Діти повинні жити
Діти повинні жити
Активний

Діти повинні жити

Проект здійснює
Розпочато: 02.10.2020
Київ
Активний
Залишилось зібрати
581346,69 грн.
Зібрано у відсотках
20%
Потрібно зібрати
733627,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Недугу в його тілі одразу видають сині губки і пальчики, а ще – постійна втома. 11-місячний Павлусь переважно спить, бо сил бракує навіть бавитися із сестричками. Причина – вроджена і смертельно небезпечна хвороба серця – Тетрада Фалло.

У малесенькому серденькові хлопчика одразу чотири вади: клапан легеневої артерії звужений, аорти зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. 

У Павлуся недугу діагностували на 27-му тижні вагітності. Лікарі сказали: дитя не житиме. Мама Юля навіть не тямить, як пережила ту мить – більше години тоді просиділа на сходах лікарні, захлинаючись від сліз… На щастя, родина вчасно звернулася до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, де крихітні під серцем нарешті дають шанс. Після народження його погоджуються прооперувати. 

Павлик – один із п'яти тисяч діток, які щороку народжуються в Україні із вадами серця. На жаль, через відсутність належної діагностики чи змоги вчасно прооперуватися більш як 800 із них помирають. Ті, кому щастить, як Павлу, потрапляють до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Це саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок.
 
Щороку в медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України, а 700-750 потім оперують. Це дітки, які отримують свій шанс. Проте, на жаль, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується, а через критичне недофінансування купити дорогу техніку заклад самотужки не в змозі.

Нині стоїть гостра необхідність у придбанні сучасного обладнання для дитячої операційної. Це апарат для анестезії Leon Plus (вир-во Lowenstein, Німеччина), монітор стану пацієнта CSM-1901 Pro (вир-во Nihon Kohden, Японія) та приліжковий монітор пацієнта CSM-1502 Pro (вир-во Nihon Kohden, Японія). Із цим обладнанням контролювати показники життєдіяльності маленьких пацієнтів лікарям буде простіше, а відтак – зменшаться ризики для їх життя. 
 
Життя Павла під час операції, яка відбулася напередодні, залежало від апаратів. Залежне воно і досі, дитина поки в реанімації, Самостійно не дихає, кожен удар його серця фіксує монітор, поряд з ліжком – яруси крапельниць і датчиків. Не таких сучасних, як хотілося б, дещо "зношених", але єдиних, які дають можливість вхопитися за життя. 

Діти не мають помирати від хвороб, які можна вилікувати! Давайте купимо якісне обладнання, щоб дитячі серця продовжували битися. Це нам під силу!

Проект збирається в рамках проекту "Дорога добра – маленькі дива доступні кожному".

Підтримати

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трохи добра до цього світу!

Підтримати
Підтримали
Анонімна допомога
27.10.2020 08:32
20,00 грн.
Анонімна допомога
26.10.2020 23:49
102,38 грн.
Анонімна допомога
26.10.2020 22:53
101,96 грн.
Анонімна допомога
26.10.2020 22:45
200,00 грн.
Анонімна допомога
26.10.2020 22:21
51,01 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Кірі побороти рак крові
Кірі Корнійчук лише 15 років. Рік тому в дівчинки виявили лімфому Ходжкіна. Пів року Кіра лікувалась в І…
Підтримати
Здоров'я
Аня в біді
Дві рідкісні важкі хвороби водночас – це шок. Але Аня зібралась і прийняла бій. Щоб вижити, їй потрібні …
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька!
Влітку 2017 року сталася біда, яка перевернула все життя сім'ї Антонових. Ось вже майже 3 роки минуло з …
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мамі одужати!
Світлана - мама двох дітей з інвалідністю. У молодшого, Діми, синдром Дауна, у старшого – Сергія – затри…
Показати всі