Допомога важкохворим. 3
Допомога важкохворим. 3

Допомога важкохворим. 3

Проект здійснює
Розпочато: 15.11.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
32298,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32298,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

До Карітасу Київ дуже часто звертаються люди, які потребують підгузників. Окрім цього, маємо ще і під опікою таких людей, яким підгузники дуже потрібні, і на превеликий жаль ми не маємо можливості придбати їх у потрібній кількості. Тому просимо допомоги та підтримки всіх небайдужих людей!

Летять роки… Проминає безтурботне дитинство, молодість зі своїми проблемами і щасливими подіями, вірними друзями і палким коханням. І зовсім непомітно за вікном з'являється глибока осінь твого життя…

Безпорадна старість, тяжкі невиліковні хвороби і гнітюча самотність. Пройшовши через все життя, ми не знаємо, як будемо жити в старості, чи буде шматочок хліба і ліки, людина, яка подасть руку допомоги і підтримки. 

Благодійний Фонд «Карітас – Київ» вже понад 16 років не залишає людей похилого віку наодинці зі своїм горем і проблемами. Соціальні працівники доброзичливо спілкуються з кожною літньою людиною, дослуховуються до їх прохань, облаштовують побут з урахуванням потреб. Також, допомагаємо продуктами харчування, постільною білизною, за необхідністю – милицями та інвалідними візками. Але є ще нагальна проблема в придбанні пеленок та підгузків для лежачих малозабезпечених людей похилого віку, тяжкохворих, інвалідів. Це ті люди, яким на жаль, вже немає звідки чекати допомоги.

БФ «Карітас- Київ» просить всіх людей, розуміючих проблеми старості та догляду, допомогти нам зібрати кошти на підгузки і пеленки.

У центрі уваги медико-соціальної опіки Карітасу є не окремі проблеми людини, а ціла її особистість і середовище, що її оточує. Працівники Карітасу намагаються надати максимально якісну комплексну допомогу, беручи до уваги не лише фізичні, а й духовно-психологічні проблеми людини. Надається широкий спектр послуг — догляд за тілом, медичні послуги, ведення домашнього господарства, вирішення юридичних питань, організація дозвілля, психологічний супровід та інше. Працівники «Домашньої опіки» допомагають також налагодити позитивні взаємовідносини між членами сім’ї, а навчають правильному доглядові за хворими, психологічно супроводжують після втрати близької людини.

Приблизна мінімальна потреба для нашої організації у такій послузі - 6000-7000 підгузків на рік (на добу потрібно в середньому 3-4 памперси на особу). Вартість одного підгузка складає 14-17 грн.

Минулого року двічі завдяки благодійникам УББ вдалося зібрати понад 50 тис. грн. За них було придбано підгузники та пеленки. Дякуючи Вам, просимо допомогти нам не відмовляти потребуючим – зібрати кошти на підгузки і пеленки для лежачих тяжкохворих людей похилого віку. Адже то є велике щастя для стареньких – коли до них ставляться уважно, не принижують їхню людську гідність ; забезпечують належний догляд з урахуванням фізичних особливостей і потреб лежачої людини.

Просимо Вас допомогти нам допомагати іншим - не відмовляти потребуючим людям у найнеобхіднішому, у підгузниках.

ID: 2656
Підтримали
Благодійна допомога
06.01.2017 23:44
87,83 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:36
51,01 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:32
15,27 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 23:03
101,96 грн.
Благодійна допомога
06.01.2017 22:40
71,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Гідне життя для стареньких. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Гідне життя для стареньких. 5
Домівка, меблі, речі повсякденного вжитку – рушники, постільна білизна, домашній одяг (халат, нічна соро…
Засоби реабілітації для стареньких. 4
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби реабілітації для стареньких. 4
Старість та самотність створюють людині багато обмежень, як фізичних, так і психологічних. Те, що раніше…
Подушка під подушку
Підтримати
Соціальна допомога
Подушка під подушку
Просимо допомогти у зборі коштів на закупівлю постільної білизни, ковдр та подушок для дітей з бідних сі…
Відкриваючи Україну
Підтримати
Соціальна допомога
Відкриваючи Україну
Дитинство-юність – найпрекрасніший період у житті людини. І дуже важливо використати цю найщасливішу пор…
Показати всі