Фотозвіт
тамара смірнова
БФ "Відкриті долоні"
02.10.2020 10:56
200 переглядів
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2020/10/02/banners/IMG-9bc1bc94cdc2f86268253aa3ef627810-V_5DN3sE4.jpg.840x500_q85_box-0%2C124%2C1600%2C1076_crop_detail.jpg)
Шановні друзі! Трохи новин від ангельської команди... Через карантинні обмеження на даний момент на жаль, наша пошта працює тільки в одному відділенні - в гематології лікарні Охматдит. Дітки дуже чекають на листи, тому ми продовжуємо нашу справу). В нас лишився деякий запас подаруночків для онкохворих діток, тож залишок коштів ми плануємо витратити на ангельські новорічні вітання для діток з муковісцидозом. Дякумо усім, хто нас підтриммувам і підтримує!