Чернігів: термінова допомога
Чернігів: термінова допомога
Завершений

Чернігів: термінова допомога

Розпочато: 28.03.2022
Чернігів
Завершений
Всього зібрано
405000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
405000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Чернігів та Чернігівська область – один із регіонів, на території якого ведуться активні бойові дії від самого початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Через постійні обстріли та бомбардування ситуація в місті вкрай напружена, велика частина інфраструктури зруйнована. Упродовж останніх трьох тижнів у медзакладах, як і в цілому місті, відсутнє централізоване тепло- та водопостачання, електроенергія.

Попри це самовіддані лікарі продовжують виконувати свою роботу: під звуки сирени та під обстрілами вони рятують життя пацієнтів, проводять операції та життєво важливі процедури, приймають пологи. Проте через постійні перебої електропостачання в медзакладах не працюють ні апарати ШВЛ, ні операційні лампи, ні решта важливого обладнання, від якого напряму залежить життя сотень пацієнтів. 

Мета цього проекту – закупити 2 дизельні генератори у два медичні заклади міста, де постійно перебувають пацієнти та отримують невідкладну допомогу та проходять медичні процедури: у Чернігівський медичний центр сучасної онкології та пологовий будинок Чернігова. Таким чином ми зможемо забезпечити їх автономним живленням для безперебійної роботи життєво важливого обладнання і допоможемо лікарям і надалі рятувати життя пацієнтів.

Наразі у Чернігівському медичному центрі сучасної онкології перебуває 60 пацієнтів, які отримують медичну допомогу та яким проводять лікувальні процедури. Із ними постійно знаходяться лікарі, медсестри і санітарки, а віднедавна і члени їх родин, які внаслідок бомбардувань втратили житло. Завдяки проекту допомогу зможе отримати понад 200 людей. 

Чернігівський пологовий будинок є базовим медичним закладом та продовжує свою роботу в час війни: лікарі тут надають акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу жителям всієї Чернігівської області. Від початку війни тут було прийнято 127 пологів, у середньому це 4-5 пологів на добу та одна операція кесаревого розтину. Загалом за цей час тут народилося 134 дитини, у тому числі 2 трійні та 3 двійні. Окрім цього, на момент початку війни у відділенні інтенсивної терапії новонароджених на лікуванні знаходилося 11 недоношених та важкохворих немовлят. Завдяки проекту допомогу зможе отримати 500 людей.

Робота медиків та життя пацієнтів не повинні залежати від електропостачання! Допоможімо лікарям і надалі рятувати життя новонароджених та важко хворих жителів Чернігівщини!

*Фото проекту: автор Emilio Morenattiджерело https://artemoneshchak.pixieset.com/ukraine/?pid=6529443739&id=16&h=Mzg0NTAyNDE0Mg

ID: 8026
Підтримали
Благодійна допомога
06.04.2022 13:43
256118,55 грн.
Благодійна допомога
05.04.2022 10:05
203,92 грн.
Благодійна допомога
05.04.2022 06:55
101,89 грн.
Благодійна допомога
05.04.2022 06:23
1019,61 грн.
Благодійна допомога
04.04.2022 23:57
203,92 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 2
Підтримати
Здоров'я
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 2
Уже два роки пенсіонер Микола Іванович живе зі встановленим кардіостимулятором. 2016 року він переніс ін…
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Хлопчик розмовляє зі значними вимовними дефектами та жес…
Нарешті я зможу чути!
Підтримати
Здоров'я
Нарешті я зможу чути!
Аніта та її батьки проживають у селищі Узин Київської області. Коли почалася війна, дівчинка почала пога…
Triathlon Support Ukraine online
Підтримати
Здоров'я
Triathlon Support Ukraine online
Мета благодійного збору – допомогти Харківському перинатальному центру, де породіллі народжують попри по…
Показати всі