Допоможи дитині!
Допоможи дитині!
Завершений

Допоможи дитині!

Розпочато: 07.11.2014
Київська область
Завершений
Всього зібрано
24955,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24955,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

БФ "Допомога заради майбутнього" спільно з Київським обласним центром СНІДу продовжує акцію "Допоможи дитині!" по допомозі дітям з ВІЛ-статусом в Київській області. На сьогоднішній день на обліку в Київському обласному центрі СНІДу стоїть на обліку 87 таких діток, 80 з них вже приймають АРВ-терапію, 300 дітей народжені від батьків з ВІЛ-статусом, і у них дуже слабкий імунітет. Всі вони дуже потребують нашої допомоги, і кожна гривня може врятувати чиєсь дитяче життя!

Завдяки уже діючому нашому проекту "Мобільна клініка" з вересня цього року є можливість відстежити стан цих дітей та сімей в цілому на власні очі в Яготинському, Боярському, Бородянському, Іванківському та Баришівському районах. Матеріальний стан таких родин дуже поганий, а внаслідок цього і стан здоров’я, тому що ні якісного лікування, ні харчування ці сім’ї в переважній більшості собі дозволити не можуть, а держава взагалі про них майже забула або намагається не помічати.

До кінця року заплановано ще 11 виїздів, але в інших районах ситуація приблизно така ж сама. Завдяки допомозі партнерів та небайдужих людей існує можливість вивезти мобільну бригаду лікарів та соцпрацівників з Київського центру СНІДу та "Охматдиту" в ці райони і обстежити цих дітей і навіть дорослих, але цього замало. Їм дуже потрібні медикаменти, памперси, дитяче харчування тощо. Тому ми і вирішили організувати збір будь-якої допомоги для цих дітей та сімей, так як завдяки автомобілю "Мобільної клініки" ще й буде змога доставити цю допомогу безпосередньо до цих дітей та сімей. Також є необхідність у допомозі з проїздом діток для здачі аналізів в Київський обласний центр СНІДу, так як більшість сімей малозабезпечені і проживають у віддалених районах Київської області. Уже відбулася перша така поїздка. Щира вдячність нашим партнерам, які відгукнулися і допомогли з транспортом.

До кінця року ми плануємо відвідати Васильківський, Фастівський, Макарівський, Миронівський, Білоцерківський, Тетіївський, Вишгородський, Богуславський, Поліський райони та дуже сподіваємось, що ця акція допоможе доставити зібрану допомогу до діточок та сімей у цих районах. А також допоможе хоча б трохи вирішити проблему із забезпеченням необхідних потреб Київського обласного центру СНІДу. Планується здійснювати виїзди в кожний район Київської області.

Дякуємо всім, хто відгукнеться! Ми не можемо залишатися байдужими, давайте разом подаруємо цим дітям надію. Будь-яка допомога не буде зайвою, адже кожна гривня або будь-яка інша допомога може врятувати чиєсь дитяче життя!

ID: 1157
Підтримали
WOG
16.01.2015 16:44
20918,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 13:11
20,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2015 12:17
97,00 грн.
Благодійна допомога
12.01.2015 20:30
40,00 грн.
Юля Савченко
07.01.2015 17:49
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Рятівна операція для Насті
Підтримати
Здоров'я
Рятівна операція для Насті
Мрія Насті – вилікуватися і допомагати тим, хто хворіє. Дівчина вірить, що випробування хворобою випало …
Аутизм не вирок
Підтримати
Здоров'я
Аутизм не вирок
Останнім часом у Тимура пішов поштовх в розвитку, він краще почав розуміти звернену мова, і легше засвою…
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Підтримати
Здоров'я
Наліпку купив - добро з М!КО зробив! Літо
Яскрава, літня та найголовніше - добра акція від мережі ресторанів Євразія знову в ефірі! Цього літа …
Інгаляції рятують життя. 7
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 7
Тут «ранок починається не з кави». Мами діток з важким діагнозом муковісцидоз в першу чергу поспішають …
Показати всі