Діти з лісу

Проект здійснює
Розпочато: 07.03.2013
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
39930,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39930,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Четверо маленьких діток можуть жити у власному будиночку разом із батьками! А не в лісі у наметі – як раніше. Зараз родина мешкає в селі на Черкащині, винаймає будинок за підтримки БФ Карітас. Але оренда невдовзі завершиться. Аби викупити хату у власника потрібно знайти 32700 грн – захмарні гроші для багатодітної родини.

 

Восени 2012 року члени «Карітас Київ» знайшли просто в лісі родину з чотирма дітьми, які проживали чимало часу у наметі. Четверо дітей (віком 5, 4 і 2 роки, а наймолодшій крихітці 2(!!) місяці) і двоє молодих батьків жили просто неба, не маючи засобів на існування, їжі, теплого одягу і засобів гігієни. Коли нічна температура почала наближатись до 0С°, житлом для молодої сім’ї продовжував служити туристичний намет. Але завдяки зусиллям працівників Карітасу і місцевому священнослужителю сьогодні ці діти з лісу отримали тепле житло, вони нагодовані і перебувають у безпеці.

31-річний батько молодої родини Олександр народився у бідній багатодітній родині в селі на Херсонщині. Його 27-річна дружина Тамара народилася у Києві, своїх батьків не знає, виховувалася у інтернаті. Познайомилася пара у Києві, куди Олександр приїхав на заробітки. Жили у Черкаській області у старенькій хатині, яка згодом просто зруйнувалася. Відтак подружжя опинилося на вулиці без даху над головою і на цей час у них вже було 4 дітей. Певний час сім’я мешкала в орендованій кімнаті у Миколаївській області, але коли не змогли оплачувати оренди, їх виселили.

Далі почалося вуличне життя, намагання усіма можливими способами вийти із складної ситуації. Завдяки зусиллям працівників Карітасу у вересні 2012 року було орендовано будинок у с. Мехедівка Драбівського району Черкаської області, де Саша, Тамара і дітки проживають до сьогоднішнього дня.

Хатка у доброму стані, має дві кімнати, кухню, коридор, веранду. Є котел та газ, сарай і погріб, деякі меблі. Ділянка огороджена парканом. Родина вже засадила деяку городину, завела курей, качок і корову. Односельчани радо прийняли до громади молоде подружжя, допомагають їм. Карітас завдяки жертводавцям надав їм речі першої необхідності – їжу, одяг, іграшки, памперси, засоби гігієни, медикаменти. Двоє дітей влаштовані у садочок, ведеться пошук роботи для батька сім´ї.

Єдина проблема – оренда будинку скоро завершиться. Після кількох місяців переговорів із власницею вдалося домовитися про придбання дому. Звертаємося до людей доброї волі по допомогу – якщо кожен з нас вкладе невеличку суму для майбутнього 4 неповнолітніх дітей і молодого подружжя, які пережили скільки поневірянь, ми спільно звершимо грандіозну дуже добру справу!

ID: 593
Підтримали
Благодійна допомога
02.08.2013 12:20
7180,00 грн.
Благодійна допомога
01.08.2013 11:53
50,00 грн.
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
27.07.2013 20:04
1170,00 грн.
Благодійна допомога
27.07.2013 15:59
4500,00 грн.
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
26.07.2013 20:57
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підгузки дітям з інвалідністю
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки дітям з інвалідністю
Підгузок – річ проста, але його значення дуже велике. Для мам дітей з особливостями розвитку це засіб гі…
Творити добро – смачно!
Підтримати
Соціальна допомога
Творити добро – смачно!
Соціальне підприємство – піцерія "Витанія" – відкрилось в Дрогобичі в лютому 2020 року за фінансової під…
Гарячі обіди для бездомних
Підтримати
Соціальна допомога
Гарячі обіди для бездомних
Кожен з нас має теплу затишну оселю та смачний обід. Але не треба забувати, що поруч є люди, які опинили…
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії Соціальна допомога
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі