Біжу, щоб допомогти герою. Оля Кардаш
Біжу, щоб допомогти герою. Оля Кардаш
Завершений

Біжу, щоб допомогти герою. Оля Кардаш

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.09.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.

Оля Кардаш - викладач англійської в Київській Міжнародній Школі (Kyiv International School). Заради коханої людини можна зробити дуже багато! Я бачу бажання свого коханого робити більше, і бачу що звичайний протез його обмежує. Хочу щоб він мав можливість бути фізично настільки ж активним як його душа! Я буду бігти заради коханого – це найменьше що я можу зробити ! Віктор Кардаш, ветеран АТО, герой проєкту "Переможці " з Миколаївщини.

Оля Кардаш - викладач англійської в Київській Міжнародній Школі (Kyiv International School).
Заради коханої людини можна зробити дуже багато! Я бачу бажання свого коханого робити більше, і бачу що звичайний протез його обмежує. Хочу щоб він мав можливість бути фізично настільки ж активним як його душа! Я буду бігти заради коханого – це найменьше що я можу зробити !
Віктор Кардаш, ветеран АТО, герой проєкту "Переможці " з Миколаївщини.

В АТО він пішов добровольцем, воював на Донеччині. Мужньо пройшовши через десятки ворожих обстрілів Віктор отримав поранення під час військових навчань. Ноги йому пошматувало осколками від снаряду АГС, який розірвався поруч. Лікарям вдалося врятувати ліву ногу, праву - довелося ампутувати.

Повернувшись до мирного життя, Віктор - хореограф за фахом, почав вчити реабілітаційні практики і освоює нову професію протезиста, щоб допомагати таким же як він ветеранам з ампутацією.

Віктор Кардаш - активний і цілеспрямований хлопець. Він не здався і впевнено йде вперед. Спорт для Кардаша - можливість розвиватися, зміцнити свою здоров'я і продемонструвати іншим ветеранам з ампутацією - активна і повноцінне життя з протезом - можливе!

Я планую зібрати 10 000 грн. Давайте разом допоможемо герою повернутись до спортивного життя!

ID: 3378
Підтримали
14
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
5197 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
09.10.2017 11:14
0,19 грн.
Благодійна допомога
08.10.2017 12:33
5197,00 грн.
Благодійна допомога
06.10.2017 10:15
51,01 грн.
Благодійна допомога
04.10.2017 19:21
2036,66 грн.
Благодійна допомога
03.10.2017 17:18
422,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Владик страждає на діабет. 3
Підтримати
Здоров'я
Владик страждає на діабет. 3
Коли хлопчику було вісім, у нього виявили хворобу, яку сучасна медицина вміє хіба лише приборкати – цукр…
Її дитинство потребує підтримки сьогодні
Підтримати
Здоров'я
Її дитинство потребує підтримки сьогодні
У Поліни дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації, щоб розвиватися та ад…
Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Діма – креативна, товариська та невимовно сильна дитина. Його непростий шлях почався ще до очікуваної да…
Допоможіть Тимофію піднятися
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Тимофію піднятися
Тимофій вижив, народившись на межі життя. Тепер він бореться за свій перший крок, і йому потрібна реабіл…
Показати всі