Дамо Лєрі шанс. 7
Дамо Лєрі шанс. 7
Завершений

Дамо Лєрі шанс. 7

Розпочато: 24.12.2019
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
28280,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28280,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Важко повірити, скільки нещасть і діагнозів вмістили в себе одинадцять років життя Лєрочки, яку ви бачите на фото, – тут і ДЦП, і симптоматична епілепсія, і мікроцефальний синдром на фоні грубої затримки психомоторного розвитку. А як добре все починалося! Весь період вагітності проходив нормально, без патологій, нічого не віщувало біди. Дівчинка народилася на 42-43 тижні, а проблеми почалися під час пологів – нормальна пологова діяльність була відсутня. Лікарі намагалися зробити все можливе, щоб допомогти дитині народитися, проте у дівчинки стався великий крововилив у мозок.

І тому перший період життя Лерочки був дуже складним – у неї були сильні судоми, дослідження показали наявність численних кіст в лобовій частині мозку. Перший рік дитина проходила медикаментозне лікування в Дніпропетровських державних лікарнях, далі завдяки поліпшенню стану медики дозволили додати інші центри фізичної реабілітації. Також стала можлива електростимуляція і розширення медикаментозного лікування (стимулятори, модулятори). Надія з'явилася в душі батьків, лише коли Лєрочці виповнилося два роки – в центрі доктора Бєрсєнєва було проведено перший курс лікування.

Результати його були несподіваними – Лєра почала агукати, використовувати руки, фіксувати погляд... Також відбулися значні поліпшення в емоційному стані дівчинки – вона стала спокійніша, контактніша, покращився сон дитини.

Зараз Лєрі вже майже 11 років, і завдяки регулярним курсам в центрі Бєрсєнєва у дівчинки є величезний прогрес: на початку лікування дівчинка не тримала голову, не спиралася на ручки, не повзала і не переверталася, а тепер Лєра може ходити під ручки, добре тримає голову і працює ручками, у неї нормальна міміка, вона добре їсть і п'є, може сидіти без підтримки, випросталася спина, збільшується словниковий запас і поліпшується якість мовлення.

Але для того, щоб поступово покращувати стан, як у фізичному, так і в інтелектуальному плані, Лєрі необхідно проходити курси лікування в медичному центрі доктора Бєрсєнєва мінімум 3-4 рази на рік. На жаль, батьки не в змозі оплатити більшу частину необхідних курсів реабілітації, тому просять надати фінансову допомогу для їх оплати та здійснити мрію їх доньки – стати здоровою. Якщо небайдужі люди об'єднають свою щедрість, для Лерочки це стане великим шансом на максимальне відновлення і максимально повноцінне життя. Батьки дівчинки будуть безмірно вдячні кожному, хто не пройде повз їхні біди.

 

ПІБ: Якименко Валерія Дмитрівна, 12.12.2008 р.

Місто: Вільногірськ, Дніпропетровська обл.

Діагноз: ДЦП, спастична тетраплегія, сколіоз грудо-поясничного відділу хребта, плосковальгусна постанова стоп, моторна аллалія, симптоматична епілепсія, період клінічної ремісії

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Татьяна Грищенко
26.01.2020 12:40
357,02 грн.
Анонімна допомога
26.01.2020 12:34
101,96 грн.
Анонімна допомога
26.01.2020 11:51
203,85 грн.
Дмитро І Анастасія
26.01.2020 11:03
71,37 грн.
Анонімна допомога
26.01.2020 11:03
101,92 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Маленька Аліса переможе хворобу. 3
Від найменшої краплини маминого молока в Аліси ставалася блювота, їй ставили крапельниці і годували чере…
Підтримати
Здоров'я
Монітор для палліативу
До нас звернулися лікарі Київського дитячого діагностичного центру з проханням купити монітор пацієнта.
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після пожежі
У пожежі згоріли життєво важливі для Влада речі – медичне обладнання, без якого не обійтись. Щастя, що р…
Підтримати
Здоров'я
Відкрий двері в життя
Кожне п'ятнадцяте маля в Україні народжується передчасно. І саме це є однією з головних причин дитячої с…
Показати всі