Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза
Завершений

Біг рятує життя дітей з раком крові, Анастасія Береза

Проект здійснює
Розпочато: 26.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
67550,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
67550,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Анастасія Береза – українська журналістка, блогер, активістка і волонтер бере участь у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015.

Анастасія – автор репортажів з найгарячіших точок країни – Слов'янська, Щастя, Донецька. Висвітлювала події в Криму в розпал російської агресії на півострові. А ще – відомий волонтер, координує збір допомоги для військових і сама займається доставкою цієї допомоги на передову в зону АТО.

Анастасія прийняла рішення брати участь у Київському напівмарафоні заради дітей з раком крові, підопічних БФ «Таблеточки».

За її зізнанням, бігати почала «через любо», а продовжує цим займатися, тому що «спорт дає ілюзію визначеності і конкретності». Свій перший великий напівмарафон пробігла в 2012 році в Барселоні, а вже у квітні 2013 Анастасія стала учасницею 37-го Паризького марафону і подолала дистанцію за чотири години і три хвилини.

Торік Анастасія стала переможцем першого в історії вітчизняних змагань благодійного марафону в рамках KyivHalfMarathon, де представляла фонд «Таблеточки».

Своє рішення знову підтримати Благодійний напівмарафон Настя пояснює так: «Тому що дитячий рак не зникає і не зупиняється, навіть коли в країні така страшна біда, як війна. Війну ми раніше чи пізніше виграємо, а з раком потрібно боротися кожен день. Цей пробіг – можливість нагадати про це».

В рамках Благодійного напівмарафону Анастасія збирає 50 000 гривень для придбання препарату Зівокс – протимікробного засобу, необхідного кожній дитині при лікуванні пневмоній, інфекції шкіри і м'яких тканин. Зівокс застосовують практично всі пацієнти Київського центру гематології та трансплантації кісткового мозку при НДСЛ «ОХМАТДИТ» протягом 2 тижнів. Для лікування одного пацієнта необхідно до 42 упаковок цього антибіотика. Вартість однієї упаковки Зівокс – 1900 грн. Один курс лікування кожного підопічного даним препаратом коштує 79 800 гривень.

Бувають часи, коли не хочеться відвідувати розважальні заходи і немає сил брати участь у спортивних. Але немає таких, коли недоречно піклуватися про дітей. Особливо – хворих на рак. Саме тому 26 квітня я згадаю про те, що колись біг був важливою частиною мого життя і візьму участь у Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015. Зроблю я це для фонду Таблеточки, який ось уже чотири роки ефективно допомагає дітям з раком крові і за цей час зібрав понад 18 мільйонів гривень.

Весь час до змагання я буду збирати гроші для фонду, який щомісяця купує для хворих дітей ліків на 200 тисяч гривень і планує найближчим часом оплатити лікування за кордоном для двох дітей. У цьому мені дуже знадобиться підтримка всіх, хто займається спортом, благодійністю і просто усвідомлює свою відповідальність перед тими, кого наздогнала хвороба.

Тут в Києві ми не можемо зупинити війну, але врятувати навіть одну дитину – це як врятувати цілий світ. Давайте спробуємо зробити це разом.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
28.04.2015 12:14
20,00 грн.
Анонімна допомога
28.04.2015 04:35
200,00 грн.
Анонімна допомога
27.04.2015 16:07
50,00 грн.
Анонімна допомога
27.04.2015 13:32
200,00 грн.
Анонімна допомога
27.04.2015 10:37
30,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 3
При передчасному народженні вкрай важливо забезпечити дитині умови виходжування наближені до внутрішньоу…
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові!
Андрію Платонову 37 років, у нього чудова родина: дружина Мирослава та двоє маленьких діточок, синові Па…
Підтримати
Здоров'я
Два вороги Дарини. 2
ДЦП, яке не дає їй вільно рухатися, і час, який так швидко плине і не дає їй прожити щасливе здорове дит…
Підтримати
Здоров'я
Ти не один. 2
Самотність, коли ти "нікому не потрібен", – її важко переносять навіть дорослі. Для дитини це справжня
Показати всі