Богдане, живи!
Богдане, живи!
Завершений

Богдане, живи!

Проект здійснює
Розпочато: 13.02.2020
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
2000000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2000000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: на превеликий жаль, серце Богданчика не витримало... Хлопчик помер. Команда УББ приносить наші найщиріші слова співчуття мамі та рідним Богдана і дякує всім донорам, хто відгукнувся і підтримав його у важку хвилину! 
Фотографія Богдана мала б зараз знаходитися на плакаті з іменами переможців в чергових змагання з тхеквондо, але, по волі невблаганної долі, вона зараз тут, а сам, нещодавно ще такий жвавий та енергійний хлопець, насилу робить кожен новий вдих у реанімації київського Інституту серця. Життя змінилося в одну мить, і Богдан, який ніколи не мав проблем зі здоров'ям, став реципієнтом. У кінці січня 2018 року в нього піднялася температура, з'явився кашель, симптоми банального ГРВІ. Через тиждень Богдан пішов до школи, а коли повернувся додому, то поскаржився на болі в животі та нудоту. 

За день симптоми зникли, але ще через день повернулися та посилилися. Мати викликала "швидку допомогу", думала, що у хлопчика напад апендициту, його відвезли в Дніпро, де він вперше потрапив до реанімації. Зараз Богдану поставили діагноз "дилатаційна кардіоміопатія зі зниженим скороченням лівого шлуночка серця". Це основна частина діагнозу, є ще і недостатність всіх серцевих клапанів, і початкова легенева гіпертензія.

Хлопчику потрібна термінова пересадка серця, оскільки його сердечко розтягується і, збільшуючись в розмірах, в якийсь момент просто може зупинитися. Врятувати Богдана може лише трансплантація, але поїздку до Білорусії хлопчик не витримає, серце може зупинитися... Єдина можливість подарувати йому життя – це встановити механічне серце, щоб він зміг дочекатися донорського, коли стане дорослішим. Вартість такого витратного матеріалу величезна, більше 5 мільйонів гривень. Мама Богдана, Ірина Михайлівна Хорольська, і старша сестра Валентина просто не в змозі зібрати таку суму самотужки, тому звертаються з благанням про допомогу до всіх небайдужих людей.

Богдан дуже рано втратив батька і ріс з усвідомленням того, що він – головний чоловік у домі. І справді, як кажуть мама і сестра, своєю добротою, чуйністю і турботою він кожен день підтверджував те, що в будинку росте справжній чоловік. Хлопчик найбільше на світі мріє вирости, стати сильним та заробити стільки грошей, щоб перевезти маму з крихітної кімнатки в гуртожитку, де вони зараз живуть, у власну квартиру, зробивши все, щоб вона нічого не потребувала. Правда зараз, на шляху до заповітної мрії – зробити маму щасливою – у нього з'явилася ще одна, без якої та головна для нього не здійсниться... Вижити! Вижити та жити не у реанімаційній палаті, а насолоджуватися життям звичайного 13-річного хлопчика та знову обійняти улюблених і дорогих йому людей! Давайте допоможемо цьому маленькому, але вже такому хороброму чоловікові жити!

На УББ ми плануємо зібрати частину необхідної суми – 2 млн грн. Решту суми плануємо залучити із інших джерел.

 

ПІБ: Хорольський Богдан Сергійович, 29.12.2006 р.

Місто: Кам'янське, Дніпропетровська обл.

Діагноз: дилатаційна кардіоміопатія зі зниженою скоротливістю ЛШ (ФВ-20%) та ПШ. Дилатація ПП. Виражена мітральна недостатність (МНд). Помірна трикуспідальна недостатність (ТНд). Мінімальна аортальна недостатність (АоНд). Початкова легенева гіпертензія (ЛГ)

 

 

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 2 000 000.00 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 5804
Підтримали
Благодійна допомога
19.02.2020 22:51
50,50 грн.
Благодійна допомога
19.02.2020 22:51
203,92 грн.
Благодійна допомога
19.02.2020 22:51
71,37 грн.
Благодійна допомога
19.02.2020 22:51
500,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2020 22:51
101,96 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Забезпечення пологових будинків якісним сучасним обладнанням – це забезпечення безпечних пологів для жін…
Книги на "Дачу"
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Ви дуже потрібні цій родині. 5
Підтримати
Здоров'я
Ви дуже потрібні цій родині. 5
Батькам потрібна допомога у оплаті засобів гігієни та спецхарчування, інакше їхня дитина страждатиме. Ар…
Подаруй повітря дітям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй повітря дітям
Мета даного проекту – зібрати гроші для придбання набору дихальних контурів і засобів для дихальної підт…
Показати всі