До болю не звикають
До болю не звикають
Завершений

До болю не звикають

Проект здійснює
Розпочато: 01.04.2014
Обухів, Київська область
Завершений
Всього зібрано
501411,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
501411,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Шановні донори та всі, хто підтримував Сашка Сукенникова у його нелегкій боротьбі з хворобою. Довго тривала ця боротьба, проте, на жаль, цю підступну хворобу так і не вдалося перемогти до кінця. 26 жовтня, нашого маленького борця не стало. Ми висловлюємо наші співчуття родині Сашка та всім, хто підтримував його, словом, ділом, думкою чи молитвою, і був із ним до кінця. Він назавжди залишиться у наших із Вами серцях.

2 жовтня 2010 року в день народження свого дідуся з'явився на світ Саша Сукенников. Народився в сім'ї, де до дрібниць дотримувалися правил і рекомендацій щодо виношування здорового повноцінного малюка. Дитина народилася абсолютно здоровою. У 3 місяці Сашко потрапив в дитяче інфекційне відділення. Там зробили УЗД і помітили підозрілу крихітну плямочку на наднирнику. Звернулися до ендокринологів, ті хором відповіли: якщо до року утворення не буде збільшуватись, то нічого страшного немає. Аж раптом у перших числах березня 2013 року у Саші піднялась температура, як зазвичай при вірусних інфекціях, принесених з дитсадка. Всі лікують грип, а температура не падає. Вирішили здати аналіз крові в платній лабораторії. Результат кинув у холодний піт: СОЕ - 40, гемоглобін - 80! УЗД показало величезну пухлину в животі! Діагноз застав зненацька - рак, нейробластома наднирника, 3-я стадія з метастазами в заочеревинні лімфовузли...

Далі почалось лікування за протоколами: «хімія» - 4 блоки, операція, «хімія» - 5 блоків. 7 місяців по лікарняних ліжках. Мама з татом пояснювали малюкові, що треба прогнати чарівною водичкою злого колобка з животика.

Тоді вдалось прогнати. І ось Сашко лисий, як Розенбаум, повернувся додому. Через пару місяців волоссячко відросло, настрій у всіх покращав, почались веселі ігри з сестричкою.

Одного разу вночі у Саші різко заболів живіт, і перед очима батьків одразу промайнув весь рік лікування в подробицях. УЗД, ще УЗД, ще УЗД, комп'ютерна томографія і висновок - пухлина на тому ж місці розміром 6х6 см, рецедив.Тепер все набагато складніше: потрібно додаткове обстеження природи пухлини, мегадозова хіміотерапія, знову операція, трансплантація кісткового мозку, плюс лікування антитілами.

На жаль, більшу частину цих процедур в Україні провести неможливо. Лікарі з Університетської клініки м. Бонн (Німеччина ) готові взяти Сашка на лікування. Рахунок - 120 тисяч евро - перший етап. Батьки Сашка - молоді і дуже сильні духом люди. Досі вони своїми силами оплачували лікування. І зараз вони вже зібрали частину коштів на оплату рахунку клініки. Але 120 тисяч евро самотужки їм не знайти.

У Саші хороші шанси на виліковування прогресивними сучасними методами, що застосовуються у провідних закордонних клініках. Але гроші потрібно зібрати в короткі терміни, адже втрачений час зараз може бути фатальним. На УББ ми плануємо зібрати 500 000 грн для допомоги цьому малюкові і його батькам.

Ім’я: Сукенников Сашко, 3 роки

Місто: Обухів, Київська область

Діагноз: Нейробластома правого наднирника з розповсюдженням в лімфовузли заочеревинного простору

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
20.10.2014 16:06
50,00 грн.
Анонімна допомога
20.10.2014 16:05
21,00 грн.
Анонімна допомога
20.10.2014 16:03
100,00 грн.
Анонімна допомога
20.10.2014 16:01
200,00 грн.
Анонімна допомога
13.10.2014 12:06
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Перетворимо кошти на порятунок від задухи
На початку карантину ми скуповували останні кисневі концентратори, які тільки могли знайти в країні. Наш…
Підтримати
Здоров'я
Хочу чути і бути почутою
Софія – одна донька в родині батьків, які не мають проблем зі слухом. До п'яти років вона розвивалась, я…
Підтримати
Здоров'я
Врятуй життя передчасно народженим діткам!
Передчасно народженні діти є настільки нетерплячими, що з’являються на світ раніше, ніж їхні легені всти…
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебува…
Показати всі