одягу. Таким же способом можуть поширюватися патогенні бактерії, віруси і патогенні грибки. Регулярне прибирання персоналу не буде достатнім для усунення затхлого запаху, тому як фізично кожен день ідеально витирати або мити всі поверхні приміщень, стін, стель, тренажерів теоретично може і можливо, але на практиці вкрай складно реалізувати. Тому застосування озонатора для дезінфекції в таких закладах є дуже важливим, особливо там – де займаються діти, щоб забезпечити зручності відвідувачам і безпеку їхньому здоров’ю. Залишаючи генератор озону робити свою роботу в нічний час, можна повністю очистити і дезодорувати повітря, забезпечити чисте і свіже середовище, а головне безпечне для здоров'я підростаючого організму дитини.

У Хмельницькому обласному благодійному фонді "Карітас" ось уже понад 11 років діє проект "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні". Зусилля по проекту спрямовані на відкриття позитивних ресурсів дітей та підлітків, подолання психологічних труднощів, отримання знань і навичок, що сприяють соціальній реінтеграції, здоровому способу життя. На сьогодні ХОБФ "Карітас" забезпечує  соціальний супровід дітей та молоді з кризових сімей та сімей, що опинилися складних життєвих обставинах (СЖО), а також дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Діти з цих маргінальних груп мають можливість займатися спортом Хмельницькій обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, де працюють різноманітні секції. Завдяки Вашій допомозі, наші шановні благодійники, ми придбали уже для цих дітей борцівський килим, а зараз звертаємось з проханням надати можливість нашим майбутнім чемпіонам займатися у чистому приміщенні та допомогти зібрати кошти для придбання Озонатора. Реалізація проекту дасть змогу створити сприятливі, комфортні та безпечні санітарно-гігієнічні умови для проведення спортивних занять та збереження здоров’я вихованців, в основному дітей з кризових сімей.

Допоможемо майбутнім чемпіонам реалізувати свої мрії та досягти таких бажаних висот, але при цьому зберегти їх здоров'я. Ваша допомога нам вкрай необхідна! Давайте подбаємо про майбутнє нації разом!

Підтримати

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трохи добра до цього світу!

Підтримати
Підтримали
Анонімна допомога
04.12.2020 15:52
50,00 грн.
Анонімна допомога
03.12.2020 11:02
51,01 грн.
Анонімна допомога
21.11.2020 13:27
101,96 грн.
Andriy Borovikov
19.11.2020 14:32
203,92 грн.
Анонімна допомога
17.11.2020 20:14
55,01 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Показати всі