Допоможіть Даші стати на ніжки!
Допоможіть Даші стати на ніжки!
Завершений

Допоможіть Даші стати на ніжки!

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.03.2016
Луганська область, Сєвєродонецьк
Завершений
Всього зібрано
7101,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7101,00 грн.

Маленькій Даші майже 2 рочки. Перші 3 місяці життя дівчинка провела в реанімації новонароджених. Довге перебування під киснем призвело до втрати зору дитиною. З 8-ми місяців вона перенесла вже 4 важких операції, але це тільки початок її шляху до одужання. Лікування та реабілітація вимагає чималих коштів, батьки не в змозі оплатити необхідний курс терапії, який допоможе донечці стати на ніжки! Ми просимо всіх небайдужих до долі дівчинки людей допомогти зробити Даші її перший крок до одужання!

Народилася вона на 26-му тижні з вагою 950 грамів. Довгоочікувана донечка з'явилася на світ в результаті стрімких пологів, на другий день після народження у неї сталося внутрішньошлуночкові крововиливи 3-го ступеня в лівий і 4-го ступеня у правий шлуночок головного мозку. Три місяці Даша перебувала у важкому стані, але вперто боролася за життя. З них 2,5 місяці вона провела в реанімації новонароджених під апаратом штучної вентиляції легенів, потім у неї ще траплялася зупинка дихання, і ось в 3 місяці, з безліччю діагнозів, в числі яких гідроцефалія, ДЦП, ретинопатія недоношених 2-3 степенів нас із Луганська, де ми лежали, терміново направляють до Києва в ОХМАТДИТ для проведення лазерної операції на очах.

Але хвороба різко прогресувала, і виявилося пізно робити лазер, відбулося повне відшарування сітківки на обох очах. Ми залишилися в Києві, кожні 2 тижні їздили на огляди і консультації до офтальмологів, неврологів, нейрохірурга, робили УЗД, ЕЕГ, МРТ, КТ, все це вимагало чималих коштів.

У віці 8 місяців Дашенька перенесла операцію на голівці – ендоскопічна тривентрикулостомія, у 9 місяців - на правому оці зробили органозберігаючу операцію, у 11 місяців – на лівому оці + реконструкція правого очка. Далі при черговому огляді виявили фіброз на правому оці, і знову операція в 1 рік 1 місяць. Скільки довелося перенести маленькій Даші неможливо описати словами, в січні 2015 року в неї почалися судоми, невролог поставив діагноз: симптоматична епілепсія, затримка статомоторного і психомовного розвитку. Дашенька в свої 2 роки ще погано тримає голівку, не перевертається, не повзає, не сидить.

Ми дуже переживаємо за її розвиток, щомісячні масажі не дають відчутних зрушень. Ми вирішили звернутися в клініку Козявкіна в Трускавці для проведення реабілітаційного курсу, і нам дуже потрібні кошти, сподіваємося що ця реабілітація допоможе нашій донечці стати на ніжки і повноцінно розвиватися надалі. Дуже просимо всіх небайдужих людей надати допомогу Даші на шляху до швидкого одужання!

 

ПІБ: Туаєва Дар'я Олександрівна, 05.03.2014

Місто: Луганська область, Сєвєродонецьк

Діагноз: ДЦП

ID: 2028
Підтримали
Благодійна допомога
15.03.2016 17:23
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.03.2016 17:21
600,00 грн.
Благодійна допомога
15.03.2016 17:20
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.03.2016 17:03
1300,00 грн.
Благодійна допомога
15.03.2016 16:50
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрія Степана – ходити!
Підтримати
Здоров'я
Мрія Степана – ходити!
Передчасне народження спричинило низку важких захворювань, зокрема ДЦП. Попереду непростий шлях відновле…
Допоможи рятувати життя на фронті!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи рятувати життя на фронті!
Завдяки проєкту ми закупимо портативний апарат УЗД в машину медичної евакуації, яка знаходиться на викор…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Показати всі