Безпечне життя для Каті
Безпечне життя для Каті
Завершений

Безпечне життя для Каті

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.06.2023
Житомирська обл.
Завершений
Всього зібрано
275800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
275800,00 грн.

Катя народилася й живе в зоні радіаційного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС: імовірно, це й викликало вроджені проблеми з опорно-руховим апаратом і відсутність правої нирки. У серпні дівчинку чекає складна операція з вирівнювання хребта. Вартість імплантів 265 800 грн.

Родина Каті живе в Овручі Житомирської області. Про те, що у дитини вроджений правобічний грудино-поперековий сколіоз, кілеподібна грудна клітина, батьки дізналися відразу після пологів. На сьому добу крихітка потрапила до реанімації обласної лікарні через погіршення стану. У місячному віці Катю виписали додому.

Батьки одразу вирушили за консультацією до ортопеда. Лікар рекомендував постійне носіння корсета. У міру зростання дитини – кожні два місяці – доводилося купувати новий корсет, але покращення не спостерігалося.

У лютому 2023 року Катя потрапила на прийом до хірурга-ортопеда в "ОХМАТДИТ". Лікар повідомив, що в цьому випадку допоможе тільки операція. 1 березня Катюша перенесла підготовчу операцію на хребті: їй видалили утворення, яке б завадило встановити імпланти для корекції хребта. Під час чергового обстеження у Каті виявили відсутність правої нирки, її функцію виконує ліва. Причина цього також у впливі радіації на організм.

Катя навчається у 3 класі. Вона любить уроки математики та вивчати природу. У вільний час малює, створює поробки, дивиться мультики.

Перші тижні повномасштабного вторгнення Катя з 4-річним братиком Сашком та батьками провели у холодному підвалі, рятуючись від атак ворожої авіації. Евакуюватися не можуть, оскільки не хочуть залишити бабусю та дідуся.

На серпень для дівчинки заплановано операцію зі встановлення імплантів у хребет. Зволікати не можна, оскільки з кожним днем посилюється здавлення внутрішніх органів праворуч, зміщується серце, що негативно позначається на його роботі, права легеня росте повільніше за ліву. 

У післяопераційний період деякий час Катя проведе в положенні лежачи, потім можна буде обережно пересуватися. Конструкція буде "зростаючою", тобто регульованою, але через 2-3 роки доведеться знову оперуватися, оскільки кілька болтів потрібно буде замінити.

Ми відкриваємо збір для придбання імплантів системи Socore вартістю 265 800 грн для стабілізації та корекції хребта Катюші. У сім'ї дуже складна фінансова ситуація, тому Каті потрібна ваша допомога.

Повне ім’я: Головач Катерина Олегівна, 07.12.2013 р.
Місто: Овруч, Житомирська обл.
Діагноз: вроджений правобічний грудино-поперековий сколіоз 4 ст, вроджена вада розвитку хребта та грудної клітки, відсутність правої нирки
ID: 8774
Підтримали
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИНЕРГІЯ+"
18.09.2023 22:02
203990,75 грн.
Благодійна допомога
16.09.2023 12:20
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.09.2023 08:24
20,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2023 20:48
3000,00 грн.
casio_86
15.09.2023 18:39
1019,25 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Колишній військовий страждає на аденому
Підтримати
Здоров'я
Колишній військовий страждає на аденому
В Ігоря Битюка знайшли велетенську аденому гіпофіза головного мозку. Після отриманого діагнозу почали лі…
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Підтримати
Здоров'я
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Найбільшому в західних областях України Центру дитячої нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії…
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
Показати всі