Буде ВЕСЕЛОvski!
Буде ВЕСЕЛОvski!

Буде ВЕСЕЛОvski!

Проект здійснює
Розпочато: 11.06.2021
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
6631,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6631,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Сім'я Ігоря та Олени Веселовських проживає у маленькому селі у Львівській області разом із 4 дітьми та внуком Іллею. Попри невеликий дохід (батько працює у клубі культури у їхньому селі, а мама отримує пенсію), Ігор та Олена доклали багато зусиль, щоб розвивати музикальність і творчість своїх дітей та підтримувати культурний розвиток місцевої громади.

Мама Олена власноруч робить чарівну мініатюру національного строю на ляльок. Тато Ігор захоплюється не лише музикою, але й ремонтом техніки та велосипедів. Син Павло (22 роки) навчається на філософському факультеті, пише тексти для пісень, грає на акустичній і електрогітарі. Петро (14 років) грає на синтезаторі, захоплюється доглядом за домашньою птицею. Катя (13 років) малює, вишиває бісером і нитками, шиє іграшки з тканини, грає на сопілці, ліпить мініатюри з пластиліну, прагне розвиватися у сфері художнього мистецтва і декорування. Люба (12 років) любить рукоділля, пекти, співати. Цікавиться медициною.

Проживання у маленькому селі та обмежені фінансові ресурси не дозволяють сім'ї робити більше для громади, а саме розвивати її творчий потенціал та популяризувати культурні та сімейні цінності на більш масштабному рівні. Веселовські – унікальні! Ми хочемо, щоб про їхню творчість дізналося більше людей, а самі Ігор та Олена хочуть поділитися своїми талантами, знаннями і цінностями з іншими, щоб прививати любов і тяжіння до прекрасного: до мистецтва і культурної спадщини. Тому ми продумали кількаетапний та цікавий проект і потребуємо вашої підтримки, щоб його втілити.

Мета проекту "Буде ВЕСЕЛОvski" – підтримка розвитку талантів сім’ї Веселовських та популяризація творчого, культурного і духовного розвитку серед соціально вразливої молоді через історію та приклад однієї сім’ї.

Що собою являє проект?

Етап 1 – концерт і майстер-клас від Веселовських для 20 підлітків із сімей зі складними життєвими обставинами, батьків, волонтерів та інших запрошених гостей:

  • сім'я Веселовських у повному складі виступить перед запрошеними гостями з інструментально-вокальними номерами (кожен член сім’ї грає на музичному інструменті: синтезатор, бас і соло гітара, сопілка, кларнет, акордеон, барабан. Самі пишуть тексти, кладуть їх на музику і виконують).
  • Олена (мама) проведе майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок для 20 дівчат-підлітків із сімей СЖО, поділиться своїми знаннями про українську культуру та традиції.
  • Катя (донька) малюватиме картину на полотні, і до неї зможуть приєднатися інші підлітки із ДБСТ абр СЖО, які вміють добре малювати.

Етап 2 – виставка творчості Веселовських.

У "Першій Львівській Медіатеці", а згодом у львівському християнському кафе буде організовано виставку мініатюр національного строю, зроблених Оленою Веселовською, а також 5-и картин, написаних Катею. Сім'я Веселовських завоювала наші серця, і ми дуже хочемо, щоб вони продовжували творити і надихати інших.

На dobro.ua ми збираємо кошти на закупівлю матеріалів для малювання картин і виготовлення ляльок-мотанок, на транспорт і оренду приміщення.

Підтримайте наш проект, і ми обіцяємо: "Буде ВЕСЕЛОvski!".

ID: 7153
Підтримали
Благодійна допомога
02.07.2021 13:34
1087,32 грн.
Irina
02.07.2021 13:24
333,00 грн.
Юна Чанковская
02.07.2021 13:07
100,00 грн.
Іванна Ткач
02.07.2021 12:56
200,00 грн.
tda
02.07.2021 12:34
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Ламінат для танцювальної зали
Підтримати
Культура та спорт
Ламінат для танцювальної зали
Центр творчості для дітей та сімей "Отрадне" відкритий для соціально незахищених категорій в Харкові май…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Щоб мрія стала реальністю
Підтримати
Культура та спорт
Щоб мрія стала реальністю
Для більшості дітей катання на велосипеді – звична справа. Для діток, що мають проблеми зі здоров'ям, - …
Показати всі