Безпечне середовище для заняття спортом
Безпечне середовище для заняття спортом

Безпечне середовище для заняття спортом

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.11.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
14500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров`я. Середовище, в якому живе і виховується дитина, фізично розвивається, має бути чисте та безпечне, особливо це стосується приміщень, де діти займаються спортом.

Неприємні запахи від cпітнілого одягу і взуття можуть швидко заповнити приміщення спортивних та тренажерних залів, роздягалень, шафок для одягу. Таким же способом можуть поширюватися патогенні бактерії, віруси і патогенні грибки. Регулярне прибирання персоналу не буде достатнім для усунення затхлого запаху, тому як фізично кожен день ідеально витирати або мити всі поверхні приміщень, стін, стель, тренажерів теоретично може і можливо, але на практиці вкрай складно реалізувати. Тому застосування озонатора для дезінфекції в таких закладах є дуже важливим, особливо там – де займаються діти, щоб забезпечити зручності відвідувачам і безпеку їхньому здоров’ю. Залишаючи генератор озону робити свою роботу в нічний час, можна повністю очистити і дезодорувати повітря, забезпечити чисте і свіже середовище, а головне безпечне для здоров'я підростаючого організму дитини.

У Хмельницькому обласному благодійному фонді "Карітас" ось уже понад 11 років діє проєкт "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні". Зусилля по проєкту спрямовані на відкриття позитивних ресурсів дітей та підлітків, подолання психологічних труднощів, отримання знань і навичок, що сприяють соціальній реінтеграції, здоровому способу життя. На сьогодні ХОБФ "Карітас" забезпечує  соціальний супровід дітей та молоді з кризових сімей та сімей, що опинилися складних життєвих обставинах (СЖО), а також дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Діти з цих маргінальних груп мають можливість займатися спортом Хмельницькій обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, де працюють різноманітні секції. Завдяки Вашій допомозі, наші шановні благодійники, ми придбали уже для цих дітей борцівський килим, а зараз звертаємось з проханням надати можливість нашим майбутнім чемпіонам займатися у чистому приміщенні та допомогти зібрати кошти для придбання Озонатора. Реалізація проєкту дасть змогу створити сприятливі, комфортні та безпечні санітарно-гігієнічні умови для проведення спортивних занять та збереження здоров’я вихованців, в основному дітей з кризових сімей.

Допоможемо майбутнім чемпіонам реалізувати свої мрії та досягти таких бажаних висот, але при цьому зберегти їх здоров'я. Ваша допомога нам вкрай необхідна! Давайте подбаємо про майбутнє нації разом!

ID: 6479
Підтримали
Юрій
30.01.2021 19:43
92,44 грн.
Благодійна допомога
30.01.2021 18:57
50,92 грн.
Благодійна допомога
29.01.2021 23:25
50,92 грн.
Благодійна допомога
29.01.2021 16:23
254,90 грн.
Благодійна допомога
28.01.2021 22:00
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Показати всі