Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Завершений

Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.04.2017
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
23244,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23244,00 грн.

В останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені – особливо. Проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, яку в нашому суспільстві недооцінюють. У дітей, які народилися з вагою менше 1 000 грамів, легені не встигають "дозріти" і повністю розкритися під час першого вдиху, а серце – почати битися впевнено!

Передчасно народжені діти – це особливо група дітей, які повністю залежать від кваліфікованої допомоги лікарів і спеціального устаткування. Недоношені діти народжуються з недорозвиненими органами і системами, ще не пристосованими до функціонування поза утробом матері. Тому практично завжди розвиваються які-небудь ускладнення.

Так як організм малюків, що з'явилися на світ раніше терміну, не може самостійно справлятися з деякими функціями, за такими дітками потрібен особливо ретельний догляд. Основна проблема полягає в терморегуляції. Малюка дуже легко переохолодити або, навпаки, перегріти. У зв'язку з цим дитину поміщають в кувез (пластиковий бокс) або кисневу палатку, в яких підтримується оптимальна температура і подається кисень тим малюкам, які поки не можуть дихати на повну силу. Малюків з великим ступенем недоношеності і низькою вагою поміщають спочатку в закритий кувез, потім, у міру поліпшення їх стану, – у відкритий.

У перші дні життя дитинки не дістають з кувеза, весь догляд здійснюється безпосередньо всередині. Для того, щоб уникнути застійних явищ або деформацій голови, малюка перевертають кожні 2-3 години. Новонародженого підключають до декількох апаратів, які реєструють всі основні показники його стану (температуру, пульс, дихання), дозують препарати.

Проведення правильної дозованої інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. І головним витратним матеріалом, що дозволяє підключити дитинку до насоса, є канюля – катетер, який призначений для проведення інфузійної терапії.

Внутрішньовенний катетер – це виріб медичного призначення для тривалого введення лікарських засобів в периферичні вени (до 3-х діб) або виведення рідини, розчинів лікарських речовин. Він зменшує травмування маленьких дитячих вен. Завдяки цьому проєкту ми закупимо сотні стерильних подовжувачів для катетерів.

Саме таких витратних і дуже необхідних матеріалів постійно не вистачає в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі зі стаціонаром, де кожен день народжуються недоношені дітки. Кожен день їм необхідний особливий, ретельний медичний догляд.

Ми закликаємо вас не залишатися байдужими і підтримати проєкт, який допоможе нам забезпечити Дніпропетровський обласний перинатальний центр катетарами і стерильними подовжувачами, яких вистачить мінімум на півроку.

Раніше ми вже збирали кошти на закупівлю обладнання для Дніпровського обласного перетинального центру. Попередній проєкт тут.

ID: 3005
Підтримали
Оксана V
31.05.2017 17:10
1388,80 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:58
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:50
101,96 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:06
509,62 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 13:43
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
На скільки процентів працюють їхні легені? 3
Підтримати
Здоров'я
На скільки процентів працюють їхні легені? 3
Чому стало важко дихати? Чи працює призначене лікування? Поспішати в лікарню чи можна лікуватись вдома? …
Відновлення лікарень. Запорізька область
Підтримати
Здоров'я
Відновлення лікарень. Запорізька область
Завдяки проєкту ми закупимо лабораторний аналізатор для Вільнянської лікарні Запорізької області. Допомо…
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Показати всі