Дівчинці життєво необхідні ліки
Дівчинці життєво необхідні ліки
Завершений

Дівчинці життєво необхідні ліки

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.04.2019
Чернівецька обл.
Завершений
Всього зібрано
7608,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7608,00 грн.

Не так давно в світі науковці виявили важке дитяче захворювання – первинний імунодефіцит (ПІД) – це спадкова генетична хвороба, з якою народжується людина. Дитина, котра хворіє на ПІД не має достатньо природного імунітету, внаслідок чого кожну хворобу вона переносить дуже важко та довго. В Україні таких дітей близько 700. Ці діти регулярно "підхоплюють" бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції. І якщо здоровий дитячий організм може чинити опір інфекціям самостійно, то дітям із ПІД життєво необхідні сильні антибіотики для придушення інфекцій. Якщо не приймати медикаменти, інфекцію не зупинити і результат буде сумним. 

А в цілому це абсолютно звичайні і повноцінні діти, які ходять у школу, займаються спортом і будують плани на майбутнє. Тільки хворіють набагато частіше і важче, ніж їх однолітки. І сьогодні ми хочемо розповісти про таку дитину і допомогти їй отримати ліки. Юлечці дванадцять років, вона друга дитина в сім’ї. Учениця 6 класу, відмінниця у навчанні та матусина розумниця. Разом із батьками вона проживає у Чернівецькій області. У Юлі є сестра, якій 18 років, вона вже працює.

Все було б нічого, якби Юля так часто не хворіла. ЇЇ від народження переслідують хвороби. Тільки до трьох років дитина 4 рази хворіла на пневмонію, не говорячи вже про отити та часті бронхіти. Та і після трьох років хвороби не залишили дівчинку. Діагноз "первинний імунодефіцит" Юлі поставили у 2010 році. Одним із проявів основного захворювання є катастрофічне зниження нейтрофілів та лейкоцитів, що відповідають за стійкість організму до інфекцій. В такому стані дитина потребує введення препарату "Граноцит" по 1 флакону (33.6 млн МО) тричі на тиждень постійно.

Раніше дівчинка відвідувала танцювальний гурток. Але через часті хвороби заняття довелося залишити. В основному свій час дівчинка проводить вдома. Складає ігри, вишукує цікаві задачки з Інтернету. З 5 років Юля мріє стати лікарем. Відтоді багато разів змінювалися мрії щодо професії, проте мрія стати лікарем залишилася. Сім’я Юлі – звичайна українська родина. Мама дівчинки намагається самостійно справлятися з витратами, пов’язаними з лікуванням молодшої доньки. Проте можливості її обмежені, а ефективні медичні препарати дорогі. Щоб підтримати Юлю у лікуванні, ми відкриваємо збір на 4 шприци колонієстимулюючого препарату "Граноцит" на загальну суму 7 608 грн. Підтримайте, будь ласка, дівчинку!

 

ПІБ: Моток Юлія Сергіївна, 11.11.2006 р.

Місто: Чорнівка, Чернівецька обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит – WHIM СИНДРОМ (D.89.9), рецидивні бактеріальні інфекції середнього вуха та нижніх дихальних шляхів, XXH I: хронічний пієлонефрит, ремісія, без порушення функції нирок

ID: 4990
Підтримали
Олексій
05.04.2019 20:03
5002,75 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 11:45
101,83 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 11:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 10:19
50,92 грн.
Благодійна допомога
04.04.2019 20:33
469,02 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Розвиваємо напрямок реабілітації в Україні разом
Підтримати
Здоров'я
Розвиваємо напрямок реабілітації в Україні разом
У реабілітаційний центр "Галичина" у Львові, який надає допомогу у відновленні постраждалим військовим, …
Макар: шлях до свободи руху. 3
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху. 3
Макар, попри свій семирічний вік, ще не може самостійно пересуватися і дуже залежить від допомоги близьк…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Показати всі