Біжимо, щоб Юра жив! Interpipe Communications Team
Біжимо, щоб Юра жив! Interpipe Communications Team
Завершений

Біжимо, щоб Юра жив! Interpipe Communications Team

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.03.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
7895,6 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7895,60 грн.

Людмила Новак – керівник управління з комунікацій компанії Interpipe; Лія Назаренко – керівник проєкту Interpipe Dnipro Half Marathon.
Уже п'ятий напівмарафон у Дніпрі проведе компанія Interpipe у 2020 році. За цей час було створено ком'юніті Run Interpipe, у співробітників компанії з'явилися власні тренери. І ми, творці й керівники проєкту, теж потроху "заразилися" бацилою бігу! На Весняному фандрейзинг-марафоні Run Ukraine ми не просто прагнемо підвищити свої результати. Ми хочемо зробити помітними "невидимих" дітей. У Юри Петренко не онкологія і не ДЦП. Він виглядає здоровим хлопчиком, але щоби він жив, йому щомісяця потрібні медикаменти на десятки тисяч гривень. 

Людмила Новак: "Мій біговій досвід невеликий, всього 2 роки. А брати участь в фандрейзинг-марафоні я взагалі буду вперше. Але я погодилася відразу. Тому що добре розумію: увага благодійників прикута до дітей із онкологією, ДЦП, тим, хто потребує термінових операцій. Але існують не менш складні випадки: вроджені хронічні невиліковні захворювання. Є ліки – є надія жити завтра. Немає ліків – і твоє майбутнє стає під загрозу.
У Юри Петренко відразу два таких захворювання. Перше вроджене: імунодефіцит. Якщо Юра припинить приймати імуноглобуліни, його вб'є будь-яка інфекція. Друге – наслідок першого: неспецифічний виразковий коліт (НВК). Біль у шлунку, сувора дієта, постійний прийом спецхарчування й ліків, маса важких і болісних обстежень. Тільки для лікування НВК потрібно 26 000 грн щомісяця".

Лія Назаренко: "Коли мама Юри назвала нам діагноз імунодефіцит, вона тут же поспішила додати: ви не бійтеся, це не заразно, ніяк не пов'язано з ВІЛ!. Одразу стало ясно, з якими забобонами постійно доводиться стикатися мамі та Юрі. Він чудовий хлопець з довжелезними віями, веселий і жвавий, дуже зацікавився нашими подарунками. Боляче чути, що в нього були проблеми у школі з дітьми (мабуть, багато хто боїться, що від Юри можна заразитися). Насправді ж його хвороба піддає ризику інфекцій тільки його самого, а не інших. Боляче чути розпач у голосі мами: вона дуже втомилася від постійного пошуку коштів на лікування та спецхарчування. Ми вирішили поставити собі за мету зібрати 26 000 грн на препарати та спеціальне харчування для Юри, щоби хоча б один місяць хлопчик був усім забезпечений, а його мама зітхнула вільно. Саме для цього ми пробіжимо свої дистанції на Run Ukraine. Давайте разом підтримаємо Юру!".

ID: 5932
Підтримали
Благодійна допомога
04.05.2020 06:30
152,75 грн.
Благодійна допомога
03.05.2020 21:26
101,96 грн.
Sori Kalinichenko
01.05.2020 19:33
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2020 07:57
101,83 грн.
Благодійна допомога
30.04.2020 07:52
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Показати всі