Допомога лікарням Слов’янська
Допомога лікарням Слов’янська
Завершений

Допомога лікарням Слов’янська

Розпочато: 06.02.2023
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
278933,8 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
278933,80 грн.

Починаючи з квітня 2014 року місто Слов’янськ на Донеччині стало ареною бойових дій через військову агресію рф. Наразі цей населений пункт знаходиться близько до лінії фронту і зазнає обстрілів, страждають місцеві жителі. Ціль цього проєкту – забезпечити дві лікарні Словʼянська необхідним медичним обладнанням для надання якісної кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам. З міркувань безпеки ми не можемо вказати повні назви цих лікарень, проте тут щодня лікують десятки українців.

У першу лікарню, яка надає медичну допомогу жителям міста, внутрішньо переміщеним особам та військовослужбовцям, ми плануємо закупити дефібрилятор та 5 функціональних ліжок. У двох терапевтичних відділеннях цієї лікарні розміщено 50 ліжко-місць, але є лише один дефібрилятор. Також тут розташовані звичайні ліжка, проте все ж повинні бути функціональні, адже вони розроблені спеціально під хворих і для надання необхідної медичної допомоги. До повномасштабного вторгнення у закладі отримували допомогу 2 500 осіб на рік.

У другу лікарню ми плануємо закупити 2 аудіометри для діагностики слуху новонароджених. Упродовж 2022 року цей заклад безперервно надавав медичну допомогу мешканцям громади та військовим, також тут приймали пологи. На початку військової агресії з боку рф був закритий перинатальний центр у Краматорську і зруйноване пологове відділення у Лимані, тому акушерсько-гінекологічна допомога жінкам надається у цій лікарні. Наразі тут немає жодного аудіометра для діагностики слуху новонароджених, але це обладнання вкрай необхідне, оскільки були випадки, що породіль виписували разом із немовлятами, а через три роки виявлялось, що дитина не чує з народження, і час втрачений. За 2022 рік ця лікарня прийняла 224 пологів, на місяць близько 100 дітей отримають тут необхідну медичну допомогу будь-якого характеру.

Допоможімо лікарням Словʼянська!

ID: 8518
Підтримали
Благодійна допомога
23.02.2023 19:06
278933,80 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо подолати нестерпний біль
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо подолати нестерпний біль
Потрібна термінова допомога, щоб допомогти подолати нестерпний біль пораненому захиснику! Олександр отри…
Арт-терапія. Гончарство
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія. Гончарство
Арт-терапія на основі гончарства – це основа психологічної підтримки, адаптації та реабілітації, це ключ…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Народжений серцем Михайлик. 2
Підтримати
Здоров'я
Народжений серцем Михайлик. 2
Михайлик – це 2-річний хлопчик, який народився передчасно та пережив крововилив у мозок. Ніхто тоді не з…
Показати всі