Допоможи дитині-2
Допоможи дитині-2
Завершений

Допоможи дитині-2

Розпочато: 11.02.2015
Київська область
Завершений
Всього зібрано
29923,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
29923,00 грн.

Дорогі друзі! Благодійний фонд "Допомога заради майбутнього" спільно з Кабінетами довіри Київської області продовжує акцію "Допоможи дитині!" по допомозі дітям з ВІЛ-статусом в Київській області. На сьогоднішній день на обліку в Київському обласному центрі СНІДу стоїть на обліку 87 таких діток, 80 з них вже приймають АРВ-терапію, 300 дітей народжені від батьків з ВІЛ-статусом і у яких дуже слабкий імунітет. Це вже другий етап проєкту, і кожна гривня може врятувати чиєсь дитяче життя!

Ми не можемо залишатися байдужими, давайте разом подаруємо їм надію. Будь-яка допомога не буде зайвою, адже навіть кожна гривня або будь-яка інша допомога може врятувати чиєсь дитяче життя!

Завдяки проєкту "Мобільна клініка" ми з вересня цього року мали можливість відстежити стан цих дітей та сімей в цілому на власні очі в Яготинському, Боярському, Бородянському, Іванківському та Баришівському районах. Матеріальний стан дуже поганий, а внаслідок цього і стан здоров’я, тому що ні якісного лікування, ні харчування ці сім’ї в переважній більшості собі дозволити не можуть, а держава взагалі про них майже забула або намагається не помічати.

До кінця року заплановано ще 11 виїздів, але в інших районах ситуація приблизно така ж сама. Завдяки допомозі партнерів та небайдужих людей існує можливість вивезти мобільну бригаду лікарів та соцпрацівників з Київського центру СНІДу та "Охматдиту" в ці райони і обстежити цих дітей і навіть дорослих, але цього замало. Їм дуже потрібні медикаменти, памперси, дитяче харчування тощо. Тому ми і вирішили організувати збір будь-якої допомоги для цих дітей та сімей, так як завдяки автомобілю "Мобільної клініки" ще й буде змога доставити цю допомогу безпосередньо до цих дітей та сімей. Також є необхідність у допомозі з проїздом діток для здачі аналізів в Київський обласний центр СНІДу, так як більшість сімей малозабезпечені і проживають у віддалених районах Київської області. Уже відбулася перша така поїздка. Щира вдячність нашим партнерам, які відгукнулися і допомогли з транспортом.

Дуже показовим став виїзд до смт. Бородянка. В одній сім’ї дитина була знайдена в дуже важкому стані з двосторонню пневмонією та майже задихалася. Її терміново було госпіталізовано на стаціонар клініки "Охматдит". А у батьків не було коштів навіть на проїзд, не говорячи вже про обстеження. А в іншій сім’ї умови проживання просто викликали жах: сільська хата, у якій проживають батько-алкоголік, мати та троє дітей, у якій немає ніяких побутових умов та яка майже розвалюється. Про поїздку на обстеження мова взагалі там не йшла.

До кінця 2014 року ми вже відвідали Васильківський, Фастівський, Миронівський, Рокитнянський, Богуславський, Боярський, Бориспільський, Іванківський, Бородянський, Яготинський, Березанський та Баришівський райони, підписали з ними договір про співпрацю на 10 років. В 2015 році сподіваємось охопити всю Київську область. Ця акція допомагає доставляти зібрану допомогу до діточок та сімей у цих районах. "Мобільна клініка" вже буде працювати до квітня 2015 року, так як є фінансування і, сподіваємося, буде працювати постійно, так як виявилось, що це дуже важливий і потрібний на сьогодні проєкт. Ми плануємо здійснювати виїзди до кожного району Київської області.

Дякуємо всім, хто відгукнеться!!! Ми віримо, що у світі немає зла – є відсутність добра, а в добро вірять лише ті, хто його робить.

ID: 1328
Підтримали
Благодійна допомога
09.07.2016 23:14
8780,00 грн.
Olga Polav
08.07.2016 19:33
300,00 грн.
Благодійна допомога
08.07.2016 11:30
50,00 грн.
Oleksii
06.07.2016 16:27
20,00 грн.
Благодійна допомога
05.07.2016 14:28
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Мрію про здорове дитинство
Підтримати
Здоров'я
Мрію про здорове дитинство
Крихітний Нікіта народився на 31 тижні вагітності з вагою всього 1,540 грамів. Малюка відразу перевели в…
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Показати всі