Допомога важкохворим. 3
Допомога важкохворим. 3

Допомога важкохворим. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.11.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
32298,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32298,00 грн.

До Карітасу Київ дуже часто звертаються люди, які потребують підгузників. Окрім цього, маємо ще і під опікою таких людей, яким підгузники дуже потрібні, і на превеликий жаль ми не маємо можливості придбати їх у потрібній кількості. Тому просимо допомоги та підтримки всіх небайдужих людей!

Летять роки… Проминає безтурботне дитинство, молодість зі своїми проблемами і щасливими подіями, вірними друзями і палким коханням. І зовсім непомітно за вікном з'являється глибока осінь твого життя…

Безпорадна старість, тяжкі невиліковні хвороби і гнітюча самотність. Пройшовши через все життя, ми не знаємо, як будемо жити в старості, чи буде шматочок хліба і ліки, людина, яка подасть руку допомоги і підтримки. 

Благодійний Фонд «Карітас – Київ» вже понад 16 років не залишає людей похилого віку наодинці зі своїм горем і проблемами. Соціальні працівники доброзичливо спілкуються з кожною літньою людиною, дослуховуються до їх прохань, облаштовують побут з урахуванням потреб. Також, допомагаємо продуктами харчування, постільною білизною, за необхідністю – милицями та інвалідними візками. Але є ще нагальна проблема в придбанні пеленок та підгузків для лежачих малозабезпечених людей похилого віку, тяжкохворих, інвалідів. Це ті люди, яким на жаль, вже немає звідки чекати допомоги.

БФ «Карітас- Київ» просить всіх людей, розуміючих проблеми старості та догляду, допомогти нам зібрати кошти на підгузки і пеленки.

У центрі уваги медико-соціальної опіки Карітасу є не окремі проблеми людини, а ціла її особистість і середовище, що її оточує. Працівники Карітасу намагаються надати максимально якісну комплексну допомогу, беручи до уваги не лише фізичні, а й духовно-психологічні проблеми людини. Надається широкий спектр послуг — догляд за тілом, медичні послуги, ведення домашнього господарства, вирішення юридичних питань, організація дозвілля, психологічний супровід та інше. Працівники «Домашньої опіки» допомагають також налагодити позитивні взаємовідносини між членами сім’ї, а навчають правильному доглядові за хворими, психологічно супроводжують після втрати близької людини.

Приблизна мінімальна потреба для нашої організації у такій послузі - 6000-7000 підгузків на рік (на добу потрібно в середньому 3-4 памперси на особу). Вартість одного підгузка складає 14-17 грн.

Минулого року двічі завдяки благодійникам УББ вдалося зібрати понад 50 тис. грн. За них було придбано підгузники та пеленки. Дякуючи Вам, просимо допомогти нам не відмовляти потребуючим – зібрати кошти на підгузки і пеленки для лежачих тяжкохворих людей похилого віку. Адже то є велике щастя для стареньких – коли до них ставляться уважно, не принижують їхню людську гідність ; забезпечують належний догляд з урахуванням фізичних особливостей і потреб лежачої людини.

Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим - не відмовляти потребуючим людям у найнеобхіднішому, у підгузниках.

ID: 2656
Підтримали
Благодійна допомога
06.01.2017 23:44
87,83 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:36
51,01 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:32
15,27 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:03
101,96 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 22:40
71,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
SUKA_ZHIZN 2020
Підтримати
Соціальна допомога
SUKA_ZHIZN 2020
Безпритульний — це людина, що опинилася на вулиці не за власним бажанням. На кінець 2018 року Центр облі…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Зігрійте стареньких у лікарні
Підтримати
Соціальна допомога
Зігрійте стареньких у лікарні
Старенькі люди в паліативному відділенні, позбавлені хворобою можливості активно рухатися, потребують те…
Куражна Скарбничка
Підтримати
Соціальна допомога
Куражна Скарбничка
Скарбничка проєкту «Кураж» — культурних заходів в Києві.
Показати всі