Діагностика крові - хенд мейд?
Діагностика крові - хенд мейд?
Завершений

Діагностика крові - хенд мейд?

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.02.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
2010,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2010,00 грн.

Ми любимо і цінуємо ручну роботу. Але коли мова не йде про аналіз крові! Уявіть лаборанта, що вручну проводить 150 аналізів на день. Помножимо це на набір цифр, прорахунків і даних для кожного аналізу. Хто дасть гарантію, що саме ваш аналіз не буде спотворений через банальний «людський фактор»? Рішення цієї проблеми коштує 58 тисяч гривень. Це вартість гематологічного аналізатору крові. Він сьогодні є буденним для сучасної медустанови, але, нажаль, не для Київської дитячої міської клінічної лікарні № 1.

Якщо говорити про загальний аналіз крові для медичної карти автолюбителя, то можна легко пробачити будь-які похибки вимірювання. А якщо мова йде про розгорнутий аналіз крові для дитини, яка має підозру на імунодефіцит, то в цьому випадку будь-які помилки можуть мати катастрофічні наслідки.

Що роблять лікарі 1 Київської дитячої лікарні в такому випадку? Відправляють батьків маленьких пацієнтів робити аналізи в приватних лабораторіях, де є належне обладнання та 1 процедура обходиться батькам у 50-70 гривень. Є ще один варіант - просять знайомих лікарів з Охматдиту зробити аналіз в якості ласки. Але найнеприємніше, що все це затягує процес постановки діагнозу, який часто необхідний був вже «на вчора».

Відповідь на ці запитання проста і коштує вона 58 тисяч гривень. Це гематологічний аналізатор крові, він сьогодні є настільки ж буденним для сучасної медустанови, як електронні касові апарати, що прийшли на зміну дерев'яним рахунками на прилавках магазинів.

Небагатьом більше року тому міський департамент охорони здоров'я прийняв рішення про розширення міської гематологічної служби та організації в 1 міськлікарні не тільки амбулаторного, а і стаціонарного лікування дітей з гематологічної патологією, зокрема дітей з гемофілією і тромбоцитопенією. Таким чином необхідність проведення максимально поглиблених досліджень крові в найкоротші терміни набула ще більшої актуальності. Київська дитяча міська клінічна лікарня № 1 налічує 450 ліжок для стаціонарного лікування пацієнтів. Є базовим центром для лікування дітей від ВІЧ –інфікованих матерів. До складу лікарні входять відділення патології та реанімації новонароджених. У 2013 році пройшли лікування близько 20 тисяч дітей.

Спільно з лікарями ми провели невеликий аналіз ринку і зупинилися на гемоаналізаторі BC 2300 фірми Mindraw, що є, на наш погляд, найбільш цікавим у співвідношенні ціни і спектра можливостей. Вартість приладу - 58000 гривень. Ми закликаємо всіх небайдужих до проблем нашої дитячої медицини людей взяти посильну участь у процесі зборі коштів на цей апарат.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 2 010 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 853
Підтримали
Благодійна допомога
01.01.2015 22:17
10,00 грн.
Ростислав Гамалія
24.12.2014 20:53
50,00 грн.
Yurii Kril
21.12.2014 21:34
50,00 грн.
Yurii Kril
30.11.2014 21:52
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2014 19:12
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Крок за кроком: допомога для Сашка
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: допомога для Сашка
Олександр має синдром Дауна. Це генетичний розлад, який впливає на розвиток особливостей фізичного та пс…
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
Показати всі