Допоможемо важкохворій Олександрі!
Допоможемо важкохворій Олександрі!
Завершений

Допоможемо важкохворій Олександрі!

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.09.2018
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
82845,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
82845,00 грн.

Відгукніться, попри нелегкий для всіх час, і спільно допоможемо родині Олександри! Щоб дитина мала можливість жити та пересуватися, Олександрі потрібна щоденна допомога. У зв'язку з хворобою Саша позбавлена можливості ходити, стояти, самостійно сидіти і обслуговувати себе, вона повністю залежна від допомоги інших. Нова коляска допоможе безболісно, комфортно і більш тривалий час перебувати у вертикальному положенні, що життєво необхідно для нормального функціонування організму.

Спеціальний додаток для купання допоможе полегшити водні процедури, які є невід'ємною частиною в житті кожної людини. Придбання памперсів – необхідна щоденна річ, без якої неможливо комфортне життя дитини. Це все коштує грошей, які сім'я в цей важкий час не в змозі заробити, оскільки донька Олександра потребує постійного догляду, а її тато – людина з інвалідністю (візочник). Сума не дуже велика, і ми сподіваємося, що разом ми допоможемо Олександрі!

Через важку хворобу, діагноз ДЦП, подвійна геміплегія з приводячими контрактурами стегон, згинальні контрактури в ліктьових і колінних суглобах, гідроцефалія (шунт залежна), фокальна симптоматична епілепсія, ангіопатія сітківки ока, дизартрія, еквінус вальгус стоп, сходяча альтернуюча косоокість, прогресуючий сколіоз, оцінка за системою CMFCS- IV-V ступінь порушень руху дівчинці потрібна постійна (безперервна) реабілітація і медикаментозне лікування. Батьки протягом 17 років постійно борються за здоров'я своєї дитини, але за цей час фінансові резерви сім'ї майже вичерпані. Сума – майже непідйомна!

Саша, як будь-яка людина, хоче ходити, рухатися, самостійно себе обслуговувати, гратися з іншими дітками, але важкий діагноз прикував її до ліжка і позбавив цих звичайних і майже непомітних для здорової дитини радостей життя. Наше милосердя і допомога стануть для хворої дівчинки можливістю жити трохи легше.  Ми впевнені: разом ми здатні допомогти нужденній дитині! Ми хочемо допомогти родині Олександри, щоб виправдалися надії мами, і її донька могла більше часу проводити комфортно в колясці і мати необхідні речі для щоденного догляду, які, на жаль, є не розкішшю, а життєвою необхідністю!

 

ПІБ: Захарова Олександра Юріївна, 05.11.2000 р.

Місто: Білгород-Дністровський, Одеська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія з приводячими контрактурами стегон, згинальні контрактури в ліктьових і колінних суглобах, гідроцефалія (шунт залежна), фокальна симптоматична епілепсія, ангіопатія сітківки ока, дизартрія, еквінус вальгус стоп, сходяча альтернуюча косоокість, прогресуючий сколіоз, оцінка за системою CMFCS- IV-V ступінь порушень руху

ID: 4476
Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2019 11:48
10798,78 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 11:34
840,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 11:19
500,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 09:20
203,85 грн.
Vladyslava Vasylets
17.12.2019 08:49
356,47 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хвороба не завадить її саморозвитку
Підтримати
Здоров'я
Хвороба не завадить її саморозвитку
Аня Ліщук надзвичайно активна, спортивна і талановита восьмирічна дівчинка. В травні минулого року дівчи…
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі