Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Завершений

Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
67550,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
67550,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Анастасія Береза – українська журналістка, блогер, активістка і волонтер бере участь у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015.

Анастасія – автор репортажів з найгарячіших точок країни – Слов'янська, Щастя, Донецька. Висвітлювала події в Криму в розпал російської агресії на півострові. А ще – відомий волонтер, координує збір допомоги для військових і сама займається доставкою цієї допомоги на передову в зону АТО.

Анастасія прийняла рішення брати участь у Київському напівмарафоні заради дітей з раком крові, підопічних БФ «Таблеточки».

За її зізнанням, бігати почала «через любо», а продовжує цим займатися, тому що «спорт дає ілюзію визначеності і конкретності». Свій перший великий напівмарафон пробігла в 2012 році в Барселоні, а вже у квітні 2013 Анастасія стала учасницею 37-го Паризького марафону і подолала дистанцію за чотири години і три хвилини.

Торік Анастасія стала переможцем першого в історії вітчизняних змагань благодійного марафону в рамках KyivHalfMarathon, де представляла фонд «Таблеточки».

Своє рішення знову підтримати Благодійний напівмарафон Настя пояснює так: «Тому що дитячий рак не зникає і не зупиняється, навіть коли в країні така страшна біда, як війна. Війну ми раніше чи пізніше виграємо, а з раком потрібно боротися кожен день. Цей пробіг – можливість нагадати про це».

В рамках Благодійного напівмарафону Анастасія збирає 50 000 гривень для придбання препарату Зівокс – протимікробного засобу, необхідного кожній дитині при лікуванні пневмоній, інфекції шкіри і м'яких тканин. Зівокс застосовують практично всі пацієнти Київського центру гематології та трансплантації кісткового мозку при НДСЛ «ОХМАТДИТ» протягом 2 тижнів. Для лікування одного пацієнта необхідно до 42 упаковок цього антибіотика. Вартість однієї упаковки Зівокс – 1900 грн. Один курс лікування кожного підопічного даним препаратом коштує 79 800 гривень.

Бувають часи, коли не хочеться відвідувати розважальні заходи і немає сил брати участь у спортивних. Але немає таких, коли недоречно піклуватися про дітей. Особливо – хворих на рак. Саме тому 26 квітня я згадаю про те, що колись біг був важливою частиною мого життя і візьму участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015. Зроблю я це для фонду Таблеточки, який ось уже чотири роки ефективно допомагає дітям з раком крові і за цей час зібрав понад 18 мільйонів гривень.

Весь час до змагання я буду збирати гроші для фонду, який щомісяця купує для хворих дітей ліків на 200 тисяч гривень і планує найближчим часом оплатити лікування за кордоном для двох дітей. У цьому мені дуже знадобиться підтримка всіх, хто займається спортом, благодійністю і просто усвідомлює свою відповідальність перед тими, кого наздогнала хвороба.

Тут в Києві ми не можемо зупинити війну, але врятувати навіть одну дитину – це як врятувати цілий світ. Давайте спробуємо зробити це разом.

ID: 1413
Підтримали
Благодійна допомога
28.04.2015 12:14
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.04.2015 04:35
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 16:07
50,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 13:32
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 10:37
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога дітям Миколаєва
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям Миколаєва
Завдяки цьому проєкту ми закупимо потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф у Миколаївську обласну…
Боротьба Тимура з аутизмом
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Тимура з аутизмом
Тимурчику 6 років, і починаючи з 3-річного віку він бореться з аутизмом. Дитина досі не розмовляє, не ро…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Допомога малюкам 4х пологових будинків
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам 4х пологових будинків
Завдяки проєкту ми купимо пʼять одиниць медичного обладнання в чотири пологових будинки по Україні. Щоб …
Показати всі