Буде ВЕСЕЛОvski!
Буде ВЕСЕЛОvski!

Буде ВЕСЕЛОvski!

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.06.2021
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
6631,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6631,00 грн.

Сім'я Ігоря та Олени Веселовських проживає у маленькому селі у Львівській області разом із 4 дітьми та внуком Іллею. Попри невеликий дохід (батько працює у клубі культури у їхньому селі, а мама отримує пенсію), Ігор та Олена доклали багато зусиль, щоб розвивати музикальність і творчість своїх дітей та підтримувати культурний розвиток місцевої громади.

Мама Олена власноруч робить чарівну мініатюру національного строю на ляльок. Тато Ігор захоплюється не лише музикою, але й ремонтом техніки та велосипедів. Син Павло (22 роки) навчається на філософському факультеті, пише тексти для пісень, грає на акустичній і електрогітарі. Петро (14 років) грає на синтезаторі, захоплюється доглядом за домашньою птицею. Катя (13 років) малює, вишиває бісером і нитками, шиє іграшки з тканини, грає на сопілці, ліпить мініатюри з пластиліну, прагне розвиватися у сфері художнього мистецтва і декорування. Люба (12 років) любить рукоділля, пекти, співати. Цікавиться медициною.

Проживання у маленькому селі та обмежені фінансові ресурси не дозволяють сім'ї робити більше для громади, а саме розвивати її творчий потенціал та популяризувати культурні та сімейні цінності на більш масштабному рівні. Веселовські – унікальні! Ми хочемо, щоб про їхню творчість дізналося більше людей, а самі Ігор та Олена хочуть поділитися своїми талантами, знаннями і цінностями з іншими, щоб прививати любов і тяжіння до прекрасного: до мистецтва і культурної спадщини. Тому ми продумали кількаетапний та цікавий проєкт і потребуємо вашої підтримки, щоб його втілити.

Мета проєкту "Буде ВЕСЕЛОvski" – підтримка розвитку талантів сім’ї Веселовських та популяризація творчого, культурного і духовного розвитку серед соціально вразливої молоді через історію та приклад однієї сім’ї.

Що собою являє проєкт?

Етап 1 – концерт і майстер-клас від Веселовських для 20 підлітків із сімей зі складними життєвими обставинами, батьків, волонтерів та інших запрошених гостей:

  • сім'я Веселовських у повному складі виступить перед запрошеними гостями з інструментально-вокальними номерами (кожен член сім’ї грає на музичному інструменті: синтезатор, бас і соло гітара, сопілка, кларнет, акордеон, барабан. Самі пишуть тексти, кладуть їх на музику і виконують).
  • Олена (мама) проведе майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок для 20 дівчат-підлітків із сімей СЖО, поділиться своїми знаннями про українську культуру та традиції.
  • Катя (донька) малюватиме картину на полотні, і до неї зможуть приєднатися інші підлітки із ДБСТ абр СЖО, які вміють добре малювати.

Етап 2 – виставка творчості Веселовських.

У "Першій Львівській Медіатеці", а згодом у львівському християнському кафе буде організовано виставку мініатюр національного строю, зроблених Оленою Веселовською, а також 5-и картин, написаних Катею. Сім'я Веселовських завоювала наші серця, і ми дуже хочемо, щоб вони продовжували творити і надихати інших.

На dobro.ua ми збираємо кошти на закупівлю матеріалів для малювання картин і виготовлення ляльок-мотанок, на транспорт і оренду приміщення.

Підтримайте наш проєкт, і ми обіцяємо: "Буде ВЕСЕЛОvski!".

ID: 7153
Підтримали
Благодійна допомога
02.07.2021 13:34
1087,32 грн.
Благодійна допомога
02.07.2021 13:24
333,00 грн.
Юна Чанківська
02.07.2021 13:07
100,00 грн.
Іванна Ткач
02.07.2021 12:56
200,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2021 12:34
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Всім відомий факт, що невід’ємною умовою міцного здоров’я дитини є спорт та регулярні фізичні вправи. Зв…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Харків. Ліплення з глини для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Ліплення з глини для дітей
Всі знають про користь для дітей від процесу ліплення із глини чи пластиліну. Це не тільки розвиває твор…
Показати всі