Реалізація проєкту
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2022/04/05/banners/photo_2022-04-05_17-14-52.jpg.840x500_q85_box-0%2C99%2C1280%2C861_crop_detail.jpg)
Шановні донори! В рамках проєкту для Центру допомоги біженцям "Дніпровський" в Черкасах придбано розпошивальну машинку, ситець, синтепон і фліс. Із 10 рулонів ситця можливо виготовити 2000 пар спідньої білизни, із 10 рулонів синтепону – 100 ковдр і 100 подушок. Із 10 рулонів флісу можливо пошити 4800 балаклав. Завдяки придбаним товарам Центр зможе пошити балаклави і бафів та теплі речі, спідня білизна, ковдри і подушки, щоб забезпечити ними жителів Черкас та Черкаської області, які опинилися у скруті, внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово перебувають у регіоні, та тих, хто став на оборону Черкащини. Чекаємо на фінансові документи і приступаємо до етапу звітування за проєктом. Дякуємо всім за довіру та підтримку!