Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2
Завершений

Допоможи недоношеним діткам. Дніпро. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.04.2017
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
23244,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23244,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені – особливо. Проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, яку в нашому суспільстві недооцінюють. У дітей, які народилися з вагою менше 1 000 грамів, легені не встигають "дозріти" і повністю розкритися під час першого вдиху, а серце – почати битися впевнено!

Передчасно народжені діти – це особливо група дітей, які повністю залежать від кваліфікованої допомоги лікарів і спеціального устаткування. Недоношені діти народжуються з недорозвиненими органами і системами, ще не пристосованими до функціонування поза утробом матері. Тому практично завжди розвиваються які-небудь ускладнення.

Так як організм малюків, що з'явилися на світ раніше терміну, не може самостійно справлятися з деякими функціями, за такими дітками потрібен особливо ретельний догляд. Основна проблема полягає в терморегуляції. Малюка дуже легко переохолодити або, навпаки, перегріти. У зв'язку з цим дитину поміщають в кувез (пластиковий бокс) або кисневу палатку, в яких підтримується оптимальна температура і подається кисень тим малюкам, які поки не можуть дихати на повну силу. Малюків з великим ступенем недоношеності і низькою вагою поміщають спочатку в закритий кувез, потім, у міру поліпшення їх стану, – у відкритий.

У перші дні життя дитинки не дістають з кувеза, весь догляд здійснюється безпосередньо всередині. Для того, щоб уникнути застійних явищ або деформацій голови, малюка перевертають кожні 2-3 години. Новонародженого підключають до декількох апаратів, які реєструють всі основні показники його стану (температуру, пульс, дихання), дозують препарати.

Проведення правильної дозованої інфузійної терапії таким дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів, що подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. І головним витратним матеріалом, що дозволяє підключити дитинку до насоса, є канюля – катетер, який призначений для проведення інфузійної терапії.

Внутрішньовенний катетер – це виріб медичного призначення для тривалого введення лікарських засобів в периферичні вени (до 3-х діб) або виведення рідини, розчинів лікарських речовин. Він зменшує травмування маленьких дитячих вен. Завдяки цьому проєкту ми закупимо сотні стерильних подовжувачів для катетерів.

Саме таких витратних і дуже необхідних матеріалів постійно не вистачає в Дніпропетровському обласному перинатальному центрі зі стаціонаром, де кожен день народжуються недоношені дітки. Кожен день їм необхідний особливий, ретельний медичний догляд.

Ми закликаємо вас не залишатися байдужими і підтримати проєкт, який допоможе нам забезпечити Дніпропетровський обласний перинатальний центр катетарами і стерильними подовжувачами, яких вистачить мінімум на півроку.

Раніше ми вже збирали кошти на закупівлю обладнання для Дніпровського обласного перетинального центру. Попередній проєкт тут.

ID: 3005
Підтримали
Оксана V
31.05.2017 17:10
1388,80 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:58
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:50
101,96 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 16:06
509,62 грн.
Благодійна допомога
31.05.2017 13:43
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Потрібні життєво необхідні ліки
Підтримати
Здоров'я
Потрібні життєво необхідні ліки
Інна постійно приймає протисудомні препарати, які знижують частоту нападів. Коштують вони недешево, і бю…
Життя, що висить на волосинці. Допоможи крихіткам
Підтримати
Здоров'я
Життя, що висить на волосинці. Допоможи крихіткам
Мета проєкту – допомогти відділенню інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей НДСЛ "ОХМАТДИТ" …
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
Показати всі