Біг заради життя без плям та шрамів. Влад Буйвол
Біг заради життя без плям та шрамів. Влад Буйвол
Завершений

Біг заради життя без плям та шрамів. Влад Буйвол

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
2850,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2850,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Влад Буйвол - фахівець з маркетингу, ведучий на «Радіо Аристократи», популярний Dj, підтримує команду ВБО «Українського фонду допомоги» на Благодійному марафоні, який проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. Мета команди - зібрати кошти на придбання лазерного обладнання для лікування у дітей поширеного захворювання - доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома в Відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої Спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Відділення реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» гостро потребує лазерного обладнання. Йдеться про лікування у дітей поширеного захворювання - доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома. Половина маленьких пацієнтів, які звертаються до відділення мікрохірургії з доброякісними новоутвореннями, страждають саме цією недугою. В даний час, ці захворювання, лікуються хірургічним методом, за допомогою пересадки шкіри, що тягне за собою шрами і рубці. А наявність апарату, дозволить усувати новоутворення без хірургічного втручання. Також, якщо не лікувати дані новоутворення на ранній стадії, у дітей можуть з'явитися дуже небезпечні ускладнення.

- Гемангіома, - пояснює завідувач відділенням реконструктивно-пластичної мікрохірургії Володимир Фідельський, - це новоутворення, викликані патологією судин. Зовні воно виглядає як червона яскрава пляма, яка помітно псує зовнішність дитини. Більш того, ця пухлина має тенденцію до прогресуючого зростання. Також, крім чисто візуального дискомфорту, ці новоутворення можуть порушувати функції ковтання, зору, а також розвиток у дітей глаукоми і навіть епілепсії.

Гемангіоми найчастіше зустрічаються на видимих, відкритих ділянках тіла. Як тільки дитина розуміє, що вона - не така як усі, починає комплексувати, замикатися в собі. Тому фахівці рекомендують видалити пухлину якомога раніше, щоб уникнути травмування психіки дитини. - Найбільш об'ємні утворення видаляються хірургічним шляхом, - продовжує Володимир Фідельський. - Більш площинні форми на ранній стадії можна лікувати медикаментозно. Але прибрати їх повністю за допомогою лікарських препаратів неможливо, остаточне знебарвлення пухлини можна провести тільки завдяки лазеру.

Сьогодні хірурги «Охматдиту», не маючи спеціального обладнання, змушені направляти пацієнтів в приватні клініки, де лазерні процедури коштують дуже дорого. Багатьом українським сім'ям таке лікування не по кишені. Якщо ж в «Охматдиті» з'явиться необхідне лазерне обладнання, лікування для дітей з усієї України буде безкоштовним!

Крім гемангіом, лазер може бути використаний при лікуванні судинних невусів, а також при телеангіоектазії (судинні захворювання).

Необхідна сума становить 290 тисяч гривень. Влад Буйвол планує зібрати 72 500 грн.

«Форрест Гамп говорив - « Я біг бо треба було бігти. Я не думав про те, куди це мене приведе.» Я ж приєднався до команди Уфонду і благодійного марафону, бо побачив в цьому більш важливу мету, ніж просто пробігтися. І якщо ми можемо допомогти хоча б одній дитині, подарувати їй всю красу цього світу - ми повинні це зробити. Тим більше, що в даному випадку це нескладно, головне зробити це разом ... »- каже Влад Буйвол.

 

UPD:Шановні друзі! У зв'язку з тим, що у відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" відпала потреба лазерного обладнання, реалізація даного проекту не можлива. Зібрані кошти були перенаправлені на інший проект Оператора допомоги "Уфонд" - "Не боюсь мріяти" і успішно придбаний оклюдер для Зої Потапенко і 2 серпня 2016 року вставновлений. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2044
Підтримали
Ольга Д
13.04.2016 12:29
500,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2016 22:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2016 22:25
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.04.2016 11:26
300,00 грн.
Благодійна допомога
30.03.2016 12:47
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Хлопчик розмовляє зі значними вимовними дефектами та жес…
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Підтримати
Здоров'я
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Діагностика слуху у новонароджених та дітей, які по різним причинам направлені до ЛОРу є однією з необхі…
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 3
Максим вже такий дорослий, він, як каже мама, приклад для інших, і вона безмежно дякує Богу за те, що ві…
"Альбумін" допомагає одужати
Підтримати
Здоров'я
"Альбумін" допомагає одужати
Препарат "Альбумін" допомагає дитині подолати негативні наслідки хіміотерапії. Допоможіть дітям повернут…
Показати всі