Допоможіть Даші в боротьбі з раком
Допоможіть Даші в боротьбі з раком
Завершений

Допоможіть Даші в боротьбі з раком

Проект здійснює
Розпочато: 09.12.2015
Запорізька область
Завершений
Всього зібрано
11160,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11160,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Даша – володарка дзвінкого голосу та прекрасного почуття гумору. Вона жартує, що у неї є три вікових категорії: зріст 4-річної дитини, вага – 7-річної, а їй 29. У Даші рідкісне вроджене захворювання скелетно-м’язової системи – артрогрипоз. Проте долі виявилося недостатньо цього випробування. Минулого року лікарі виявили у Даші аденокарциному (онкозахворювання прямої кишки). Курс лікування закінчився, і у травні пролунало довгоочікуване "Рак переможений". Проте стався рецидив, і тепер попереду 6 місяців "хімії".

Коли Даша народилася з артрогрипозом, лікарі заявили батькам, що така дитина "не перспективна". Довго не житиме. Запропонували відмовитися від маленької. Проте мама і тато таку пораду не прийняли. За влучним виразом самої Даші: "Я довела, що з цим діагнозом можна нормально і щасливо жити. Якщо не стрибати зі скелі, то можна дожити до 90 років. У дитинстві я взагалі не підозрювала, що чимось відрізняюся від інших. А згодом почала помічати фрази дорослих "бідолашна дівчинка", "ти нас так надихаєш", "ти героїня". Мене завжди дратували ці слова. Не можна прирівнювати інвалідність до героїзму. Просто людина з цим живе, звикає, тому що немає іншого виходу. Головний висновок, до якого я прийшла, - у кожній даній особистій ситуації треба шукати позитив і фокусуватися на тому, що я можу". А може Даша багато: з золотою медаллю закінчила школу, з червоним дипломом – університет. Працює перекладачем та репетитором. Одна з найактивніших волонтерів Благодійного Фонду "Щаслива Дитина". Веде авторський проект про мандрівки "Культурний Шок" на онлайн-радіо.

Інколи хочеться все кинути, але рятує не мужність, навіть не мама, яка, звичайно щосили підтримує, а намагання не думати про труднощі. Навіть якщо ти прикутий до ліжка, для мене це не виправдання бездіяльності. У хворобі є сенс. Страшно звучить. Але ж який може бути сенс в онкологічному діагнозі? Хворобу не можна скасувати, так само як не можна скасувати закони Всесвіту. Однак можна знайти щось радісне. Я отримала потужну підтримку не лише друзів та колег, але й малознайомих людей. Мені говорять: "Ми віримо в тебе". Тож я увімкнула програму виживання. Бо не можна підводити людей, які у тебе вірять. Це мене підтримує. Я завжди знала, що потрібна батькам. Але під час хвороби побачила, що моє життя цінне й для інших. Заради цього можна пережити навіть рак". 

 

ПІБ: Сукач Дар’я Олександрівна, 12.07.1986

Місто: Запорізька область

Діагноз: аденокарцинома прямої кишки, cT3N0M0 G1.Стан після спліт-курсу променевої терапії у сумарній дозі 66 Гр (11.2014.01.2015). 8.2015 – локальний рецидив захворювання. Субкоменсований стеноз. Клінічна група 2. 8.09.2015 – стан після лапароскопічної низької передньої резекції прямої кишки, протективної ілеостомії pT2N0 R0G2. Супроводжуючий діагноз: Артрогрипоз

ID: 1878
Підтримали
Благодійна допомога
13.12.2015 19:18
538,00 грн.
Благодійна допомога
13.12.2015 18:16
50,00 грн.
Благодійна допомога
13.12.2015 14:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
13.12.2015 14:49
100,00 грн.
Благодійна допомога
13.12.2015 14:41
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Єсенія сподівається на вашу допомогу! 7
Підтримати
Здоров'я
Єсенія сподівається на вашу допомогу! 7
Мама Єсенії померла, коли дівчинка була зовсім крихітною. За плечима дівчинки дуже важкий шлях лікування…
Шлях до мрії. 4
Підтримати
Здоров'я
Шлях до мрії. 4
У лютому Сашкові виповнилося 8 років. Як одну мить пролетіли ці роки, ймовірно тому, що сім'я хлопчика п…
Підтримайте мамину надію! 3
Підтримати
Здоров'я
Підтримайте мамину надію! 3
Єгор – веселий, різнобічний, мегапозитивний підліток, життя якого затьмарює захворювання ДЦП. За плечима…
Маленька принцеса просить допомоги!
Підтримати
Здоров'я
Маленька принцеса просить допомоги!
Крихітка народилася на 32 тижні вагітності із цілою купою діагнозів, які не давали її життю бути казкою.
Показати всі