Допоможи дитині!
Допоможи дитині!
Завершений

Допоможи дитині!

Розпочато: 07.11.2014
Київська область
Завершений
Всього зібрано
24955,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24955,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

БФ "Допомога заради майбутнього" спільно з Київським обласним центром СНІДу продовжує акцію "Допоможи дитині!" по допомозі дітям з ВІЛ-статусом в Київській області. На сьогоднішній день на обліку в Київському обласному центрі СНІДу стоїть на обліку 87 таких діток, 80 з них вже приймають АРВ-терапію, 300 дітей народжені від батьків з ВІЛ-статусом, і у них дуже слабкий імунітет. Всі вони дуже потребують нашої допомоги, і кожна гривня може врятувати чиєсь дитяче життя!

Завдяки уже діючому нашому проекту "Мобільна клініка" з вересня цього року є можливість відстежити стан цих дітей та сімей в цілому на власні очі в Яготинському, Боярському, Бородянському, Іванківському та Баришівському районах. Матеріальний стан таких родин дуже поганий, а внаслідок цього і стан здоров’я, тому що ні якісного лікування, ні харчування ці сім’ї в переважній більшості собі дозволити не можуть, а держава взагалі про них майже забула або намагається не помічати.

До кінця року заплановано ще 11 виїздів, але в інших районах ситуація приблизно така ж сама. Завдяки допомозі партнерів та небайдужих людей існує можливість вивезти мобільну бригаду лікарів та соцпрацівників з Київського центру СНІДу та "Охматдиту" в ці райони і обстежити цих дітей і навіть дорослих, але цього замало. Їм дуже потрібні медикаменти, памперси, дитяче харчування тощо. Тому ми і вирішили організувати збір будь-якої допомоги для цих дітей та сімей, так як завдяки автомобілю "Мобільної клініки" ще й буде змога доставити цю допомогу безпосередньо до цих дітей та сімей. Також є необхідність у допомозі з проїздом діток для здачі аналізів в Київський обласний центр СНІДу, так як більшість сімей малозабезпечені і проживають у віддалених районах Київської області. Уже відбулася перша така поїздка. Щира вдячність нашим партнерам, які відгукнулися і допомогли з транспортом.

До кінця року ми плануємо відвідати Васильківський, Фастівський, Макарівський, Миронівський, Білоцерківський, Тетіївський, Вишгородський, Богуславський, Поліський райони та дуже сподіваємось, що ця акція допоможе доставити зібрану допомогу до діточок та сімей у цих районах. А також допоможе хоча б трохи вирішити проблему із забезпеченням необхідних потреб Київського обласного центру СНІДу. Планується здійснювати виїзди в кожний район Київської області.

Дякуємо всім, хто відгукнеться! Ми не можемо залишатися байдужими, давайте разом подаруємо цим дітям надію. Будь-яка допомога не буде зайвою, адже кожна гривня або будь-яка інша допомога може врятувати чиєсь дитяче життя!

ID: 1157
Підтримали
WOG
16.01.2015 16:44
20918,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 13:11
20,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2015 12:17
97,00 грн.
Благодійна допомога
12.01.2015 20:30
40,00 грн.
Юля Савченко
07.01.2015 17:49
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
На сторожі дитячого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На сторожі дитячого здоров'я
У відділенні кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні знаходиться багато дорогого уста…
Останній ривок Олега до перемоги
Підтримати
Здоров'я
Останній ривок Олега до перемоги
Раптова втрата свідомості у шкільній їдальні, обстеження і приголомшливий діагноз: пухлина головного моз…
Показати всі