Біг заради життя без плям та шрамів. Команда мережі АЗС KLO
Біг заради життя без плям та шрамів. Команда мережі АЗС KLO
Завершений

Біг заради життя без плям та шрамів. Команда мережі АЗС KLO

Проект здійснює
Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
21380,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
21380,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Денис Базанов, директор по маркетингу та команда столичної мережі АЗК KLO підтримує команду ВБО «Українського фонду допомоги» на Благодійному марафоні, який проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. Мета команди - зібрати кошти на придбання лазерного обладнання для лікування у дітей поширеного захворювання – доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома в Відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої Спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Відділення реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» гостро потребує лазерного обладнання. Йдеться про лікування у дітей поширеного захворювання - доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома. Половина маленьких пацієнтів, які звертаються до відділення мікрохірургії з доброякісними новоутвореннями, страждають саме цією недугою. В даний час, ці захворювання, лікуються хірургічним методом, за допомогою пересадки шкіри, що тягне за собою шрами і рубці. А наявність апарату, дозволить усувати новоутворення без хірургічного втручання. Також, якщо не лікувати дані новоутворення на ранній стадії, у дітей можуть з'явитися дуже небезпечні ускладнення.

- Гемангіома, - пояснює завідувач відділенням реконструктивно-пластичної мікрохірургії Володимир Фідельський, - це новоутворення, викликані патологією судин. Зовні воно виглядає як червона яскрава пляма, яка помітно псує зовнішність дитини. Більш того, ця пухлина має тенденцію до прогресуючого зростання. Також, крім чисто візуального дискомфорту, ці новоутворення можуть порушувати функції ковтання, зору, а також розвиток у дітей глаукоми і навіть епілепсії.

Гемангіоми найчастіше зустрічаються на видимих, відкритих ділянках тіла. Як тільки дитина розуміє, що вона – не така як усі, починає комплексувати, замикатися в собі. Тому фахівці рекомендують видалити пухлину якомога раніше, щоб уникнути травмування психіки дитини. - Найбільш об'ємні утворення видаляються хірургічним шляхом, - продовжує Володимир Фідельський. - Більш площинні форми на ранній стадії можна лікувати медикаментозно. Але прибрати їх повністю за допомогою лікарських препаратів неможливо, остаточне знебарвлення пухлини можна провести тільки завдяки лазеру.

Сьогодні хірурги «Охматдиту», не маючи спеціального обладнання, змушені направляти пацієнтів в приватні клініки, де лазерні процедури коштують дуже дорого. Багатьом українським сім'ям таке лікування не по кишені. Якщо ж в «Охматдиті» з'явиться необхідне лазерне обладнання, лікування для дітей з усієї України буде безкоштовним!

Крім гемангіом, лазер може бути використаний при лікуванні судинних невусів, а також при телеангіоектазії (судинні захворювання).

Необхідна сума становить 290 тисяч гривень. Денис Базанов та команда мережі АЗК KLO планує зібрати 72 500 грн.

«Як часто дорослі люди обмежують себе в діях і вчинках, тому що їм здається, що вони не такі як всі? Як часто зовнішні особливості сковують внутрішні таланти? Ми хочемо допомогти діткам одужати і протистояти комплексам, які можуть накласти відбиток на все їхнє життя».

 

UPD:Шановні друзі! У зв'язку з тим, що у відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" відпала потреба лазерного обладнання, реалізація даного проекту не можлива. Зібрані кошти були перенаправлені на інший проект Оператора допомоги "Уфонд" - "Не боюсь мріяти" і успішно придбаний оклюдер для Зої Потапенко і 2 серпня 2016 року вставновлений. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
18.04.2016 12:13
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2016 11:17
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2016 23:45
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2016 09:58
4880,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2016 19:11
8300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Сoronavirus.Kyiv
Командою Сoronavirus.Kyiv було вирішено зосередиться на купівлі термінових витратних матеріалів та медик…
Підтримати
Здоров'я
Монітор для палліативу
До нас звернулися лікарі Київського дитячого діагностичного центру з проханням купити монітор пацієнта.
Підтримати
Здоров'я
Легше дихати. 2
У нас закінчуються пульсоксиметри. Запитів стало так багато, що не встигаємо купувати. І нам потрібна до…
Підтримати
Здоров'я
Вирватися з пастки
Під час карантину на 30-50% зросла кількість звернень на гарячі лінії з приводу домашнього насильства. С…
Показати всі