Близнюки хочуть ходити! 3
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2021/01/31/banners/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2020-07-07_13-30-25.jpg.840x500_q85_box-0%2C57%2C1600%2C1010_crop_detail.jpg)
Шелестюки Доброго дня!!!
Наша родина з великим задоволенням висловлює велику подяку за те, що дали можливість пройти курс реабілітації в "Центрі стимуляції мозку "
В першу чергу, від усього серця, хочемо подякувати президенту БФ "Киян" Чередніченко Вікторію Матвіївну. Також дякуємо всім небайдужим людям які приймали участь в зборі коштів для проходження реабілітації.
А також велике спасибі всім працівникам центру які допомагають в розвитку моїх дітей.
За кожний пройдений курс лікування ми досягаємо великих успіхів. Після масажів та лфк в дітей знизився тонус, стали більш рухливі, впевненіше стали сидіти, Діанка бігати. В Міши, з'явилася опора на ніжки, зявилися нові звуки і склади.
Ще раз дякуємо всім хто нам допомагає, підтримує. Дякуємо всім небайдужим людям!!!
Мама Михайлика і Діанки Шелестюк.