Допоможи Владику сказати слово "мама"! 2
Допоможи Владику сказати слово "мама"! 2
Активний

Допоможи Владику сказати слово "мама"! 2

Розпочато: 13.06.2024
Київ
Активний
Залишилось зібрати
12190,01 грн.
Зібрано у відсотках
67%
Потрібно зібрати
38050,00 грн.

Владик народився здоровим та радісним малюком у місті Херсон. Спочатку в дитини не було жодних тривожних симптомів, але згодом хвороба почала поступово проявлятися. Коли Владику було півтора року, загальмувався його розвиток і майже повністю зникло мовлення. Згодом додалися й інші симптоми: Владик перестав реагувати на своє ім'я, у нього зник вказівний жест, хлопчик може крутитися довкола себе, дряпати себе за обличчя, проявляти гіперактивність. А потім в його рідне місто прийшла війна, і маленький Владик разом із мамою та сестрою покинули все та переїхали до іншого міста…

У віці 3 років лікарі встановили Владику діагноз РАС (розлади аутичного спектра), гіперактивність та відсутність концентрації уваги, а також виявили супутню хворобу – нерозбіжну косоокість.

На жаль, навіть зараз після всіх пройдених обстежень достеменно встановити причину затримки розвитку не можуть. Але попри все Владик – життєрадісний хлопчик, він любить малювати фарбами та олівцями, хоча його уваги надовго поки не вистачає, полюбляє гратися, але не реагує на інших дітей.

Лікарі рекомендують на цьому етапі постійні заняття з фахівцями (корекційним педагогом, логопедом, дефектологом, психологом, масажистом) та доповнювати процедурами, які можуть покращити стан Владика. Зараз такі заняття особливо важливі, бо тільки вони допоможуть хлопчику навчитися концентрувати свою увагу, бути більш зосередженим, самостійно почати розмовляти та розуміти суть сказаного. Попередні курси занять вже дали позитивні результати в розвитку дитини: він починає звертати увагу на близьких, розрізняти кольори, бурмотіти окремі склади, посміхатися. Тому вкрай важливо не зупинятися на досягнутому та займатися далі.

"Я знаю, що справжні фахівці реабілітаційного центру допоможуть моєму сину, і він нарешті назве моє ім'я самостійно, буде реагувати на інших, говорити, а не жити в своєму світі, допоможіть моєму синочку дати шанс на повноцінне життя. Я мрію, щоб мій син почав хоча б трішки розмовляти. Тому прошу допомогти моєму синочку пройти таку необхідну реабілітацію", – каже мама Владика.

Мама хлопчика працює вчителькою в школі на пів ставки, фінансове становище скрутне, бо зараз, окрім коштів на харчування по спеціальній дієті Владика, необхідно винаймати житло та лікувати сина.

Зараз мама Владика самостійно не в змозі допомогти сину пройти реабілітацію, тому ми звертаємося до всіх небайдужих із проханням допомогти та зібрати необхідну суму на реабілітацію для Владика!

Повне ім’я: Дубина Владислав Євгенович, 18.04.2019 р.
Місто: Київ
Діагноз: РАС (розлади аутичного спектра), затримка психомовленнєвого розвитку з розладами комунікації
ID: 9513

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Luckfart Янютін
05.07.2024 22:47
80,00 грн.
Благодійна допомога
04.07.2024 09:27
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.07.2024 14:12
200,00 грн.
Благодійна допомога
02.07.2024 20:41
108,00 грн.
Інна Лях
02.07.2024 16:35
500,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Пройти шлях до одужання. 2
Підтримати
Здоров'я
Пройти шлях до одужання. 2
Зараз Дані 12 років, і він продовжує лікування, завдяки якому в хлопчика покращується сон, настрій та ко…
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Давид прагне мати здорове дитинство
Підтримати
Здоров'я
Давид прагне мати здорове дитинство
Довгоочікуваний Давид народився і ріс здоровим хлопчиком… до 4 місяців. Після цього малюк почав відстава…
Показати всі