Біг заради життя без плям та шрамів. Руслан Бахтиєв
Біг заради життя без плям та шрамів. Руслан Бахтиєв
Завершений

Біг заради життя без плям та шрамів. Руслан Бахтиєв

Проект здійснює
Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
1100,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1100,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Руслан Бахтиєв – експерт у сфері благодійності та соціального іміджу, тренер, кандидат політичних наук. Автор Просвітницького благодійного проекту "Обрані діти" на підтримку людей з інвалідністю, підтримує команду ВБО «Українського фонду допомоги» на Благодійному марафоні, який проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. 

Мета команди – зібрати кошти на придбання лазерного обладнання для лікування у дітей поширеного захворювання – доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома в Відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої Спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Відділення реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» гостро потребує лазерного обладнання. Йдеться про лікування у дітей поширеного захворювання – доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома. Половина маленьких пацієнтів, які звертаються до відділення мікрохірургії з доброякісними новоутвореннями, страждають саме цією недугою. В даний час, ці захворювання, лікуються хірургічним методом, за допомогою пересадки шкіри, що тягне за собою шрами і рубці. А наявність апарату, дозволить усувати новоутворення без хірургічного втручання. Також, якщо не лікувати дані новоутворення на ранній стадії, у дітей можуть з'явитися дуже небезпечні ускладнення.

- Гемангіома, - пояснює завідувач відділенням реконструктивно-пластичної мікрохірургії Володимир Фідельський, – це новоутворення, викликані патологією судин. Зовні воно виглядає як червона яскрава пляма, яка помітно псує зовнішність дитини. Більш того, ця пухлина має тенденцію до прогресуючого зростання. Також, крім чисто візуального дискомфорту, ці новоутворення можуть порушувати функції ковтання, зору, а також розвиток у дітей глаукоми і навіть епілепсії.

Гемангіоми найчастіше зустрічаються на видимих, відкритих ділянках тіла. Як тільки дитина розуміє, що вона - не така як усі, починає комплексувати, замикатися в собі. Тому фахівці рекомендують видалити пухлину якомога раніше, щоб уникнути травмування психіки дитини. - Найбільш об'ємні утворення видаляються хірургічним шляхом, - продовжує Володимир Фідельський. - Більш площинні форми на ранній стадії можна лікувати медикаментозно. Але прибрати їх повністю за допомогою лікарських препаратів неможливо, остаточне знебарвлення пухлини можна провести тільки завдяки лазеру.

Сьогодні хірурги «Охматдиту», не маючи спеціального обладнання, змушені направляти пацієнтів в приватні клініки, де лазерні процедури коштують дуже дорого. Багатьом українським сім'ям таке лікування не по кишені. Якщо ж в «Охматдиті» з'явиться необхідне лазерне обладнання, лікування для дітей з усієї України буде безкоштовним!

Крім гемангіом, лазер може бути використаний при лікуванні судинних невусів, а також при телеангіоектазії (судинні захворювання).

Необхідна сума становить 290 тисяч гривень. Руслан Бахтиєв планує зібрати 72 500 грн.

«Я не знаю, які слова підбирають матері, щоб втішити хворих дітей. Як укласти в дитячих голівоньках, що замість гри і морозива ти повинен лежати на лікарняному ліжку під крапельницею або робити операцію? Давайте допомагати, щоб не довелося підбирати слова! І пробіжимо всі разом цю дистанцію - заради доброї справи!»- Говорить Руслан Бахтиєв.

 

UPD:Шановні друзі! У зв'язку з тим, що у відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" відпала потреба лазерного обладнання, реалізація даного проекту не можлива. Зібрані кошти були перенаправлені на інший проект Оператора допомоги "Уфонд" - "Не боюсь мріяти" і успішно придбаний оклюдер для Зої Потапенко і 2 серпня 2016 року вставновлений. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2043
Підтримали
Благодійна допомога
18.03.2016 17:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
18.03.2016 17:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.03.2016 09:17
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 23:43
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 14:16
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Подарунок Владу. 2
Підтримати
Здоров'я
Подарунок Владу. 2
Влад Кошельник має діагноз ДЦП. Він не здається і бореться за життя щодня. Проте Влад не єдиний, хто хво…
Діти з аутизмом бачать світ інакше
Підтримати
Здоров'я
Діти з аутизмом бачать світ інакше
У Ясіка збережений інтелект, йому дуже потрібна реабілітація - навчити навичкам соціалізації, їсти все, …
Допоможіть Денису зробити перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Денису зробити перші кроки
У Дениса ДЦП. Простими словами – це коли м'язи затиснуті, і дитині складно зробити, здавалося б, простий…
Врятуймо онкохворих дітей від Covid-19
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо онкохворих дітей від Covid-19
Діти, хворі на рак, знаходяться в зоні ризику інфікування коронавірусом і потребують подвійного захисту.…
Показати всі