До болю не звикають
До болю не звикають
Завершений

До болю не звикають

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.04.2014
Обухів, Київська область
Завершений
Всього зібрано
501411,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
501411,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Шановні донори та всі, хто підтримував Сашка Сукенникова у його нелегкій боротьбі з хворобою. Довго тривала ця боротьба, проте, на жаль, цю підступну хворобу так і не вдалося перемогти до кінця. 26 жовтня, нашого маленького борця не стало. Ми висловлюємо наші співчуття родині Сашка та всім, хто підтримував його, словом, ділом, думкою чи молитвою, і був із ним до кінця. Він назавжди залишиться у наших із Вами серцях.

2 жовтня 2010 року в день народження свого дідуся з'явився на світ Саша Сукенников. Народився в сім'ї, де до дрібниць дотримувалися правил і рекомендацій щодо виношування здорового повноцінного малюка. Дитина народилася абсолютно здоровою. У 3 місяці Сашко потрапив в дитяче інфекційне відділення. Там зробили УЗД і помітили підозрілу крихітну плямочку на наднирнику. Звернулися до ендокринологів, ті хором відповіли: якщо до року утворення не буде збільшуватись, то нічого страшного немає. Аж раптом у перших числах березня 2013 року у Саші піднялась температура, як зазвичай при вірусних інфекціях, принесених з дитсадка. Всі лікують грип, а температура не падає. Вирішили здати аналіз крові в платній лабораторії. Результат кинув у холодний піт: СОЕ - 40, гемоглобін - 80! УЗД показало величезну пухлину в животі! Діагноз застав зненацька - рак, нейробластома наднирника, 3-я стадія з метастазами в заочеревинні лімфовузли...

Далі почалось лікування за протоколами: «хімія» - 4 блоки, операція, «хімія» - 5 блоків. 7 місяців по лікарняних ліжках. Мама з татом пояснювали малюкові, що треба прогнати чарівною водичкою злого колобка з животика.

Тоді вдалось прогнати. І ось Сашко лисий, як Розенбаум, повернувся додому. Через пару місяців волоссячко відросло, настрій у всіх покращав, почались веселі ігри з сестричкою.

Одного разу вночі у Саші різко заболів живіт, і перед очима батьків одразу промайнув весь рік лікування в подробицях. УЗД, ще УЗД, ще УЗД, комп'ютерна томографія і висновок - пухлина на тому ж місці розміром 6х6 см, рецедив.Тепер все набагато складніше: потрібно додаткове обстеження природи пухлини, мегадозова хіміотерапія, знову операція, трансплантація кісткового мозку, плюс лікування антитілами.

На жаль, більшу частину цих процедур в Україні провести неможливо. Лікарі з Університетської клініки м. Бонн (Німеччина ) готові взяти Сашка на лікування. Рахунок - 120 тисяч евро - перший етап. Батьки Сашка - молоді і дуже сильні духом люди. Досі вони своїми силами оплачували лікування. І зараз вони вже зібрали частину коштів на оплату рахунку клініки. Але 120 тисяч евро самотужки їм не знайти.

У Саші хороші шанси на виліковування прогресивними сучасними методами, що застосовуються у провідних закордонних клініках. Але гроші потрібно зібрати в короткі терміни, адже втрачений час зараз може бути фатальним. На УББ ми плануємо зібрати 500 000 грн для допомоги цьому малюкові і його батькам.

Ім’я: Сукенников Сашко, 3 роки

Місто: Обухів, Київська область

Діагноз: Нейробластома правого наднирника з розповсюдженням в лімфовузли заочеревинного простору

ID: 918
Підтримали
Благодійна допомога
20.10.2014 16:06
50,00 грн.
Благодійна допомога
20.10.2014 16:05
21,00 грн.
Благодійна допомога
20.10.2014 16:03
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.10.2014 16:01
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.10.2014 12:06
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Підтримати
Здоров'я
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Діагностика слуху у новонароджених та дітей, які по різним причинам направлені до ЛОРу є однією з необхі…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Реабілітаційний стіл для дітей
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Допоможіть Артему стати самостійним
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артему стати самостійним
Найбільше, про що мріє Артем – це стати незалежним і самостійним. Тоді він зможе допомагати мамі та дбат…
Показати всі