Доля чи життя?
Доля чи життя?
Завершений

Доля чи життя?

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.12.2017
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
10850,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10850,00 грн.

Від життя ми завжди хочемо ясності – щоб точно розуміти, хто ти, що саме з тобою відбувається, і напевно знати, як все влаштується далі. В такому випадку долю Кирила Іваненко з Донецької області можна вважати повністю зрозумілою із самого початку. У лікарів щодо хлопчика не було щодних сумнівів, одна лише ясність. Під час народження Кирило переніс гіпоксію (кисневе голодування), реанімацію, штучну вентиляцію легенів – ДЦП.

"Вагітність протікала з ускладненнями, я кілька разів лежала в лікарні на збереженні. На світ син з'явився за допомогою кесаревого розтину. Кирила помістили в палату інтенсивної терапії, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Виписали сина лише через два довгих місяці. Завідуюча відділенням патології новонароджених попередила, що у Кирила буде ДЦП. Я тоді не знала, що це таке. Коли його виписали, стало очевидно, що в розвитку син сильно відстає", – згадує Юлія, мама Кирила.

Як і в багатьох інших подібних історіях, Юлія з Кирилом залишились вдвох. Уже тоді Юлія усвідомила, що не можна опускати руки, що доля і здоров'я її сина залежить тільки від неї. Вона стала вивчати всю інформацію, пов'язану з лікуванням ДЦП: методи, клініки, все, що могло б допомогти синові. "Я проштудіювала весь Інтернет, спілкувалася на форумах з мамами таких же дітей і мені подарували надію: якщо дитиною займатися відразу, то шанс є! Ми почали активне лікування, включаючи масажі, ЛФК, фізіотерапію, мікрополярізаціі і багато іншого", – розповідає Юлія. Кожне лікування дає хоч і маленькі, але такі важливі для здоров'я сина результати.

У червні цього року завдяки допомозі небайдужих людей Кирило вперше побував в Міжнародній клініці відновного лікування Володимира Козявкіна в Трускавці. Лікування виявилося ефективним: Кирило почав говорити складами, робити перші кроки, впевненіше сидіти і більше розуміти звернену до нього мову. "Для мене це були фантастичні і довгоочікувані події. Кирило став активнішим, допитливішим, у нього з'явилося бажання гратися з іншими дітьми, він вже запам'ятовує вірші." Лікарі теж відзначають успіхи Кирила і рекомендують продовжувати лікування, тоді є можливість поставити дитину на ноги. Кирило повинен розумово і фізично наздогнати однолітків. І без нашої з вами допомоги необхідного лікування однозначно не буде.

У наших із вами руках доля не тільки Кирила, але і його мами. Ми зможемо їм допомогти. Це нам під силу. Тільки зробити це можна всім разом!

 

ПІБ: Іваненко Кирило Артурович, 19.08.2014 р.

Місто: Світлодарськ, Донецька обл.

Діагноз: ДЦП, атактично-атонична форма, тетрапарез, затримка психомовного розвитку

ID: 3614
Підтримали
Благодійна допомога
10.12.2017 18:40
0,60 грн.
Благодійна допомога
10.12.2017 17:14
324,00 грн.
Благодійна допомога
10.12.2017 15:54
300,00 грн.
Благодійна допомога
10.12.2017 14:54
51,01 грн.
Благодійна допомога
10.12.2017 14:53
92,78 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я буду крокувати з тобою!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я буду крокувати з тобою!
"Допоможіть моїй дитині! Я дуже хочу бачити її здоровою, як вона розмовляє та крокує зі мною по вулиці",…
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на повноцінне життя для Феді!
Коли маленькому Федору було 3 рочки, хлопчику діагностували дитячий аутизм і недорозвинення мовлення 1 с…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Єлісєй на дистанції життя
Підтримати
Здоров'я
Єлісєй на дистанції життя
7-річний Єлісей – дитина з аутизмом. Хлопчику потрібні регулярні реабілітації, щоб він міг говорити та р…
Показати всі