Боротьба за Максима
Боротьба за Максима
Завершений

Боротьба за Максима

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.10.2023
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
81549,21 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
81549,21 грн.

5-річний Максим дуже боїться звуків вибухів. А мама набагато більше боїться думок про майбутнє сина, якщо не вдасться знайти кошти на ліки та спецхарчування. У Максима муковісцидоз. Частина препаратів йому забезпечується з допомогою держбюджету. Але решта життєво важливих ліків та спецхарчування обходяться більш ніж у 10 000 грн на місяць.

Вперше ознаки хвороби у Максимчика виявили у шестимісячному віці у вигляді відмови від води, їжі та різкого зниження ваги. Малюк потрапив до реанімації, де 7 днів отримував зондове харчування, а протягом наступного тижня звикав їсти суміші з пляшечки. У 8 місяців Максу діагностували синдром Псевдо-Барттера – ускладнення муковісцидозу, у якому організм інтенсивно втрачає мінерали разом із потом. У 9 місяців фахівці провели необхідні аналізи та підтвердили муковісцидоз.

У дитячий садок хлопчик не ходить, оскільки хвороба сильно послабила імунітет. З січня 2023 року Максим кожні два місяці потрапляє до стаціонару з пневмонією або загостренням бронхіту.

Якщо забути про хворобу, Максим – звичайний життєрадісний, веселий хлопчик. Він любить кататися на самокаті та велосипеді, грати м'ячем з друзями. Вивчає алфавіт, цифри вже знає. Ось тільки про хворобу забути не виходить.

У червні після чергової госпіталізації обстеження показало наявність у легенях пневмококової інфекції. Макс пройшов курс антибіотикотерапії та інгаляцій з "Окістар Хіал". Цей препарат чудово знімає спазм м'язів дихальної системи, покращує відходження мокротиння, прибирає задишку. Макс його застосовує двічі на добу постійно.

Крім препарату, лікар рекомендував вживання спецхарчування "Ліквіджен" та "Інфатріні", оскільки у Максима дефіцит ваги та зростання: у свої 5 років він важить 16 кг при зрості 106 см. Коштує воно набагато більше, ніж може дозволити собі самотня мати: 10 445 грн на місяць.

Що буде, якщо не приймати ліки та спецхарчування? Відповідь невтішна: ще кілька років тому діти з муковісцидозом не доживали до повноліття. Нині завдяки сучасній фармакології вони живуть, навчаються, працюють, заводять сім'ї.

Ольга звернулася до нас за допомогою придбання розчину для інгаляції "Окістар Хіал" та спецхарчування. Батько нерегулярно платить аліменти в мінімальному розмірі, тому єдине фінансове джерело – допомога інвалідності. Ми розпочинаємо збір коштів на препарати та лікувальне харчування. Цього вистачить приблизно на вісім місяців. Друзі, давайте зберемо кошти, щоб підтримати здоров'я Максима, допомогти йому рости та розвиватися!

Повне ім’я: Мостовий Максим Євгенович, 12.12.2017 р.
Місто: смт Солоне, Дніпропетровська обл.
Діагноз: муковісцидоз із панкреатичною недостатністю, хронічний слизово-гнійний бронхіт
ID: 9018
Підтримали
Благодійна допомога
06.12.2023 11:05
35,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2023 08:27
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.12.2023 21:02
110,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2023 00:06
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2023 15:31
25000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Дівчинка з рідкісним захворюванням. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка з рідкісним захворюванням. 2
У Софії Таран рідкісне захворювання – хвороба, при якій у нейронах накопичується токсична речовина ліпоф…
Допоможи рятувати життя на фронті!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи рятувати життя на фронті!
Завдяки проєкту ми закупимо портативний апарат УЗД в машину медичної евакуації, яка знаходиться на викор…
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя
Підтримати
Здоров'я
Фізична реабілітація – запорука мого здоровʼя
Під час пологів туга пуповина обливала та душила шию Кирила, тому він не дихав, коли зʼявився на світ…
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримати
Здоров'я
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримуючи цей проєкт будь-якою сумою, ви допомагаєте забезпечити необхідними ліками самотніх хворих лю…
Показати всі