День народження в подарунок
День народження в подарунок
Завершений

День народження в подарунок

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.06.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
52500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52500,00 грн.

7 липня мені виповнюється 32, з них 11 років я у медичному волонтерстві, останні 5,5 – разом з командою фонду «Відкриті долоні» працюю заради того, аби дорослі і діти не задихались. Я бачила і відчувала руками, обіймаючи зі спини, як в останні години життя всім своїм тілом хапала повітря моя сестричка – і все одно задихалась…

Я пам’ятаю, як із найближчою подругою глибоко вночі ми всерйоз домовлялися, що здійснимо евтаназію, якщо на ранок не вирішимо проблему із задишкою - це було настільки страшно і боляче, що я готова була асистувати…
Пам’ятаю, як в останню добу важко було дихати бабусі… і як ми з нею буквально рахували хвилини до моменту, коли друг мав привезти зі складу кисневий апарат… Я достатньо бачила і забагато пам’ятаю. І точно знаю, що хочу в подарунок: мати на складі фонду достатньо кисневих апаратів, щоб інші, невідомі мені сьогодні люди, НЕ бачили, як задихаються їхні близькі.
Вони дзвонитимуть у фонд вже сьогодні, завтра і через місяць… і ми повинні сказати їм «Так. Вільний апарат є, візьміть його» Чому людям не дихається?
Рак, інсульт, серцева недостатність, вроджені патології… - багато причин. Ми видаємо родинам таких хворих безкоштовно кисневі апарати, і це допомагає. Комусь – не страждати від задухи в останні дні і години життя – і кожна така мить безцінна, звільняючи родину від пекла. Комусь апарат допомагає дихати кілька років поспіль, буквально продовжуючи життя – і його якість, звісно, зовсім інша, коли можеш дихати вільно. Сьогодні на балансі фонду 106 кисневих апаратів.

Вони роздані у родини по всій Україні і прямо зараз працюють, рятуючи чиєсь дихання. Ненадовго повертаються на сервіс і дезінфекцію, ми комплектуємо їх новими витратними (дихальні трубки, фільтри, зволожувачі) – і вони їдуть знову до нових адресатів. Так отримало допомогу вже більше півтори сотні людей. Але тим часом в нас на складі апаратів практично не лишається. Запасу немає, нові пацієнти з’являються часом швидше, ніж ми встигаємо докуповувати нові апарати.

І я дуже боюсь цих днів, коли на складі пусто. Я так добре пам’ятаю, як ми з бабусею рахували хвилини доки друг доставить рятівний апарат до нашої квартирки…

Найбільше, чого я насправді хочу в цей День народження – змогти оплатити нову партію кисневих апаратів. Щоб нікому не прийшлося задихатись і чекати жодного зайвого дня.

ID: 4187
Підтримали
Благодійна допомога
02.12.2018 15:24
0,86 грн.
Благодійна допомога
02.12.2018 14:53
294,00 грн.
Благодійна допомога
02.12.2018 13:08
254,90 грн.
Благодійна допомога
02.12.2018 00:27
50,92 грн.
Благодійна допомога
01.12.2018 23:26
15,27 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Хвороба краде моє дитинство
Підтримати
Здоров'я
Хвороба краде моє дитинство
Сергій – хлопчик із двійні, який народився другим, бо був перевʼязаний пуповиною. У малюка була киснева …
Показати всі