"Чарівне вушко" для Марійки!
"Чарівне вушко" для Марійки!
Завершений

"Чарівне вушко" для Марійки!

Розпочато: 13.01.2017
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
736,05 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
736,05 грн.

У маленької білявої принцеси Марійки двостороння нейросенсорна глухота. З якої причини дiвчинка втратила слух, залишається загадкою на все життя, адже з самого народження дитина чула. Три з половиною роки батьки Марійки боролися за її розвиток з допомогою найпотужніших слухових апаратів. Сім'я вірила, що Маша буде в них розвиватися.

Дуже багато займалися і чогось-таки досягли. Але цього "чогось" недостатньо для життя. Через 2 роки Марійці йти в школу, а вона ще не вміє ні чути, ні говорити ... Дівчинці ТЕРМIНОВО потрібна кохлеарна імплантація, тільки вона дасть можливість чути і розвиватися. У державній черзі Маша 325-а, а на 2017 рік виділили всього 53 імпланти. Чекати своєї черги дiвчинка може роками, а часу просто немає!

В 1 рік і 6 місяців завдяки допомозі небайдужих сердець Марійка одягла слухові апарати. Оскільки певний час мозок не отримував звукової інформації, він розучився її розпізнавати. І для того, щоб дитина навчилася слухати, чути, розуміти мову і говорити, потрібна тривала реабілітація (спеціальні заняття). З 1,5 років маленькiй Марійці довелося сісти за парту і працювати.

Для неї рідна мова дається, як для нас іноземна. На вивчення кожного нового слова йдуть місяці. Але батьки не здаються - заняття, заняття і ще раз заняття! Звичайно, нічого не робиться дарма, і результати є. Неймовірні для дитини з глухотою! Їй дуже важко, тому що апарати компенсують приблизно 20-30% слуху. Вона уважно слухає, намагається зрозуміти, вже навчилася багато читати по губах. І при всьому цьому Марійка дуже весела, активна і товариська дівчинка. Вона дуже любить дітей, із задоволенням відвідує дитячий садок. У ній є задатки лідера, вона комунікабельна, знаходить спільну мову з будь-якою дитиною і дорослим.

Дуже страшно, щоб через відсутність слуху Маша не замкнулася в собі. Тому єдиним виходом стала кохлеарна імплантація. Кохлеарна система являє собою комунікаційний пристрій, що складається з безпосередньо кохлеарного імпланта (внутрішня частина) і звукового процесора (зовнішня частина). Кохлеарна система забезпечує пацієнту не тільки слухове сприйняття, а й сприяє формуванню мовної функції.

З імплантацією у Марійки є всі шанси бути повноцінною! Ви можете змінити долю Марійки! Кожна гривня, перерахована Вами, може стати частинкою, що допоможе дитині почути світ, навчитися говорити і повноцінно розвиватися.

 

ПІБ: Ягольник Марiя Богданiвна, 24.03.2012 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: двостороння нейросенсорна глухота

ID: 2753
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2017 17:25
51,01 грн.
Благодійна допомога
29.01.2017 09:46
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2017 19:53
200,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2017 10:14
100,00 грн.
Дар'я Ткачук
15.01.2017 14:56
10,18 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Шанс на безтурботне дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на безтурботне дитинство!
Під час пологів Олексій пережив обвиття пуповиною та кисневе голодування. Попереду непростий шлях віднов…
11 років безперервного лікування
Підтримати
Здоров'я
11 років безперервного лікування
Із самого дитинства 11-річний Ярослав Мисько живе зі складним орфанним генетичним захворюванням – туберо…
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Подвійний удар для родини Іванових
Підтримати
Здоров'я
Подвійний удар для родини Іванових
У двійнят Андрія і Софійки діагноз один на двох: ДЦП. Ростити малечу батькам допомагав старший син Олег;…
Показати всі