Домашнє молоко в інтернаті
Домашнє молоко в інтернаті

Домашнє молоко в інтернаті

Проект здійснює
Розпочато: 06.03.2014
Кременець
Завершений
Всього зібрано
18000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У Кременецькій школі-інтернаті утримуються 11 корів, за якими доглядають привітні працівниці. Учні, які проживають в гуртожитку, мають змогу доглядати за тваринами, адже всі діти полюбляють домашнє молоко. Дівчата та хлопці допомагають пасти, годувати, прибирати за тваринами. Але щоб поліпшити якісь молока, щоб продукти відповідали санітарним нормам - школі дуже потрібен доїльний апарат, на який немає грошей.

Кожна людина намагається знайти свій життєвий шлях. У когось ця дорога рівна, в інших – довга та терниста. Я навчаюся та проживаю в Кременецькій школі-інтернаті, окрім мене в нашій школі навчається ще 500 учнів. Доля склалася так, що я народилася в мальовничому селі, але постійно перебуваю в інтернаті. Але мрію повернутися у рідні місця, коли здобуду професію.

Звичайно, перш за все ми вчимося, та, дякуючи дирекції школи, отримуємо елементарні знання з основ професій. У нашому навчальному закладі утримуються 11 корів, за якими доглядають дуже привітні працівниці. Учні, які проживають в гуртожитку, мають змогу доглядати за тваринами, адже всі діти полюбляють домашнє молочко. Дівчата та хлопці допомагають пасти, годувати, прибирати за тваринами. Доярки вчать нас навикам господарювання, показують і розповідають, що повинна їсти тварина, як її доїти. Ми вже знаємо, що у всьому світі використовують доїльні апарати, які значно полегшують працю селян, і до того ж це набагато гігієнічніше.

Діти дякують школі та людям , які допомагають, за те, що ми зможемо повернутися у рідні села вже з набутими навиками господарювання. Необхідність в доїльних апаратах назріла давно, але постійна недостатність грошей не дозволяє їх придбати. Підсобне господарство школи-інтернату нараховує 11 корівок.

Ще наша школа отримала від МБФ «Добробут громад» дві свиноматки, коня та елітні саджанці полуниці які посаджені на 0,05 га присадибної ділянки, завдяки цьому ми маємо можливість навчатися веденню сільського господарства в повному обсязі.

Наявність доїльних апаратів дозволить уникнути контакту молока з навколишнім середовищем при доїнні корів, що являється необхідною санітарною нормою. Доїння корів автоматизованим способом дозволить покращити умови праці, а продукція з підсобного господарства дасть можливість покращити харчування вихованців нашого закладу.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
16.01.2015 12:21
7950,00 грн.
Анонімна допомога
14.01.2015 11:59
50,00 грн.
людмила з
09.01.2015 10:27
930,00 грн.
Анонімна допомога
08.01.2015 10:17
10,00 грн.
Anna E
24.12.2014 19:05
2000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
ЩВ для Джерела. Благодійний медіамарафон
З нагоди Всеукраїнського дня добрих справ спільно з Люкс ФМ, а також за підтримки "24 каналу" та сайтів …
Підтримати
Соціальна допомога
Врятуй безхатька від голоду!
Наша Хата – це спільнота, в якій понад 60 безхатченків кардинально змінюють своє життя. Саме тут понад 1…
Підтримати
Соціальна допомога
Теплий дім на Новий рік
Олена Володимирівна і Володимир Анатолійович Чулічкови живуть в Підгородному Дніпропетровської області. …
Підтримати
Соціальна допомога
Щасливі діти
Велика родина ТЮСО долучається до чергової акції Української біржі благодійності для збору коштів дітям-…
Показати всі