Дати відсіч діабету
Дати відсіч діабету
Завершений

Дати відсіч діабету

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.01.2024
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
148176,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
148176,00 грн.

Восени 2023 року Глєб потрапив у реанімацію, де йому діагностували цукровий діабет. Тепер його життя під загрозою: діабет може незворотно вплинути на роботу серця та судин, печінки, нирок, органів зору. Батькам доводиться щогодини проколювати йому пальці для перевірки рівня глюкози та вводити інсулін 4 рази на добу. Щоб Глєб менше страждав від болю і щоб до мінімуму знизити загрозу здоров’ю, потрібно знайти чималу суму, якої у родини немає.

Глєб народився за місяць до повномасштабного вторгнення. Півтора року малюк благополучно зростав і розвивався. А 12 вересня 2023 року Олеся відчула запах ацетону з рота сина. Тест показав високий рівень кетонів у сечі.

Самопочуття малюка продовжувало погіршуватися: слабкість, сильна спрага, часте сечовипускання. Мама виміряла глюкозу та жахнулася – 14 ммоль/л за норми до 5. В обласній дитячій лікарні повторно виміряли "цукор". Результат – 28 ммоль/л! Глєба терміново поклали до реанімації.

Ін'єкції та крапельниці не допомагали, доки лікарі не додали препарати інсуліну "Тресіба" та "НовоРапід". Щогодини вимірювали глюкозу в крові. При кожній ін'єкції інсуліну та проколі пальчиків серце матері плакало разом із сином.

Після виписки Олеся, вивчаючи інформацію про це захворювання, дізналася про сенсори, завдяки яким не потрібно здійснювати забір крові з пальця. Цей апарат автоматично кожні 5 хвилин вимірює цукор, а результат відображається у телефоні. Другий чудовий винахід сучасної медицини – помпа, яка самостійно впирскує в кров інсулін.

У маленьких діток глюкоза сильно коливається протягом доби, тому робити аналіз крові доводиться так часто. Кожен "стрибок" глюкози несе серйозний ризик для життєво важливих органів. Олеся веде харчовий щоденник, щоб розібратися, який продукт вплинув на зростання рівня глюкози.

Швидше за все, хвороба спровокувала сильний стрес від щоденних розривів снарядів поряд із будинком. Батьки з дітьми на початку повномасштабної війни жили у підвалі. На 5 місяців родина виїжджала до Сваляви, але повернулася в листопаді. Марганець продовжують обстрілювати.

До хвороби Глєб був спокійною дитиною. Зараз він дратівливий, уразливий. За словами ендокринолога, емоційний стан нормалізується разом зі стабілізацією рівня глюкози. Тримати під контролем глюкозу допоможуть сенсори та помпа з витратними матеріалами.

Вартість помпи з резервуарами та інфузійними наборами на півроку становить 106 358 грн. Ще 27 000 грн коштують сенсори на той самий термін. Витратники через півроку доведеться купувати знову, а ось помпою – найдорожчим пристроєм, Глєб користуватиметься ще довго. Давайте допоможемо малюкові жити без болю та мінімізувати ризик для життя та здоров'я!

Повне ім’я: Басанський Глєб Дмитрович, 18.01.2022 р.
Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.
Діагноз: цукровий діабет із кетоацидозом
ID: 9193
Підтримали
Artem Sh
05.03.2024 19:36
179,95 грн.
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИНЕРГІЯ+"
05.03.2024 12:10
125600,00 грн.
Благодійна допомога
01.03.2024 00:02
200,00 грн.
Благодійна допомога
25.02.2024 14:58
100,00 грн.
Благодійна допомога
13.02.2024 18:43
2000,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Допоможімо Максиму? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Максиму? 2
Народившись, маленький Максим не дихав. Його життя лікарі рятували в реанімації і, на щастя, хлопчик виж…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Показати всі