Допомога важкохворим-2
Допомога важкохворим-2

Допомога важкохворим-2

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.03.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
39014,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39014,00 грн.

Летять роки… Проминає безтурботне дитинство, молодість зі своїми проблемами і щасливими подіями, вірними друзями і палким коханням. І зовсім непомітно за вікном з'являється глибока осінь твого життя… Безпорадна старість, тяжкі невиліковні хвороби і гнітюча самотність. Пройшовши через все життя, ми не знаємо, як будемо жити в старості, чи буде шматочок хліба і ліки, людина, яка подасть руку допомоги і підтримки. Просимо допомоги у придбанні підгузків для людей похилого віку.

 

До БФ "Карітас-Київ" дуже часто звертаються люди, які потребують підгузків. Окрім цього,маємо ще і під опікою таких людей, яким підгузки дуже потрібні і на превеликий жаль ми не маємо можливості придбати це у потрібній кількості. Тому просимо допомоги та підтримки всіх небайдужих людей!

Благодійний Фонд "Карітас-Київ" вже понад 16 років не залишає людей похилого віку наодинці зі своїм горем і проблемами. Соціальні працівники доброзичливо спілкуються з кожною літньою людиною, дослуховуються до їхніх прохань, облаштовують побут з урахуванням потреб. Також допомагаємо продуктами харчування, постільною білизною, за необхідністю – милицями та інвалідними візками. Але є ще нагальна проблема в придбанні пелюшок та підгузків для лежачих малозабезпечених людей похилого віку, тяжкохворих, інвалідів. Це ті люди, яким, на жаль, вже немає звідки чекати допомоги. БФ "Карітас-Київ" просить всіх людей, розуміючих проблеми старості та догляду, допомогти нам зібрати кошти на підгузки і пелюшки.

Приблизна мінімальна потреба для нашої організації у такій послузі – 6000-7000 підгузків на рік (на добу потрібно в середньому 3-4 памперси на особу).

Минулого року завдяки благодійникам УББ вдалося зібрати понад 25 500 грн. За них було придбано підгузки та пелюшки. Більш ніж півроку люди інваліди мали ці засоби. Дякуючи Вам, просимо допомогти нам не відмовляти потребуючим – зібрати кошти на підгузки і пелюшки для лежачих тяжкохворих людей похилого віку. Адже то є велике щастя для стареньких – коли до них ставляться уважно, не принижують їхню людську гідність, забезпечують належний догляд з урахуванням фізичних особливостей і потреб лежачої людини.

БФ "Карітас Київ" впродовж майже 16 років опікується самотніми людьми похилого віку, людьми, що живуть із ВІЛ/СНІД, інвалідами, паліативними хворими та іншими потребуючими. За час функціонування "Домашньої опіки" (проєкт опіки хворими та інвалідами) змінилося дуже багато: цільові групи, спектр послуг допомоги, кваліфікація працівників, документація, підходи, але найважливіше залишилося сталим – в центрі діяльності є людина у кризі, яка потребує допомоги. Найстарші люди, інваліди та важкохворі є тими, кому вже дуже часто допомоги чекати немає звідки, а тим більше, якщо вони потребують найнеобхіднішого – підгузків. Спільними зусиллями ми зможемо їм допомогти та полегшити їхні страждання!

У центрі уваги медико-соціальної опіки "Карітасу" є не окремі проблеми людини, а ціла її особистість і середовище, що її оточує. Працівники "Карітасу" намагаються надати максимально якісну комплексну допомогу, беручи до уваги не лише фізичні, а й духовно-психологічні проблеми людини. Надається широкий спектр послуг — догляд за тілом, медичні послуги, ведення домашнього господарства, вирішення юридичних питань, організація дозвілля, психологічний супровід тощо. Працівники "Домашньої опіки" допомагають також налагодити позитивні взаємовідносини між членами сім’ї, і навчають правильному догляду за хворими, психологічно супроводжують після втрати близької людини.

Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим – не відмовляти потребуючим людям у найнеобхіднішому – у підгузках.

ID: 1382
Підтримали
Благодійна допомога
11.05.2015 19:29
37756,00 грн.
Olga Polav
11.05.2015 16:53
200,00 грн.
Kate Shymanska
08.05.2015 16:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2015 12:48
23,00 грн.
P Svirsky
18.04.2015 10:16
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Продукти дітям з Ірпеня!
Підтримати
Соціальна допомога
Продукти дітям з Ірпеня!
Продукти – це завжди найнеобхідніша потреба родин. Особливо вони необхідні для сімей ВПО, які разом з ді…
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Завдяки проєкту ми закупимо пелюшки та підгузки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Вони вимуше…
Показати всі