Домашнє молоко в інтернаті
Домашнє молоко в інтернаті

Домашнє молоко в інтернаті

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.03.2014
Кременець
Завершений
Всього зібрано
18000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18000,00 грн.

У Кременецькій школі-інтернаті утримуються 11 корів, за якими доглядають привітні працівниці. Учні, які проживають в гуртожитку, мають змогу доглядати за тваринами, адже всі діти полюбляють домашнє молоко. Дівчата та хлопці допомагають пасти, годувати, прибирати за тваринами. Але щоб поліпшити якісь молока, щоб продукти відповідали санітарним нормам - школі дуже потрібен доїльний апарат, на який немає грошей.

Кожна людина намагається знайти свій життєвий шлях. У когось ця дорога рівна, в інших – довга та терниста. Я навчаюся та проживаю в Кременецькій школі-інтернаті, окрім мене в нашій школі навчається ще 500 учнів. Доля склалася так, що я народилася в мальовничому селі, але постійно перебуваю в інтернаті. Але мрію повернутися у рідні місця, коли здобуду професію.

Звичайно, перш за все ми вчимося, та, дякуючи дирекції школи, отримуємо елементарні знання з основ професій. У нашому навчальному закладі утримуються 11 корів, за якими доглядають дуже привітні працівниці. Учні, які проживають в гуртожитку, мають змогу доглядати за тваринами, адже всі діти полюбляють домашнє молочко. Дівчата та хлопці допомагають пасти, годувати, прибирати за тваринами. Доярки вчать нас навикам господарювання, показують і розповідають, що повинна їсти тварина, як її доїти. Ми вже знаємо, що у всьому світі використовують доїльні апарати, які значно полегшують працю селян, і до того ж це набагато гігієнічніше.

Діти дякують школі та людям , які допомагають, за те, що ми зможемо повернутися у рідні села вже з набутими навиками господарювання. Необхідність в доїльних апаратах назріла давно, але постійна недостатність грошей не дозволяє їх придбати. Підсобне господарство школи-інтернату нараховує 11 корівок.

Ще наша школа отримала від МБФ «Добробут громад» дві свиноматки, коня та елітні саджанці полуниці які посаджені на 0,05 га присадибної ділянки, завдяки цьому ми маємо можливість навчатися веденню сільського господарства в повному обсязі.

Наявність доїльних апаратів дозволить уникнути контакту молока з навколишнім середовищем при доїнні корів, що являється необхідною санітарною нормою. Доїння корів автоматизованим способом дозволить покращити умови праці, а продукція з підсобного господарства дасть можливість покращити харчування вихованців нашого закладу.

ID: 889
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2015 12:21
7950,00 грн.
Благодійна допомога
14.01.2015 11:59
50,00 грн.
людмила з
09.01.2015 10:27
930,00 грн.
Благодійна допомога
08.01.2015 10:17
10,00 грн.
Anna E
24.12.2014 19:05
2000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Тепличка для щасливого личка
Підтримати
Соціальна допомога
Тепличка для щасливого личка
У Дитячому містечку "Дім Ангела" волонтери БФ "Ти-Ангел" організовують не лише цікаве та корисне дозвілл…
Показати всі