Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Завершений

Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
67550,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
67550,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Анастасія Береза – українська журналістка, блогер, активістка і волонтер бере участь у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015.

Анастасія – автор репортажів з найгарячіших точок країни – Слов'янська, Щастя, Донецька. Висвітлювала події в Криму в розпал російської агресії на півострові. А ще – відомий волонтер, координує збір допомоги для військових і сама займається доставкою цієї допомоги на передову в зону АТО.

Анастасія прийняла рішення брати участь у Київському напівмарафоні заради дітей з раком крові, підопічних БФ «Таблеточки».

За її зізнанням, бігати почала «через любо», а продовжує цим займатися, тому що «спорт дає ілюзію визначеності і конкретності». Свій перший великий напівмарафон пробігла в 2012 році в Барселоні, а вже у квітні 2013 Анастасія стала учасницею 37-го Паризького марафону і подолала дистанцію за чотири години і три хвилини.

Торік Анастасія стала переможцем першого в історії вітчизняних змагань благодійного марафону в рамках KyivHalfMarathon, де представляла фонд «Таблеточки».

Своє рішення знову підтримати Благодійний напівмарафон Настя пояснює так: «Тому що дитячий рак не зникає і не зупиняється, навіть коли в країні така страшна біда, як війна. Війну ми раніше чи пізніше виграємо, а з раком потрібно боротися кожен день. Цей пробіг – можливість нагадати про це».

В рамках Благодійного напівмарафону Анастасія збирає 50 000 гривень для придбання препарату Зівокс – протимікробного засобу, необхідного кожній дитині при лікуванні пневмоній, інфекції шкіри і м'яких тканин. Зівокс застосовують практично всі пацієнти Київського центру гематології та трансплантації кісткового мозку при НДСЛ «ОХМАТДИТ» протягом 2 тижнів. Для лікування одного пацієнта необхідно до 42 упаковок цього антибіотика. Вартість однієї упаковки Зівокс – 1900 грн. Один курс лікування кожного підопічного даним препаратом коштує 79 800 гривень.

Бувають часи, коли не хочеться відвідувати розважальні заходи і немає сил брати участь у спортивних. Але немає таких, коли недоречно піклуватися про дітей. Особливо – хворих на рак. Саме тому 26 квітня я згадаю про те, що колись біг був важливою частиною мого життя і візьму участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015. Зроблю я це для фонду Таблеточки, який ось уже чотири роки ефективно допомагає дітям з раком крові і за цей час зібрав понад 18 мільйонів гривень.

Весь час до змагання я буду збирати гроші для фонду, який щомісяця купує для хворих дітей ліків на 200 тисяч гривень і планує найближчим часом оплатити лікування за кордоном для двох дітей. У цьому мені дуже знадобиться підтримка всіх, хто займається спортом, благодійністю і просто усвідомлює свою відповідальність перед тими, кого наздогнала хвороба.

Тут в Києві ми не можемо зупинити війну, але врятувати навіть одну дитину – це як врятувати цілий світ. Давайте спробуємо зробити це разом.

ID: 1413
Підтримали
Благодійна допомога
28.04.2015 12:14
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.04.2015 04:35
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 16:07
50,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 13:32
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.04.2015 10:37
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Важливе обладнання для лікарні! Миколаївщина
Підтримати
Здоров'я
Важливе обладнання для лікарні! Миколаївщина
Завдяки цьому проєкту ми закупимо 2 нові хірургічні столи в лікарню в Миколаївській області. Наразі закл…
Інгаляції рятують життя. 7
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 7
Тут «ранок починається не з кави». Мами діток з важким діагнозом муковісцидоз в першу чергу поспішають …
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Показати всі