Допоможи дитині!
Допоможи дитині!
Завершений

Допоможи дитині!

Розпочато: 07.11.2014
Київська область
Завершений
Всього зібрано
24955,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24955,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

БФ "Допомога заради майбутнього" спільно з Київським обласним центром СНІДу продовжує акцію "Допоможи дитині!" по допомозі дітям з ВІЛ-статусом в Київській області. На сьогоднішній день на обліку в Київському обласному центрі СНІДу стоїть на обліку 87 таких діток, 80 з них вже приймають АРВ-терапію, 300 дітей народжені від батьків з ВІЛ-статусом, і у них дуже слабкий імунітет. Всі вони дуже потребують нашої допомоги, і кожна гривня може врятувати чиєсь дитяче життя!

Завдяки уже діючому нашому проекту "Мобільна клініка" з вересня цього року є можливість відстежити стан цих дітей та сімей в цілому на власні очі в Яготинському, Боярському, Бородянському, Іванківському та Баришівському районах. Матеріальний стан таких родин дуже поганий, а внаслідок цього і стан здоров’я, тому що ні якісного лікування, ні харчування ці сім’ї в переважній більшості собі дозволити не можуть, а держава взагалі про них майже забула або намагається не помічати.

До кінця року заплановано ще 11 виїздів, але в інших районах ситуація приблизно така ж сама. Завдяки допомозі партнерів та небайдужих людей існує можливість вивезти мобільну бригаду лікарів та соцпрацівників з Київського центру СНІДу та "Охматдиту" в ці райони і обстежити цих дітей і навіть дорослих, але цього замало. Їм дуже потрібні медикаменти, памперси, дитяче харчування тощо. Тому ми і вирішили організувати збір будь-якої допомоги для цих дітей та сімей, так як завдяки автомобілю "Мобільної клініки" ще й буде змога доставити цю допомогу безпосередньо до цих дітей та сімей. Також є необхідність у допомозі з проїздом діток для здачі аналізів в Київський обласний центр СНІДу, так як більшість сімей малозабезпечені і проживають у віддалених районах Київської області. Уже відбулася перша така поїздка. Щира вдячність нашим партнерам, які відгукнулися і допомогли з транспортом.

До кінця року ми плануємо відвідати Васильківський, Фастівський, Макарівський, Миронівський, Білоцерківський, Тетіївський, Вишгородський, Богуславський, Поліський райони та дуже сподіваємось, що ця акція допоможе доставити зібрану допомогу до діточок та сімей у цих районах. А також допоможе хоча б трохи вирішити проблему із забезпеченням необхідних потреб Київського обласного центру СНІДу. Планується здійснювати виїзди в кожний район Київської області.

Дякуємо всім, хто відгукнеться! Ми не можемо залишатися байдужими, давайте разом подаруємо цим дітям надію. Будь-яка допомога не буде зайвою, адже кожна гривня або будь-яка інша допомога може врятувати чиєсь дитяче життя!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
WOG
16.01.2015 16:44
20918,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 13:11
20,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2015 12:17
97,00 грн.
Благодійна допомога
12.01.2015 20:30
40,00 грн.
Юля Савченко
07.01.2015 17:49
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Подарувати дитинство Артему! 2
Артемко – дуже веселий, позитивний і люблячий малюк. Але життя його склалася так, що він змушений прожив…
Підтримати
Здоров'я
Лікувальне харчування
Допоможіть нам придбати спеціальне харчування, необхідне дітям після хіміотерапії.
Підтримати
Здоров'я
Врятуємо сотні життів разом!
Дитячий рак – хвороба виліковна, але одужання залежить не тільки від вправності лікарів чи наявності пре…
Підтримати
Здоров'я
Материнський обов'язок – жити. 4
Замість новорічного настрою у 8-річної Даніели тривога: мамі погано, терміново потрібні ліки і єдина мо…
Показати всі