Чужих дітей не буває. 3
Чужих дітей не буває. 3
Завершений

Чужих дітей не буває. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.05.2019
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
10200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10200,00 грн.

Напевно, багато хто пам'ятає Женю Мікуліча – симпатичного кароокого хлопчика з Донецької області. Кілька років тому завдяки підтримці небайдужих людей хлопчик отримував необхідні медикаменти для лікування грибкової інфекції легень. Женя хворів із першого місяця народження. Тільки за перші роки життя хлопчик переніс інфекції м'яких тканин (парапроктит, панарицій), паховий і шийні лімфаденіти, гіпохромну анемію з 9 місяців, вторинну кардіопатію, фолікулярну ангіну. Не кажучи вже про пневмонії та лімфаденіт... І лише через деякий час, після детального клінічного обстеження в Києві, була встановлена причина частих хвороб Жені. У хлопчика первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба. 

Сьогодні зафіксовано близько 700 випадків на всю Україну. Це генетичні хвороби, які не мають ніякого відношення до СНІДу. Для того, щоб не хворіти вірусними і інфекційними захворюваннями, хлопчик повинен щодня приймати медикаменти: антибіотики і протигрибкові препарати. Всі ці роки мама з Женею постійно їздили на консультації до Києва, оскільки через військові дії на Сході вони змушені були забути про лікарні Донецька. Лікарям вдалося стабілізувати стан дитини.

І Женя відвідує школу нарівні з однолітками, вчиться добре, без трійок, але багато пропускає через хворобу. Хоче стати ютубером або блогером. У вересні минулого року хлопчика госпіталізували до дитячої міської лікарні №7 м. Києва на кафедру щелепно-лицевої хірургії ім. Богомольця через остеомієліт нижньої щелепи, Женю тоді прооперували. А у квітні, після рентгенологічного дослідження, встановили пневмонію грибкового характеру. Жені посилили антибактеріальну терапію і протигрибкові препарати. Але оскільки очікуваного результату від лікування не було, лікарі призначили хлопчикові протигрибковий препарат "Ноксафіл". За розрахунками медиків, одного флакону вистачає на 8 днів прийому, для початку лікування потрібно 4 флакони. Препарат дорогий, і лікування потрібно починати якнайшвидше. Щоб придбати необхідний препарат, мама намагається самостійно зібрати кошти через соцмережі.

Щоб підтримати хлопчика в лікуванні, ми відкриваємо збір коштів на придбання 1 фл. "Ноксафілу" вартістю 10 200 грн. Мрія у Жені одна: бути здоровим, бути таким, як усі діти. І тоді він зможе з усіма грати в футбол, і мама дозволить завести котика! Адже всього цього хлопчикові не можна через хворобу... "Зараз самопочуття Жені стабільне, аналізи непогані, але в легенях гранульоми, в яких цей злощасний грибок. Хлопчик спортивний і активний, але через свій діагноз він не може вести активний спосіб життя. Він для мене – це все... Будь ласка, допоможіть вилікувати сина", – просить мама Жені.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Жені. Переглянути попередні проєкти Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Мікуліч Євген Андрійович, 07.07.2008 р.

Місто: с. Галицинівка, Донецька обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: хронічна гранулематозна хвороба, Х-щеплена форма, обумовлена мутацією в гені CYBB (D71), полісегментарна двобічна пневмонія, пневмосклероз (J84), вентиляційна недостатність I ст. за змішаним типом, ускладнений перебіг БЦЖ-вакцинації та генералізований аспергильоз (2014), хронічний остеомієліт щелеп (2018) в анамнезі, синдром мальабсорбції, білково-енергетична недостатність II ст. (Е44), логоневроз (F98.5), дефіцит заліза

ID: 5112
Підтримали
Благодійна допомога
25.05.2019 20:25
4805,58 грн.
Благодійна допомога
25.05.2019 16:08
101,96 грн.
Благодійна допомога
25.05.2019 15:40
511,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2019 14:25
932,95 грн.
Благодійна допомога
25.05.2019 13:32
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Єлісєй на дистанції життя
Підтримати
Здоров'я
Єлісєй на дистанції життя
7-річний Єлісей – дитина з аутизмом. Хлопчику потрібні регулярні реабілітації, щоб він міг говорити та р…
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Підтримати
Здоров'я
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Артему 18 років. Хлопець народився в багатодітній сім'ї, має ще четверо братів і сестер. Коли йому було …
Показати всі