Діти з лісу

Проект здійснює
Розпочато: 07.03.2013
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
39930,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39930,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Четверо маленьких діток можуть жити у власному будиночку разом із батьками! А не в лісі у наметі – як раніше. Зараз родина мешкає в селі на Черкащині, винаймає будинок за підтримки БФ Карітас. Але оренда невдовзі завершиться. Аби викупити хату у власника потрібно знайти 32700 грн – захмарні гроші для багатодітної родини.

 

Восени 2012 року члени «Карітас Київ» знайшли просто в лісі родину з чотирма дітьми, які проживали чимало часу у наметі. Четверо дітей (віком 5, 4 і 2 роки, а наймолодшій крихітці 2(!!) місяці) і двоє молодих батьків жили просто неба, не маючи засобів на існування, їжі, теплого одягу і засобів гігієни. Коли нічна температура почала наближатись до 0С°, житлом для молодої сім’ї продовжував служити туристичний намет. Але завдяки зусиллям працівників Карітасу і місцевому священнослужителю сьогодні ці діти з лісу отримали тепле житло, вони нагодовані і перебувають у безпеці.

31-річний батько молодої родини Олександр народився у бідній багатодітній родині в селі на Херсонщині. Його 27-річна дружина Тамара народилася у Києві, своїх батьків не знає, виховувалася у інтернаті. Познайомилася пара у Києві, куди Олександр приїхав на заробітки. Жили у Черкаській області у старенькій хатині, яка згодом просто зруйнувалася. Відтак подружжя опинилося на вулиці без даху над головою і на цей час у них вже було 4 дітей. Певний час сім’я мешкала в орендованій кімнаті у Миколаївській області, але коли не змогли оплачувати оренди, їх виселили.

Далі почалося вуличне життя, намагання усіма можливими способами вийти із складної ситуації. Завдяки зусиллям працівників Карітасу у вересні 2012 року було орендовано будинок у с. Мехедівка Драбівського району Черкаської області, де Саша, Тамара і дітки проживають до сьогоднішнього дня.

Хатка у доброму стані, має дві кімнати, кухню, коридор, веранду. Є котел та газ, сарай і погріб, деякі меблі. Ділянка огороджена парканом. Родина вже засадила деяку городину, завела курей, качок і корову. Односельчани радо прийняли до громади молоде подружжя, допомагають їм. Карітас завдяки жертводавцям надав їм речі першої необхідності – їжу, одяг, іграшки, памперси, засоби гігієни, медикаменти. Двоє дітей влаштовані у садочок, ведеться пошук роботи для батька сім´ї.

Єдина проблема – оренда будинку скоро завершиться. Після кількох місяців переговорів із власницею вдалося домовитися про придбання дому. Звертаємося до людей доброї волі по допомогу – якщо кожен з нас вкладе невеличку суму для майбутнього 4 неповнолітніх дітей і молодого подружжя, які пережили скільки поневірянь, ми спільно звершимо грандіозну дуже добру справу!

ID: 593
Підтримали
Благодійна допомога
02.08.2013 12:20
7180,00 грн.
Благодійна допомога
01.08.2013 11:53
50,00 грн.
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
27.07.2013 20:04
1170,00 грн.
Благодійна допомога
27.07.2013 15:59
4500,00 грн.
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
26.07.2013 20:57
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Діти голодні під час Covid-19. 4
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 4
Під час карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією Covid-19, багато сімей втратили свій дохід. На сьо…
Ремонт в Довбиській школі-інтернаті
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт в Довбиській школі-інтернаті
Кожна дитина заслуговує на гідні умови для життя та навчання, якісну медицину, дотримання її прав та під…
Допомога вихованцям будинку дитини "Сонечко"
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога вихованцям будинку дитини "Сонечко"
Дитинство – найкращий період життя кожної людини. На жаль, не у всіх дітей є турботлива сім'я і люблячі …
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі