Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Завершений

Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2

Проект здійснює
Розпочато: 14.04.2017
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
23244,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23244,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені – особливо. Проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, яку в нашому суспільстві недооцінюють. У дітей, які народилися з вагою менше 1 000 грамів, легені не встигають "дозріти" і повністю розкритися під час першого вдиху, а серце – почати битися впевнено!

Передчасно народжені діти – це особливо група дітей, які повністю залежать від кваліфікованої допомоги лікарів і спеціального устаткування. Недоношені діти народжуються з недорозвиненими органами і системами, ще не пристосованими до функціонування поза утробом матері. Тому практично завжди розвиваються які-небудь ускладнення.

Так як організм малюків, що з'явилися на світ раніше терміну, не може самостійно справлятися з деякими функціями, за такими дітками потрібен особливо ретельний догляд. Основна проблема полягає в терморегуляції. Малюка дуже легко переохолодити або, навпаки, перегріти. У зв'язку з цим дитину поміщають в кувез (пластиковий бокс) або кисневу палатку, в яких підтримується оптимальна температура і подається кисень тим малюкам, які поки не можуть дихати на повну силу. Малюків з великим ступенем недоношеності і низькою вагою поміщають спочатку в закритий кувез, потім, у міру поліпшення їх стану, – у відкритий.

У перші дні життя дитинки не дістають з кувеза, весь догляд здійснюється безпосередньо всередині. Для того, щоб уникнути застійних явищ або деформацій голови, малюка перевертають кожні 2-3 години. Новонародженого підключають до декількох апаратів, які реєструють всі основні показники його стану (температуру, пульс, дихання), дозують препарати.

Проведення правильної дозованої інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. І головним витратним матеріалом, що дозволяє підключити дитинку до насоса, є канюля – катетер, який призначений для проведення інфузійної терапії.

Внутрішньовенний катетер – це виріб медичного призначення для тривалого введення лікарських засобів в периферичні вени (до 3-х діб) або виведення рідини, розчинів лікарських речовин. Він зменшує травмування маленьких дитячих вен. Завдяки цьому проекту ми закупимо сотні стерильних подовжувачів для катетерів.

Саме таких витратних і дуже необхідних матеріалів постійно не вистачає в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі зі стаціонаром, де кожен день народжуються недоношені дітки. Кожен день їм необхідний особливий, ретельний медичний догляд.

Ми закликаємо вас не залишатися байдужими і підтримати проект, який допоможе нам забезпечити Дніпропетровський обласний перинатальний центр катетарами і стерильними подовжувачами, яких вистачить мінімум на півроку.

Раніше ми вже збирали кошти на закупівлю обладнання для Дніпровського обласного перетинального центру. Попередній проект тут.

ID: 3005
Підтримали
Оксана V
31.05.2017 17:10
1388,80 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:58
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:50
101,96 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:06
509,62 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 13:43
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Операція "коагуляція"
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допоможе нам врятувати 600 дітей з вродженими вадами серця з у…
Разом рятуємо маленькі серця!
Підтримати
Здоров'я
Разом рятуємо маленькі серця!
Мережа магазинів "Антошка" спільно з брендами дитячого харчування «Bebi premium», «Hame», «Hamanek», «Фр…
Врятувати венки дітей
Підтримати
Здоров'я
Врятувати венки дітей
Дітки, хворі на рак, щодня витримують безліч введень ліків. Через це їх маленькі венки набрякають, ховаю…
Показати всі