Дім для сиріт: 2 етап зборів
Дім для сиріт: 2 етап зборів

Дім для сиріт: 2 етап зборів

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.02.2015
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
32614,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32614,00 грн.

Десять дітей – одна мрія: ДІМ. Дім, де люблять і чекають, де піклуються і смачно годують. Будь-яка дитина з інтернату скаже вам, що це нехитре бажання – найбільше і найважливіше в її житті. Саме тому ми відкриваємо другий етап збору для заселення "Щасливого будинку-3".

У січні 2015 року завдяки Українській Біржі Благодійності та вашій підтримці ми вже зібрали 31 764 грн, і тепер у будинку буде тепло. Але робота на цьому не закінчується. Для завершення проєкту нам необхідні так само: пічка, витяжка, холодильник і пральна машина. А тому ми знову звертаємось за вашою допомогою. Та спершу нагадаємо, для чого ми це робимо.

Застаріла радянська система інтернатів ламає долі. Там і здоровим дітям не солодко, що вже говорити про інвалідів. Вони місяцями не виходять на вулицю, а діти з психологічними травмами роками тихо варяться у своєму розпачі. Саме тому благодійний фонд "Щаслива дитина" почав будувати будинки сімейного типу. У "Щасливому будинку-3" будуть проживати прийомні батьки та десять дітей з інтернату, у тому числі – інваліди та дітки з психічними розладами. Ці діти матимуть змогу вчитися, отримувати потрібне лікування, з ними будуть працювати необхідні спеціалісти. А між тим, прийомні батьки будуть піклуватися та допомагати діточкам, а найголовніше – любити їх.

Діти з двох перших будинків за кілька років зробили величезні кроки назустріч майбутньому: Максим почав говорити, Сергійко – плести з бісеру, Артем тепер ходить, а Саша – хазяйський хлопець, який із часом навчився доглядати за молодшими дітками. Усіх дітлахів система визнала безнадійними та кинула напризволяще в інтернаті, не залишивши їм навіть шансу. Візочник Артем місяцями не виходив на вулицю, бо інтернат не був обладнаний пандусом, а дві виховательки не могли забезпечити увагою і турботою одночасно 30 дітей з особливими потребами. Кожній дитині потрібна мама, потрібна родина, любов та рідний дім. Тільки за наявності всіх цих факторів дитина зможе стати повноцінним членом суспільства.

Сьогодні у нас є шанс допомогти ще десяти маленьким громадянам України, подарувати їм дім і сім'ю. Довгоочікуване заселення дітей у будинок планується відбутися влітку цього року. Давайте кожен відкриє своє серце та допоможе за можливістю зібрати 32 614 грн для того, щоб здійснити головну мрію десяти дітей про теплий та затишний, а головне – свій будинок!

ID: 1326
Підтримали
Благодійна допомога
06.08.2015 13:23
26559,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2015 23:24
230,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2015 11:46
100,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2015 15:21
300,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2015 09:12
630,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Підтримати
Соціальна допомога
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Мета цього проєкту – забезпечити облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям "Місто щасливих дітей…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Показати всі