Дитячому будинку необхідне медичне обладнання
Дитячому будинку необхідне медичне обладнання
Завершений

Дитячому будинку необхідне медичне обладнання

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.12.2021
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
3383,37 грн.
Зібрано у відсотках
2%
Потрібно
126196,00 грн.

У Київському міському будинку дитини імені М.М.Городецького є свій річний ритм. Кожних один-два тижні діти проживають певну тему, що обов’язково співзвучна з тим, що відбувається в природі. Вся діяльність та ігри вихованців будинку дитини розвиваються навколо неї, і закінчується це завжди веселими забавами. Протягом вересня та жовтня дітки знайомилися з овочами та фруктами, які щодня з'являлися на їх столі. Вони дізнавалися їх назви, милувалися їхніми кольорами та формою, куштували, пробували на дотик і запах та разом готували з них смачні страви. Діти грали в "овочеві" пальчикові ігри, перетворювали багаті осінні дари на чудові витвори – різні поробки, які нагадували їм казкових персонажів.

Завітавши в це казкове місце, дуже хочеться зробити щось значуще і залишити по собі добру пам'ять. Цілком не хочеться усвідомлювати те, що діти, які проживають в цьому комплексі, живуть незвичайним дитячим життям. Зараз тут живе 53 дитини віком від 1 місяця до 4 років. Це діти-сироти, діти з інвалідністю, множинними проблемами розвитку, ураженнями та розладами нервової системи. Слухаючи історію кожного з них, мимоволі замислишся, як щасливо і добре ми живемо. Ми не знаємо, що таке бути покинутими і мати з народження складні, часом невиліковні захворювання.

Всі ці діти вимагають постійної уваги, проведення лікування та реабілітації. І персонал дитячого будинку намагається облаштувати лікування та побут обділених батьківською любов'ю дітлахів. Ця непроста робота багато в чому залежить від ставлення до проблеми тих, хто може взяти участь та допомогти зібрати кошти на необхідне в роботі обладнання та матеріали. За час існування будинку дитини через руки, серця і душі працівників будинку дитини пройшло 10 013 дітей, з них 2 593 малюка усиновлено. З 2008 року у відділенні медико-соціальної реабілітації отримали лікування 483 дитини.

Багато чого вже зроблено, багато чого ще попереду. Слід врахувати, що наразі всі дитячі будинки в Україні проходять певну реорганізацію, і проблеми в придбанні обладнання є, майже, у всіх. У структурі Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького є паліативне відділення. Там постійно перебувають діти на лікуванні. Такі пацієнти потребують постійного контролю та участі лікарів.

Медичній частині цього закладу дуже потрібні монітори пацієнтів, кисневі концентратори, пульсоксиметри та медичні відсмоктувачі. Це обладнання є у кожній лікарні, але у дитячому будинку з ним проблема. Вартує воно недешево, але в наших силах зібрати ці кошти і зробити суттєвий подарунок лікарям, які доглядають дітей з такою непростою долею.

ID: 7662
Підтримали
Благодійна допомога
08.10.2022 03:35
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2022 17:54
100,00 грн.
Маша .
20.09.2022 22:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.09.2022 21:04
100,00 грн.
Благодійна допомога
13.09.2022 12:49
30,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Наразі ми збираємо кошти для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни для придбання хірургічних п…
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
Підтримати
Здоров'я
Артурчик дуже хоче заговорити та піти ніжками
В Артурчика найскладніша форма ДЦП. Йому терміново потрібно пройти курс реабілітації, який коштує 50 000…
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Підтримати
Здоров'я
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Маленька Веронічка пройшла вже безліч курсів реабілітації й, хоч і повільно, але досягає певних успіхів.…
Показати всі