Допоможемо Максиму здобути зір
Допоможемо Максиму здобути зір
Завершений

Допоможемо Максиму здобути зір

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.11.2021
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
12656,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12656,00 грн.

Максим народився та виріс у містечку Звенигородка Черкаської області. У дитинстві зі здоров'ям у хлопчика було все добре, хворів він нечасто. Єдине, що турбує юнака, – це проблеми з зором. 

Відразу після народження на одному оці в Максима лікарі виявили аномалію Петерса (це вроджена патологія рогівки та переднього сегмента ока). А півтора року тому в інше – здорове око – потрапив уламок скла. Зір у хлопця почав погіршуватися, і півроку тому йому провели обстеження, де і виявили катаракту на обох очах. Почується Максим не дуже добре. При яскравому сонячному світлі у нього темніє в очах, хлопець не дуже добре навчається: йому важко, він погано бачить, тому й інтересу до навчання не має. Найбільше Максиму подобається спорт – бокс, футбол, легка атлетика, але займатися на повну або відвідувати спортивні секції він не може через поганий зір.

Виправити ситуацію можуть операції із заміни кришталиків обох очей. Спочатку лікарі планують провести оперативне втручання на одному оці, згодом – на іншому. Проте коштів, аби закупити все необхідне для їх проведення, у родини немає. Тому на dobro.ua ми розпочинаємо збір коштів на проведення першої операції із заміни кришталика на оці Максима.

Друзів у Максима небагато, він стриманий і замкнений у собі хлопець. Має брата, який є йому і другом, та сестру, але вона мешкає окремо. Тато Максима працює кочегаром у дитячому садку, а мама продає чай та каву на ринку. Дохід сім'ї незначний, його ледве вистачає на життя. Оплатити необхідні для операції матеріали вони не спроможні. Фінансової підтримки їм чекати немає звідки, тому всі свої надії Максим покладає на благодійників. 

Ви можете допомогти йому здобути зір і нормальне життя!

Повне ім’я: Говяда Максим Валерійович, 24.07.2006 р.
Місто: Звенигородка, Черкаська область
Діагноз: катаракта обох очей
ID: 7590
Підтримали
Благодійна допомога
30.11.2021 20:33
5931,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2021 20:15
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2021 19:58
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2021 18:15
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.11.2021 13:02
49,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Маленька Дарʼя чекає на допомогу
Підтримати
Здоров'я
Маленька Дарʼя чекає на допомогу
Дарʼя – дівчинка з двійні, яка народилася на 31 тижні вагітності з вагою 1,230 кг, а вже через декілька …
Допоможемо Леву не відчувати себе інакшим
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Леву не відчувати себе інакшим
Лев – активна та життєрадісна дитина, він пішов у садочок, почав розмовляти. Але, на жаль, у віці 5 рокі…
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Миколі Івановичу потрібна допомога на лікування. 3
У Миколи Івановича стався інфаркт, і після нього почалися серцеві напади, що супроводжувалися слабкістю …
Долаємо хвороби разом!
Підтримати
Здоров'я
Долаємо хвороби разом!
Двоє хворих дітей в родині – надвелике навантаження. І Олегу, і Вові потрібні заняття для психо-мовного …
Показати всі