Допоможемо ветерану з потрійною ампутацією
Допоможемо ветерану з потрійною ампутацією
Завершений

Допоможемо ветерану з потрійною ампутацією

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.11.2023
Волинська обл.
Завершений
Всього зібрано
557971,16 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
557971,16 грн.

Внаслідок бойових дій Олександр отримав ампутацію 3 кінцівок і зараз потребує сучасне колісне крісло, яке зможе повернути рух в його життя.

Чотири роки тому Олександр працював за кордоном, заробляв достатньо коштів, щоб забезпечити свою родину. Однак ситуація на сході України змусила його повернутися додому і стати військовим, адже понад усе він прагнув щасливого майбутнього у вільній і незалежній Україні для дружини та дітей.

Рішення стати військовим було виваженим. Щоправда, його родина навіть не знала, що Олександр твердо вирішив долучитися до лав ЗСУ. Тому після повернення до України чоловік просто вирушив до військкомату, пройшов комісію і підписав контракт. Першу контузію, унаслідок якої втратив слух, Олександр отримав 3 грудня. Та пролікувавшись, він знову повернувся до побратимів, щоб зупинити російських варварів, які шматували Україну.

27 березня 2023 року чоловік отримав важке поранення біля села Берестове Донецької області. В той день Олександр разом із товаришами пішов на допомогу підрозділу, який потрапив в оперативне оточення. У хлопців закінчувався БК, майже всі були поранені, ворог наближався. Тому Олександр із побратимами зробили відчайдушну вилазку, але окупанти теж не планували здаватися, в бою Олександр отримав складне поранення рук та ніг.

Побратими на місці наклали турнікети на три кінцівки. Через постійні мінометно-артилерійські обстріли не було можливості негайно здійснити евакуацію поранених. Первинну медичну допомогу Олександрові надали лише за декілька годин у Слов’янську, після чого його відправили в лікарню Мечникова в Дніпро, де ампутували кінцівки.

3 квітня 2023 року Олександра гелікоптером перевезли до Київського шпиталю. Понад місяць чоловік перебував у медикаментозній комі, до свідомості прийшов на початку травня і побачив наслідки поранення. Був біль, розпач, гіркота і сум.

Чоловік чотири місяці провів у реанімації: пережив дві зупинки серця, інсульт, у нього не працювали нирки. Більшість цивільних медичних закладів, на жаль, не наважувалися братись за його лікування. Казали, що з таким перебігом хвороби та складним пораненням люди просто не виживають. Та поруч весь час була любляча дружина Оля. Вона вірила в диво, в силу кохання.

Наступний крок – придбання колісного крісла Meyra iChair MC2, яке допоможе Олександру відчувати себе самостійним та мобільним не тільки в приміщені.

Ця модель має потужнішу прохідність, підвищену швидкість, запас ходу. Пневматика, якою забезпечено крісло, дозволяє зручно та комфортно пересуватися по нерівній поверхні, долати невеличкі перешкоди. Воно безпечне (не перевернеться), тому не потрібна людина, яка буде страхувати під час руху.

І головне, Meyra iChair MC2 дозволяє керування головою та джойстиком. Керування джойстиком буде в пригоді після протезування верхніх кінцівок.

Зараз Олександрові потрібна наша з вами підтримка, тож не будьмо байдужими!

Повне ім’я: Вихрук Олександр, 11.03.1980 р.
Місто: с. Вишнів, Волинська область
Діагноз: ампутація правої нижньої кінцівки на рівні верхньої третини стегна. Ампутація лівої верхньої кінцівки на рівні верхньої третини плеча. Ампутація правої верхньої кінцівки на рівні верхньої третини плеча
ID: 9125
Підтримали
Благодійна допомога
25.12.2023 20:32
300,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2023 19:56
200,00 грн.
Андрій
25.12.2023 19:51
13,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2023 17:52
45,00 грн.
Андрій
25.12.2023 16:14
15,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Як болить серце матері, коли хворіє дитина! А коли мати знає, що дитина важко хвора, вона відчуває несте…
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Показати всі