Данило зможе танцювати
Данило зможе танцювати
Завершений

Данило зможе танцювати

Розпочато: 21.12.2013
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
22000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22000,00 грн.

У сонячний день 24 травня Данило вирішив з'явитися на світ. B день свого народження ледь не позбувся життя. 17 годин тривали пологи, в результаті яких дитина з'явилася на світ без ознак життя. Реанімація, ШВЛ, медикаментозне лікування змогли повернути хлопчика до життя, але мозок дуже постраждав, в результаті чого - найважча форма ДЦП, повний параліч всіх кінцівок. Зараз Данi 7 рочкiв, він потребує постійних і дорогих курсів терапії, але у родини немає можливості відкладати кошти. Без сторонньої допомоги Данi не впоратися.

Незабаром пiсля народження Данi сім'я розпалася, і мама залишилася з Данилою наодинці з горем. Батько дитини не захотів нести тяжкий тягар - сина інваліда. Але Господь не залишив хлопчика, в 2 роки він зустрів свого нинішнього тата, який робив і робить все можливе для його реабілітації.

Були перелопачено гори літератури, зроблені сотні дзвінків, безсонні ночі проходили в пошуку панацеї від ДЦП. Дійсно захворювання вважається невиліковним, але наш випадок не безнадійний. На думку доктора Даня дуже перспективний малюк. Курси реабілітації дають позитивну динаміку. Укорочена ніжка Данила виросла на півсантиметра без оперативного втручання, хода і мова значно покращилися, спина зміцніла. Лікування ДЦП - процес тривалий і багатоетапний. Доктор рекомендував повторювати курси кожні 6 місяців.

Данило - цілеспрямований хлопчик. Він дуже старається, із задоволенням займається іпотерапією, кожен день відвідує логопеда, регулярно плаває і займається лікувальною фізкультурою, відвідує приватний дитячий центр для особливих дітей. Даня любить вірші Єсеніна, ловити рибу, готувати, кататися на велосипеді. Він не розуміє, чому не такий як усі. Чому діти на майданчику не хочуть грати з ним, чому він не пішов до школи в сім років, чому рідний батько бачиться з ним лише два - три рази на рік. Даня пояснює все просто: що діти зайняті своїми справами, батько частіше не може, в школу піде на наступного року, тільки потрібно навчитися добре ходити і говорити.

Рідні Дані докладають максимум зусиль, не шкодують ні коштів, ні часу. Кожен місяць Данила розписаний похвилинно, план реабілітації мама складає щорічно і докладає максимум зусиль для його виконання. Батьки Дані впевнені, що результат обов'язково буде! Своїми силами вони не справляються, немає можливості відкладати кошти. Логопед, масаж, плавання, коні, ЛФК, медикаменти, проїзд на реабілітацію, придбання ортопедичного взуття, апаратів для ходи, Тутор для нічних укладок, лікувальних тренажерів, курси мікрополярізації, обстеження в Україні і Росії складають весь сімейний бюджет. Не можна зупинятися, дитині вже пора йти до школи, але на вулиці він ходить за руку, а так вже хоче піти в школу сам, без підтримки. Залишився останній рік, в який необхідно максимально реабілітувати хлопчика, дитині в травні 2014 буде 8 років, розумово він розвинений, але фізично поки не може почати навчання. Данило дійсно заслуговує стати здоровим. Його щирість, життєрадісність, доброта і обеззброююча посмішка, неодмінно допоможуть зробити багато добрих діянь у дорослому житті.

 

Махно Данило Дмитрович

24.05.2006

ДЦП, спастична диплегія; псевдобульбарна дізартрія

 

ID: 791
Підтримали
Благодійна допомога
21.05.2014 10:40
4996,00 грн.
Благодійна допомога
18.05.2014 21:34
100,00 грн.
Светлана Селезнева
13.05.2014 20:35
50,00 грн.
Благодійна допомога
08.05.2014 10:45
30,00 грн.
Taras 777
30.04.2014 11:55
111,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Надія для нового життя
Підтримати
Здоров'я
Надія для нового життя
Впевнені професіонали, аналітичний розум та вправні руки – це необхідність для прийняття нового життя на…
Показати всі